יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

פורץ מנעולים בראשון לציון

15 דקות הגעה בתוך ראשון לציון

זמין גם בלילה

פורץ מנעולים בראשון לציון הוא מקצוע חיוני וחשוב מאוד, אם אתם לא חושבים ככה, כנראה זה רק בגלל שעדיין לא קרתה לכם הסיטואציה הזו, שאתם הייתם חייבים לקבל שירות של פריצת מנעולים בראשון לציון כאן ועכשיו.

לפי חוק מרפי הסיטואציה הזו, שאתם זקוקים לפורץ מנעולים בראשון לציון, תקרה לכם בזמן הכי לא מתאים שיש, רוצים דוגמא? למשל בערב שישי בשעה 3 לפנות בוקר, או לפני ארוחת חג ליל הסדר אצל המשפחה, כשהדלת פתאום מחליטה להפסיק לתפקד, או לפני טיסה חשובה, אגב זה מקרה שקרה לי באמת, לקוח שהיה באיחור לטיסה שלו נזקק לפריצת דלת במהירות שיא, כדי לא לפספס את הטיסה שלו.

אז הבנתם שזהו מצרך שצריך כאן ועכשיו, אז אתם רושמים בגוגל פורץ מנעולים בראשון לציון, אבל יש כל כך הרבה תוצאות, ואין לכם מושג מי אמין יותר ומי פחות, ומי יקח לכם מחיר נורמלי?, ומי יעשה את העבודה במהירות ומי יגיע בזמן ועוד ועוד….

אנו חברת מנעולים מקצועית, שדואגת ללקוחות שלה, לכן רשמנו את המאמר הזה ועוד לא מעט מאמרים באתר, כדי לתת לכם את כל הטיפים הדרושים לכם, לבחור נכון ולחסוך בעלויות וכאב ראש, ולצאת בהרגשה טובה ולא בהרגשה שיצאתם פרייארים, כי אנחנו הרי ישראלים לא?! ואיזה ישראלי ירצה לצאת בהרגשה שהוא פרייאר.

נכון אנחנו יודעים, שאם אתם בלחץ ואתם חייבים כאן ועכשיו פורץ מנעולים בראשון לציון, סביר להניח שלא יהיה לכם זמן לקרוא את כל הטקסט הזה, אבל שימו לב שכבר בעמוד הראשי של האתר השתדלנו להעביר את המסר בעזרת לא מעט חוות דעת ביקורות ועדויות, של לוקחות עבר שלנו, ומה הם חושבים עלינו, כדי להראות לכם שהגעתם למקום הנכון, ואצלנו תקבלו את השירות ביותר שניתן לקבל בענף המנעולים.

כמו בכל ענף גם בענף המנעולים יש חאפרים ויש אנשים לא ישרים, שיכולים לגרום לכם הפסדים כלכליים וכאבי ראש עם עבודה לא מקצועית או לא הוגנת.

ובענף המנעולים זה יכול להיות גרוע אף יותר, כי המנעולן למעשה אחראי על מפתחות הבית שלכם, הוא משכפל לכם אותם, לכן אתם חייבים לשים את הביטחון שלכם על ידיים בטוחות, ידיים שעברו בדיקה יסודית ומעמיקה.

לכן המאמרים הללו כל כך חשובים וחיונים, שצריכים להזמין פורץ מנעולים בראשון לציון.

היכנסו לעמוד שלנו מנעולן מומלץ – איך למצוא בעל מקצוע מומלץ לקבלת טיפים נוספים, ועזרה איך למצוא את בעל המקצוע הנכון עבורנו.

 

פריצת דלת פלדלת בראשון לציון עד 10 דקות ואתם בתוך הבית - האמנם?

ובכן לא כל מנעולן בראשון ידע לפרוץ דלת במהירות שכזו, אבל אנחנו ממש עבדנו על זה, שיפרנו במכוון את כל שיטות הפריצה שלנו, כדי שנוכל לפרוץ לכם את הדלת בשיא המהירות, לפעמים זה יכול להיות אף פחות מ5 דקות, והדלת פתוחה ואתם כבר בתוך הבית, זה כמובן תלוי בסוג המנעולן והדלת שיש לכם בבית.

אז במקרה שאתם זקוקים לפורץ מנעולים בראשון לציון, וכל מה שבא לכם, זה להיכנס לבית בשיא המהירות, יש לכם את המספר שלנו, התקשרו אלינו ואנחנו כבר נצא אליכם מיד.

ובקשר לזמן ההגעה, ובכן זמן ההגעה שלנו הוא מהיר מאוד, מהיר מאוד כיוון שאנו לרוב מגיעים על גבי קטנוע כדי לא לעמוד בפקקים, אז בתוך ראשון לציון והסביבה זה מהיר אף יותר, הכל בנוי בצורה כזאת של לתקתק עת הכל במהירות כדי שהלקוח יוכל לחזור, לשגרת חייו השלווה בשיא המהירות, אז נכון הוא נפרד מכמה מאות שקלים כי הייתה תקלה בדלת או שאיבד מפתח, והוא חייב שירות של פורץ מנעולים בראשון, אבל לפחות שגרת חייו לא נפגעה והחוויה השאירה אותו עם טעם טוב.

במהלך פריצת דלת בראשון לציון - האם נגרם נזק לדלת?

ובכן זו שאלה ששואלים אותנו לא מעט, והאמת שהיא שאלה בהחלט טובה ומצויינת, והתשובה היא:

לא!

לא נגרם נזק לדלת כלל, בתנאי שהמנעולן שהזמנתם הוא מקצועי ויודע לבצע פריצה ללא נזק.

כל הפריצות שאנו מבצעים לא גורמות נזק לדלת כלל, כך שלמעשה בסיום הפריצה הדלת תעבוד בצורה מושלמת, וזה למה מומלץ להזמין מנעולן ולא לנסות לפתוח דלת בכוח, מכיוון שכל ניסיון בכוח עלול לגרום נזק, שיעלה הרבה יורת מתשלום למנעולן בראשון לציון, וכך יהפוך את העסק ללא משתלם כלל.

פריצת דלת טרוקה בראשון - החל מ-99 ש"ח - הכי זול שיש

דלת טרוקה היא דלת פלדלת שנטרקה, שהמהצד החיצוני שלה יש ידית קבועה, ולא ידית רגילה שעולה ויורדת, מה שגורר מצב לא נעים, שאם אין מפתח והדלת נטרקה אי אפשר לפתוח עם הידית מבחוץ, והדלת חייבת פריצה.

זו פריצה מהירה וזריזה ברוב הדלתות, והיא כמובן מתבצעת ללא נזק, על ידי כיפוף על לשונית עם חלק קשיח כגון פלסטיק וכד'.

זמן ההגעה הוא נתון קריטי בפריצת דלת טרוקה בראשון, לרוב תצטרכו את זה כאן ועכשיו והרגע, אז אנו מודעים לכך ונותנים שירות אס או אס במקרה הנ"ל.

 

פריצת סגר עליון בראשון לציון - החל מ249 ש"ח

 

סגר עליון זהו סוגר ביטחון שנמצא מצידו הפנימי של הדלת, היינו בתוך הבית, שנותן מענה יעיל לסגירה נוספת מתוך הבית.

הסגר כולל שני חלקים, כשחלק אחד מורכב על גבי הדלת והשני מורכב לצידו על גבי המשקוף, את הסגר אנו סוגרים בעזרת פרפר פנימי אשר נועל ומגביר את הביטחון על הבית ובכך למעשה מייצר לנו מנגנון נעילה נוסף של הדלת מתוך הבית כמובן, לרוב ננעל אותו לפני שהולכים לישון כשרוצים לקבל ביטחון נוסף.
פריצת סגר עליון יכולה להתרחש במקרים בהם, יש מישהו בתוך הבית שנעל מבפנים והוא לא שומע את הדפיקות בדלת, זו דוגמא אחת מני רבים.

בפריצה הזו המקצועיות חשובה מאוד, אחרת יכול להיגרם נזק לדלת, והיא עלולה אף להתעקם, לכן הקפידו להזמין פורץ מנעולים בראשון עם הרבה שנות ניסיון.

פריצת בריח תגבור - בריח תחתון - החל מ320 ש"ח

בריח תיגבור הוא למעשה הבריח התחתון המוכר והידוע, שנמצא בדלתות פלדלדת מאז ומתמיד בנוסף לשאר הבריחים, בדלתות החדשות הוא נקרא בריח תיגבור והוא לא נמצא כמו בדלתות הישנות שהוא היה יוצא מתחתית הדלת, אלא הוא נמצא בחלק התחתון של הדלת אבל על הצד של הדלת, זאת אומרת הוא נכנס למשקוף ולא כמו הבריח התחתון בדלתות הישנות שהיה נכנס לרצפה ממש.
לבריח הנ"ל יש נטייה להיתקע וזה גם פריצה, שאנו נתקלים בה לא מעט, בריח תיגבור אשר מחליט להינעל במשקוף הדלת, וגם כאשר מסובבים את המפתח הבריח התחתון לא חוזר למקומו ולא נפתח ולכן יש צורך לבצע פריצת בריח תחתון.
בפריצה הזאת צריך להיות מקצועי ולא להשתמש בהרבה כוח, כדי לא לעשות נזק, לדלת למשקוף ולבריח.
אנו מתמחים בכל סוגי הפריצות, ובפרט בפריצת בריח תגבור תחתון, כך שאם אם צריכים יעוץ בנושא או פורץ מנעולים בראשון לציון לפריצת דלת בראשון, אתם מוזמנים להתקשר תיכף ומיד. תודה על הקריאה.

פורץ רכבים בראשון לציון

פריצת רכב בראשון ללא נזק

איך פורצים רכב?

פריצת רכב יכולה להתבצע במספר אופנים ומיד אפרט על הכל, אבל הכלל המנחה לכל הפריצות, הוא שלא יתרחש נזק לדלת הרכב כמובן.
פריצת רכב בראשון הוא מצרך חשוב ונפוץ.
נעלתם בטעות את המפתח בבאגז'? אבד לכם המפתח לרכב? ההרכב ננעל באופן אוטומטי כשהמפתח בפנים?
ובכן אתם זקוקים לפורץ רכבים בראשון לציון.
מנעולן בראשון לציון צריך לדעת לפרוץ אל סוגי הרכבים במהירות וביעילות ללא נזק.
ברוב הרכבים הפריצה מתבצעת על ידי כרית ומוט מיוחד, אשר מחדירים לתוך הרכב, לאחר שיוצרים מרווח קל בין הדלת לרכב, בקצה המוט ישנו וי אשר נתפס על ידית הפתיחה של הרכב, ובמשיכה לאחור הוא פשוט פותח אותה.
ברכבים אחרים, כגון רכבים גרמניים, השיטה מתבצעת בצורה שונה, ואף לא כל המנעולנים יודעים לפתוח רכב גרמני.
בעזרת מיכשור מיוחד וחדיש שאנו מכניסים לתוך הפתח שאמור להיכנס המפתח בדלת הרכב, אנחנו מדגדגים את המנעול ומבצעים פתיחה נקיה וחלקה ללא נזק למנעול הרכב של פתיחת רכב גרמני.
לא משנה איזה רכב יש לכם, אם אתם זקוקים לפורץ רכבים בראשון לציון יש לכם למי לפנות תמיד.

לקוחות ממליצים

5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות