יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

מחפשים מנעולן או פורץ מנעולים בתל אביב?

יוסף המנעולן של תל אביב עד 20 דקות אצלכם!

פורץ בתל אביב
מנעולן בתל אביב

מנעולן חירום בתל אביב זמין 24 שעות ביממה

זקוקים למנעולן יצאת צדיק בתל אביב?

אני זמין עבורכם 24/7!

למצוא מנעולן צדיק בעיר תל אביב לא אמורה להיות כזו משימה קשה כל כך, אבל יכולה לקחת קצת זמן עד שמצליחים להשיג את האיש מקצוע הנכון.

תל אביב יפו, העיר הכי חיה ותוססת במדינה, עיר שמאכלסת המון צעירים ומקומות בילוי, זאת אולי העיר עם הכי הרבה קריאות למנעולן חירום 24 שעות ביממה.

עיר צפופה מלאת פקקים, שמקשה על נותני שירות, גם מבחינת ההגעה וגם מבחינת למצוא חניה.

סוג הקריאות השכיח ביותר, לפורץ מנעולים יצאת צדיק בתל אביב,  זה אובדן מפתח לבית, זו סיטואציה שיכולה לקרות לכל אחד, למשל כשאנחנו יוצאים לדרינק בבר השכונתי, או למועדון, וכשאנחנו מגיעים לדלת של הבית, ואין לנו מפתח בכיס, אז אנחנו מבינים מיד, אנחנו זקוקים לפורץ מנעולים בתל אביב.

כמובן שלפני הזמנת המנעולן, עדיף לבצע חיפושים נרחבים אחרי המפתח, אבל אם לצורך הדוגמא אנחנו לאחר בילוי לילי, תחת השפעת אלכוהולו, כל מה שאנחנו רוצים וצריכים ברגע זה, זה רק להיכנס הבית למטה החמה, וכאן בדיוק נכנס השירות הייחודי של יוסף, פורץ מנעולים 24 שעות ביממה בתל אביב והסביבה.

אין ספק שנעים זה לא, אבל אל דאגה חברים, לכן אנחנו פה בשבילכם, כדי להפוך לכם את הסיטואציה לקלה הרבה יותר, והכל במחירים הכי זולים שיש בשוק המנעולים.

מנעולן בתל אביב 24 שעות ישמח להגיע אליכם, תוך מספר דקות, ולחלץ אתכם מכל צרה.

במאמר שלפניכם אנו נבצע סקירה מקיפה, על שירותי מנעולן בתל אביב, טיפים יחודיים על תחזוקת הדלת, ואפילו איזה צילינדר הכי קשה לגנבים לפרוץ כולל נתונים רשמיין על מספר הפריצות שמתרחשות, בעיר תל אביב יפו.

מתי נצטרך מנעולן של יצאת צדיק בעיר תל אביב?

מנעולן בתל אביב תוך 20 דקות

בחלק לא מבוטל מן המקרים בהם נצטרך מנעולן בתל אביב  או פורץ מנעולים בתל אביב, זה יהיה מקרה חירום, למשל רכב מונע שננעל, כשהמפתחות בפנים ואנחנו בחוץ, אז אנו נצטרך פורץ רכבים בתל אביב שיכול להגיע תוך דקות ספורות.

 או לדוגמא מפתח שנשבר בדלת באמצע הלילה, אחרי שחזרנו מבילוי, ואנחנו לא רוצים להישאר מחוץ לבית מן הסתם 🙂 אז אנחנו נצטרך מנעולן יצאת צדיק בתל אביב שעובד 24 שעות ביממה.

זה בדיוק חלק מהשירות שאנו מספקים, שירותי מנעולן בתל אביב עם זמינות גבוהה, והגעה מהירה, 24 שעות ביממה, גם עכשיו ברגע זה אנחנו ממש מחכים לצלצול שלכם.

ישנם עוד מקרים שאינם דחופים, למשל תיקון דלת פלדלת, או החלפת דלת, אז אנו נצטרך מתקין דלתות בתל אביב.

למה חשוב שהמנעולן שלנו יהיה דווקא תושב תל אביב?

יוסף מנעולן תושב תל אביב, אחריות על כל עבודה עד הבית

כשאנחנו צריכים מנעולן לרוב אנחנו נצטרך אותו כאן ועכשיו, מקרי חירום שבו אנו זקוקים להיכנס לבית או לרכב שננעל.

 אם המנעולן הוא לא תושב העיר, סביר להניח שזמן ההגעה למקום הקריאה יהיה גבוה יותר, בייחוד בעיר פקוקה וחסרת חניה, כמו תל אביב, לכן דרך אגב אנחנו במקרי חירום מתניידים על גבי קטנוע, כדי להספיק להגיע תוך 20 דקות ללקוח.

 סיבה נוספת שחשוב שהמנעולן שלנו יהיה תושב העיר שלנו, היא במקרה שצריך לחזור עוד הפעם להמשך תיקון או במסגרת אחריות על עבודה שבוצעה.

 חשוב שהוא יהיה מהסביבה שלנו, שיהיה לו קל להגיע אלינו שוב למתן שירות, לכן לפני שאתם מזמינים מנעולן, מומלץ לשאול האם המנעולן או הפורץ הדלתות הוא תושב העיר שלכם.

 

מנעולן בתל אביב יצאת צדיק

אילו שירותי מנעולנות אנו נותנים באיזור תל אביב והסביבה?

השירותים שלנו רבים ומגוונים, אם אתם בספק תרגישו נוח להתקשר להתייעץ איתי בכל שעה

שירותי פריצה לכל סוגי הדלתות בתל אביב

זה אומר אם נאבד לכם המפתח לדלת פלדלת, או שהדלת של השירותים נתקעה פתאום, מנעולן בתל אביב יגיע אליכם תוך 20 דקות ויחלץ אתכם, על ידי פריצת הדלת ללא נזק.

שירותי תיקון לכל סוגי הדלתות בתל אביב יפו:

בין אם מדובר בדלת עץ בתוך הבית, או בדלת פלדלת בכניסה לבית, או בדלת זכוכית של בית עסק, אנו מבצעים תיקון התקנה והחלפה של כל סוגי הדלתות, ולמעשה זו ההתמחות העיקרית שלנו.

 

פריצת כל סוגי הרכבים בתל אביב יפו:

בפריצת רכבים זמן ההגעה הוא קריטי, כי לפעמים הרכב ננעל כשהוא מונע, או חלילה מכך אם נשכח ילד ברכב, שבמקרים כאלה ההמלצה היא חד משמעית לא לחכות למנעולן ולשבור את החלון.

אבל במקרים שהרכב מונע אנו מגיעים בתוך העיר תל אביב לפריצת כל סוגי הרכבים תוך 20 דקות הגעה, מנעולן בתל אביב זה חשוב ולכן אם אתם מהעיר תל אביב מומלץ להכניס את המספר לזיכרון, למקרה חירום שלא יקרה, אבל על כל מקרה.

שיחזור מפתחות לרכב - מנעולן רכב בתל אביב והסביבה:

מזה שיחזור מפתח אתם שואלים?

ובכן אם חלילה איבדתם את המפתח לרכב ואין לכם מפתח נוסף, זאת אומרת אין לכם מפתח בכלל לרכב, ברשותינו הפתרון והוא לשחזר לכם את המפתח לרכב ע"י ציוד מקצועי של מנעולן רכב בתל אביב.

אם למשל שכחתם את הקוד של הקודנית ואתם צריכים ניתוק קודן בתל אביב, גם בזה אנו יכולים לעזור לכם, לכן תמיד חשוב שיהיה לכם מספר של מנעולן בתל אביב יצאת צדיק.

ועוד לא מעט שירותים הקשורים למנעולן ומתקין דלתות בתל אביב, מוזמנים להתקשר אלינו ולהתייעץ איתנו תמיד.

כמה פריצות מתרחשות בעיר תל אביב?

נתונים מדוייקים של משטרת ישראל.

נתוני סך כל הפריצות המתבצעות מדי שנה במדינת ישראל, מצביעות חד משמעית, על העיר תל אביב יפו במקום הראשון, עם אחוזי גניבות, גבוהים מהרגיל.

ברוב המקרים גם הגנב לא נתפס, ואפילו גם לא נגנב, משהו יקר ערך, ההיזק לרכוש והפגיעה בביטחון הפנימי שלנו, היא הרבה פעמים גרועה אף יותר, מהנזק הכלכלי שקורה כתוצאה מפריצה לדירה, אף אחד לא רוצה לדעת שמישהו הסתובב באיזור הכי אישי ואינטימי שלו.

אבל אין צורך להילחץ, יש מה לעשות בקשר לזה.

מנעולן בתל אביב איכותי שיודע את העבודה וצבר ניסיון, יכול להתאים לכם מנעול נוגד פריצה שקטה.

מנעול נגד פריצה שקטה, הוא מנעול שמצמצם את הפריצה לבית שלכם בעשרות אחוזים, למעשה רוב הגנבים שפורצים היום דלתות בתל אביב, יפרצו את הדלת שלכם בפריצה שקטה.

אם כן לסיכום, מנעולן מקצועי בתל אביב יעזור לכם, גם במיגון ואבטחת הבית שלכם, וימנע פריצות עתידיות.

מנעולן בתל אביב יצאת צדיק

5 יתרונות של החלפת צילינדר בתל אביב ע"י יוסף מנעולן בתל אביב

השירות הכי טוב בעיר

  1. אחריות על כל חלקי החילוף שאנו מתקינים עד הבית – אם תרכשו צילינדר בחנות במקרה של תקלה, תצטרכו להוציא אותו מהדלת וללכת איתו לחנות, כדי לקבל אחריות, אצלנו האחריות היא עד הבית ללא צורך בפירוק המוצר, שירות מהיר, עם 100% אחריות עד הבית.
  2. התאמת הצילינדר הנכון לדלת שלכם – אנו מגיעים עם מבחר צילינדרים ברמות הגנה שונות, כולל צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול, וצילינדר נוגד פריצה שקטה, מוגן לחלוטין, וכך אנו נתאים לכם את הצילינדר שהכי נכון עבורכם, חנות מנעולים אליכם עד הבית.
  3. טיפול נוסף לדלת עלינו – בכל ביקור שלנו הדלת שלכם מקבלת טיפול נוסף, כיוון שימון צירים ובדיקה ואיבחון כללי של כל מכלול החלקים בדלת, טיפול כזה יכול למנוע תקלות עתידיות, ואף לחסוך הרבה כאב ראש במקרה של איבחון מהיר ובזמן, למניעת תקלה עתידית.
  4. זמינות גבוהה הגעה מהירה – אתם יכולים להרגיש בנוח להתקשר אלינו להחליף צילינדר בתל אביב, גם בשעה 2 בלילה, זה מן שירות חירום כזה, שאנו מורגלים בו, אם איבדתם את המפתח לבית, ויש חשש ממשי, שהוא יתגלגל לידיים זרות, שינסו להיכנס לבית שלכם באמצע הלילה, מן הסתם אתם לא תשנו בצורה רגועה, ואולי אפילו לא תצליחו להירדם, אז זה הזמן שלכם להתקשר אלינו, כי גם ב2 בלילה אנחנו כאן כדי לשמור על הביטחון והשקט הנפשי שלכם.
  5.  שכפול מפתחות – בצילינדרים שאנו מוכרים, מעבר לאחריות שאתם מקבלים מאיתנו, בנוסף אנו גם מבצעים שכפולי מפתחות בתל אביב, ויתרון נוסף שכל הצילינדרים שאנו מוכרים, ניתנים לשכפול בכל חנות מנעולים לשכפול מפתחות, כך שלא תהיו מוגבלים לשכפול בחנות מסויימת.

פורץ מנעולים בתל אביב ללא צורך בחניה

פורץ בתל אביב - כל דלת רכב וכספת

בעיר פקוקה וחסרת חניה כמו תל אביב, יש צורך במנעולן 24 שעות בתל אביב, שזמין על גבי קטנוע, בכדי שיוכל לתת מענה, לפריצות חירום, שההגעה אליהם חייבת להתבצע מיידית.

אנו נותנים שירותים של פורץ דלתות בתל אביב 24 שעות, עם זמן הגעה עד 20 דקות, גם בשעות הפקוקות, וכל זה בשיא המקצועיות שיש, עם מומחיות לפריצה ללא נזק, ועם שירות איכותי ביותר, אז חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר ללא עלות ממנעולן יצאת צדיק בתל אביב.

ישנם המון סוגים של פריצות, ממנעול פשוט ועד לדלתות מחוסמות וקשות, עם מנגנוני הגנה שונים, יש פריצות שיכולות לקחת דקות בודדות, ועד לפריצות קשות שמצריכות זמן השקעה התמדה מקצועיות ומיומנות מהפורץ שלכם, לכן אל תתפשרו על פוקץ מנעולים בתל אביב, וחייגו כבר עכשיו למנעולן יצאת צדיק בתל אביב 24 שעות ביממה.

מנעולן בתל אביב

מנעולן יצאת צדיק שזמין עבורך 24 שעות בתל אביב יפו והסביבה

מפתח שבור בצילינדר בתל אביב

אחת התקלות הדי שכיחות שיוצא לי להיתקל בהם, היא מפתח שנשבר בתוך הצילינדר, דמיינו לעצמכם סיטואציה, אתם ממהרים רוצים לצאת או להיכנס לתוך הבית, ודווקא ברגע הכי פחות מתאים המפתח נשבר בתוך הצילינדר, והוא לא שמיש יותר, אתם לא יכולים לפתוח או לסגור את הדלת, אתם תקועים לגמרי, אתם מיד חושבים להיעזר במפתח תואם אחר שיש לכם, אבל גם זה לא יכול לעזור לכם, כי חלק מהמפתח הישן שנשבר נמצא בתוך הצילינדר ויש צורך לחלץ אותו החוצה, בכדי להכניס לבפנים מפתח אחר, וכל זה גם לפי חוק מרפי תמיד קורא בזמן הכי לא נוח, שאנחנו בדיוק חייבים להגיע לפגישה חשובה, או בדרך לטיסה שאנחנו כבר מאחרים אליה, לחץ לחץ לחץ, בדיוק בגלל זה אנו נותנים שירותי מנעולן בתל אביב חירום 24 שעות ביממה, עם הגעה מהירה של עד 20 דקות בשביל לפתור לכם את הבעיה בשיא המהירות ולשחרר אתכם לדרככם. אבל מה הפתרון אתם שואלים? ובכן זה בעמודה הבאה.

הפתרון למפתח שנשבר בצילינדר

ובכן מנעולן מקצועי בתל אביב, ידע לבצע פעולה שדורשת מיומנות וכלים די מיוחדים, שבעזרתם הוא ישלוף החוצה, את חלק המפתח שנשבר בצורה חלקה וללא נזק לצילינדר הקיים, ובכך למעשה לפתור התקלה, לאחר פיתרון התקלה, יש לבצע בדיקה מקיפה למנעול הקיים, לבדוק מה הסיבה שבגללה זה קרה, ואיך למנוע זאת בעתיד, במקרים של צילינדר ישן במיוחד, יתכן ויהיה שווה לבדוק האם יותר משתלם כבר להחליף לצילינדר חדש לגמרי.

החלפת צילינדר בתל אביב

מחירון שירות של מנעולן בתל אביב והסביבה מעודכן 2021

המלצה ועדות על מנעולן - פורץ רכבים בתל אביב, על פריצת רכב בתל אביב

מהם זמני ההגעה של מנעולן בתל אביב?

אם אתם גרים בתל אביב אתם בטח יודעים שהיא עיר לא פשוטה לתחבורה בכלל, המון פקקים ובעיות חניה קשות, כשאתם מזמינים מנעולן בתל אביב, אם מדובר במקרה חירום, של פריצת דלת למשל שצריכה להתבצע כאן ועכשיו, רצוי לבחור מנעולן שיכול להתחיב לזמן הגעה מהיר, אנו מומחים בשירות מהיר, מכיוון שהשירות שלנו ניתן על גבי קטנוע, למעשה אנו מתמחים בקריאות פורץ מנעולין חירום, כאן ועכשיו, 24 שעות ביממה זמינים לשירותכם, עם הגעה הכי מהירה שיש באיזור עד 20 דקות אנחנו אצלכם, נסו אותי עכשיו התקשרו אלי ותבדקו תוך כמה זמן אני אצלכם. יוסף שירותי מנעולנות 24 שעות בתל אביב והסביבה.

מחירון מנעולן בתל אביב - כמה עולה לי להזמין מנעולן בתל אביב?

מחירון מנעולן מעודכן, מאחד האתרים המובילים בתחום המנעולים, אתר המקצוענים, הנה לפניכם:

החלפת מנגנון בתל אביב - יוסף מנעולן בתל אביב נותן לכם טיפים!

לא חייב להחליף! אפשר גם לתקן.

אנו מתמחים בתיקון ושיפוץ מנגנונים כגון רב בריח חוסם ייל מולטילוק ועוד...

אם אנו נתקלים בתופעה שכאשר אנו מנסים לנעול את הדלת, המפתח מסתובב בצורה קשה, או שהוא לא מסתובב כלל, יתכן וקיימת בעיה במנגנון הדלת. 

בכל דלת פלדלת או דלת רב בריחית, נמצא בפנים מנעול רב בריחי המשמש כמנגנון אשר אליו מחוברים כל בריחי הדלת ובתנועה אחורה וקדימה נועלים או משחררים את הדלת מאחיזתם במשקוף, זהו למעשה הלב של הדלת, ועליו מורכב הצילינדר, כשאנו נתקלים בבעיה של נעילת ופתיחת הדלת, יש לבצע בדיקה מקיפה על ידי מנעולן בתל אביב, כדי לאבחן באופן מקצועי האם התקלה קשורה למנגנון הדלת או לצילינדר.

בכל מקרה שיש צורך להחליף חלק בדלת, למשל מנגנון רב בריח, רצוי לבדוק שהמנעולן שמחליף את החלק, ישים לכם חלק מקורי עם תו תקן עליו, חברתנו מתקינה אך ורק חלקים מקוריים, עם תו תקן, ואחריות על החלק עד הבית בכל מקרה של תקלה, כדי שתהיו בראש שקט לגמרי.

מנגנון רב בריח בשמו  המקצועי או מנעול פלדלת רב בריחי בשמו הנפוץ, ניתן לרכוש בחנות מנעולים, אך את ההתקנה יוכל לבצע רק בעל מקצוע בעל ניסיון, כיוון שהתקנה לא נכונה של מנגנון בדלת, יכול לגרום נזק לדלת או לאחד הבריחים. ישנם כמה יצרני מנגנון פלדלת בישראל, ועוד כמה שמייצרים בסין ומשווקים בארץ. הנפוץ ושכיח ביותר הוא מנגנון פלדלת של חברת רב בריח. מוצר ישראלי מחברה מוכרת שמייצרת כבר שנים ולחברות אחרות אביזרי נעילה למשל צילינדרים לפלדלת מנגנונים ועוד. 

 

איך לבחור מתקין דלתות בתל אביב?

התקנת דלתות פלדלת לאחר פריצת כיבוי אש

משווק מורשה של רב בריח חוסם וייל.

בתל אביב יפו ישנם לא מעט דירות ישנות, עם דלתות ממש ישנות מעץ, אפילו לא פלדלת, אין ספק שיש לזה את הקסם של זה, אבל כשיש תקלה או כשאנחנו רוצים הגנה ממשית יותר על הבית שלנו, אין ספק שאין מה להשוות בין דלת ישנה בת מעל ל40 שנה מעץ, לבין הדגמים של הדלתות החדשות של החברות המוכרות כגון רב בריח, ייל, חוסם, לכן אם אתם בעלי דירה בתל אביב, או מתגוררים באחת כזו, אל תתפלאו אם ביום מן הימים, תצטרכו לבצע החלפת דלת בתל אביב, על ידי מתקין דלתות בתל אביב.

חשוב לציין לא כל מנעולן הוא מתקין דלתות, למעשה רוב המנעולנים לא יבצעו התקנת דלתות, מכיוון שזה דורש מומחיות גבוהה יותר מאשר להחליף צילינדר למשל או לתקן תיקון בדלת, מתקין דלתות מקצועי וטוב זה מתקין שהתנסה במאות התקנות של כל סוגי הדלתות, לרוב תחת עבודה אצל חברות השוק החזקות בתחום הדלתות, רב בריח, חוסם, ייל.

 

התקנת מנעול עליון נוסף בדלת - התקנת מנעול כספת בתל אביב

הגנה נוספת על הבית החל מ-450 ש"ח בלבד

מנעול כספת תוצרת ג'ואל מולטילוק, רב בריח, סיקורם, ייל... ועוד...

מנעול עליון נוסף, המכונה מנעול כספת, הינו מנעול הנותן הגנה נוספת, מפני פריצות וגנבים מזדמנים.

היתרון הבולט של מנעול זה, הוא ההרתעה שהוא מייצר אצל גנבים, המחפשים לפרוץ דלת, לרוב הם יעדיפו דלת, אשר לא יהיה מותקן בה מנעול כספת כלל.

ההמלצה שלנו היא כן להתקין מנעול כספת, אך חשוב להדגיש שלא כל מנעול כספת, מוגן מפני פריצה שקטה.

להתקנת מנעול כספת באיזור תל והסביבה צרו איתנו קשר עוד היום, וקבלו הצעת מחיר ללא עלות.

החלפת צילינדר בתל אביב מוגן פריצה שקטה

לאחרונה אנו נתקלים, לצערנו, בלא מעט פריצות של דלתות, שמתבצעות ע"י גנבים מקצועיים, אשר פורצים את הדלת בשיטה של פריצה שקטה.

פריצה שקטה, כשמה כן היא, היא מתבצעת ע"י גנב מקצועי, במהירות ובשקט, ללא רעש, ובלי נזק למנעול, מכניסים למנעול מכשיר, ותוך 20 שניות הגנב בתוך הבית.

נשמע מפחיד??

לכן אנו מקפידים להציע לכל לקוח שלנו, אשר מעוניין להגן על הבית שלו במקסימום, לרכוש צילינדר נוגד פריצה שקטה.

החלפת צילינדר בתל אביב נגד פריצה שקטה, מתבצעת על ידנו.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר ללא עלות, ולקבל צילינדר שגנבים יפחדו להתקרב אליו.

פורץ מנעולים בתל אביב

מנעולן 24 שעות בתל אביב

יוסף הוא בין המנעולנים הבודדים, שמגיעים תוך רבע שעה לקריאת חירום כגון פריצת דלת בתל אביב, גם בשעות הכי עמוסות והכי פקוקות, בגלל שאנו דואגים להתנייד על גבי קטנוע, בעיר תל אביב הצפופה הפקוקה, וחסרת החניה, ובנוסף כל החלקים עלינו, זאת אומרת שכל מנעול שתרצו להתקין או להחליף בדלת, יגיע איתנו מוכן, כל סוגי המנעולים של רב בריח, מולטילוק, אווה, וכמובן צילינדר נגד פריצה שקטה, אז אם אתם זקוקים לפורץ מנעולים בתל אביב תהיו בטוחים, שאת כל מכלול השירות, בין אם מדובר בזמן הגעה, ובין אם מדובר בשירות עם חיוך איכות החלקים וכל חווית הזמנת מנעולן בתל אביב, אצלנו תצאו הכי מרוצים בהבטחה, כל מה שנשאר לכם זה להתקשר אלינו ברגע, שאתם קוראים את המאמר, תודה על הקריאה.

מבצעים מיוחדים לתושבי תל אביב

יוסף המנעולן הכי זול בתל אביב

מפעם לפעם אנו מפרסמים מבצעים, בלעדיים ללקוחות שלנו בתל אביב, המבצעים יכולים להיות שווים מאוד ולחסוך לכם לא מעט כסף, בחיפוש אחר מנעולן זול בתל אביב.

למשל בעת הזמנת מנעולן בתל אביב, בשעות הלילה, ישנה תוספת של שירות לילה, בדיוק כמו שאם הייתם עולים למונית, הייתם משלמים תעריף אחר.

אנו יצאנו במבצע לזמן הקרוב, לא גובים שירות לילה מלקוחות שלנו בתל אביב והסביבה, כמו שזה נשמע הזמינו פורץ מנעולים בתל אביב, באמצע הלילה, ושלמו כמו באמצע היום.

סוגי צילינדרים שאנו מוכרים ומתקינים בתל אביב והסביבה

צילינדר דינמיק רב בריח בתל אביב

התקנה על ידי יוסף מנעולן מורשה רב בריח

צילינדר דינמיק של חברת רב בריח הוא אחד הצילינדרים הכי נמכרים שלנו, בעיקר כי הוא בתחום הביניים, ולא דורש השקעה גדולה מדי, צילינדר קלאסי של חברת רב בריח המגיע עם 5 מפתחות, לרוב המפתחות שלו יהיו בצבע כחול, יש לציין שהוא אינו כולל פין מגנטי או כרטיס נגד שכפול, לכן הוא צילינדר ברמה סבירה ובסיסית ביותר, בהגנה מפני פריצות שקטות על הבית, אך מבחינת אמינות הוא עושה עבודה מעולה, התקנתי המון ממנו ועדיין לא נתקלתי בתקלה חוזרת, של צילינדר תקול מאותו הסוג.

לכן אם אתם מחפשים צילינדר זול, שיעשה את העבודה, ללא כרטיס נגד שכפול, שכל אחד יכול לשכפל, כנראה זה הצילינדר שלכם, אתם מזומנים להתקשר להתייעץ איתי, שלכם יוסף מנעולן בתל אביב והסביבה.

שכפול ושיחזור מפתחות לרכב בתל אביב

מנעולן רכב בתל אביב מורשה ומוסמך

מנעולן רכב 24 שעות בתל אביב

תפקידו של מנעולן רכב בתל אביב הוא לשכפל לכם מפתח לרכב, או אם אבד לכם המפתח ואין לכם מפתח בכלל בנמצא, אז הוא יבצע לכם שיחזור מפתח לרכב, ע"י הוצאת קוד המפתח מהחברה, בהתאם לסוג ודגם הרכב שאתם מחזיקים בו, ולאחר מכן תוך פחות מחצי שעה, יש לכם מפתח חדש לרכב.

השירות הנ"ל הוא שירות הכרחי כאשר איבדנו מפתח ואין לנו מפתח רזרבי בנמצא, או כאשר יש תקלה בסוויץ' או במפתח אבל על כך נרחיב בהמשך.

למנעולן רכב יש ניידת ובתוכה גלמים של כל סוגי הרכבים שיש, ובנוסף הוא מקושר באופן דיגטלי לחברת הרכבים שלכם, ממנה הוא מושך את הקוד הספציפי של מפתח הרכב שלכם, ובכך הוא יוצא לכם מפתח חדש לרכב.

תיקון סוויץ' בתל אביב -

ניידת מנעולן רכב בתל אביב תוך חצי שעה אצלך

מפתח לא יוצא או תקוע בסוויץ', או לפעמים גם לא נכנס בכלל, יכול להעיד על תקלה בשיניים הפנימיות של הסוויץ', לפעמים זה מתחיל בהדרגה, ולא מיד נתקע אלא רק הולך קשה בהתחלה, ההמלצה היא לסדר את זה מיד, כיוון שאם מחכים עם זה הבעיה יכולה להחמיר.

זריזות ומהירות בטיפול התקלה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף וכאב ראש.

ניתוק קודן לרכב בתל אביב

מנעולן רכב בתל אביב החל מ-149 ש"ח

קודן לרכב המגן עלינו מפני גניבת הרכב על ידי הקשת קוד שרק אנו יודעים אותו, יכול גם לעשות לנו בעיות לא קטנות לפעמים.

תקלות בקודן זה אף פעם לא נעים כי זה בדרך כלל יקרה שתרצו להניע את הרכב ולהתחיל בנסיעה חשובה, ואז פתאום אתם מקישים את הקוד, והקודן לא נפתח ואתם לא יכולים להניע את הרכב.

תקלה שכיחה ודי לא נעימה, שמצריכה שירות של מנעולן רכב בתל אביב והסביבה, לכן אנו פה בשבילכם.

ישנם גם מקרים בהם ברגע אחד, שוכחים את הקוד מהראש, ולא מצליחים להקיש אותו, גם זה קרה ללקוחה שלי, וגם לזה יש פתרון.

מנעולן רכב מקצועי בתל אביב, ידע לנטרל את הגנת הקודן, כדי שתוכלו להמשיך לדרככם, ואף לתקן או להחליף לכם קודן במקרה הצורך.

גם בתחום מנעולנות הרכב בתל אביב והסביבה, אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, כולל סופי שבוע וחגים, אז כל מה שנשאר לכם זה רק להרים אלי טלפון.

מחכה לכם, נתראה בהמשך, תודה על הקריאה.

אחריות על כל עבודה

מה ההבדל בין חלק מקורי לחלק חליפי?

ראשית כל החלפים שלנו הם מקוריים בלבד.

איננו משמשים בחלקים חליפיים.

לדוגמא אם אתם זקוקים לבצע החלפת מנגנון רב בריח בתל אביב, אז לידיעתכם ישנו מנגנון רב בריח מקורי עם תו תקן, וישנו מנגנון שמותאם לדלת רב בריח אך הוא חליפי, זאת אומרת לא מקורי ששייך לפס יצור של החברה עצמה.

לצערנו ישנם לא מעט מנעולנים שנוטים, להחליף לחלקים לא מקוריים וכן להשתמש בחלקים חלופיים, ואצלנו כמובן זה לא יקרה לכם, ואתם יכולים להיות בראש שקט, שאתם חוסכים כסף זמן וכאב ראש מיותר.

לכן אגב אין לנו בעיה לתת אחריות על כל עבודה שלנו, ועל כל החלקים שאנו מחליפים בדלת.

כמה זמן אחריות יש על החלפת מנגנון לדלת פלדלת בתל אביב למשל?

על כל עבודה שאנו מבצעים בתל אביב והסביבה, אתם תקבלו אחריות של מינימום 12 חודשים.

האחריות כמובן מתבצעת עד הבית, ועל החלק עצמו, כדי שתוכלו להיות בראש שקט לגמרי.

ישנם גם מקרים בהם נוכל לתת טווח רחב יותר של אחריות כגון שנתיים ואף שלוש שנות אחריות במקרה הצורך בהתאם לחלק ולעבודה.

חשוב שתדעו שיש לכם על מי לסמוך, כשמבצעים תיקון דלת בתל אביב אצל מנעולן שאפשר לסמוך עליו, אתם תמיד יכולים להיות בטוחים שבמקרה הצורך, שתהיו זקוקים אליו, הוא יהיה שם עבורכם.

 

סקירה על כל סוגי הצילינדרים בתל אביב

צילינדרים רגילים ללא כרטיס בקרת שכפול

התקנת צילינדר מגנום בתל אביב יפו והסביבה

מחיר התקנת צילינדר מגנום בתל אביב 250 ש"ח

צילינדר מגנום הוא הנפוץ והטוב ביותר, מבין הצילינדרים הפשוטים, הוא מגיע ללא כרטיס בקרת שכפול, והוא צילינדר שניתן לפריצה שקטה, אך מבחינת אמינות הוא עושה את העבודה שלו ובגדול, אין איתו תקלות חוזרות והוא די אמין ונוח לעבודה, כך שאם מחפשים צילינדר פשוט ללא צורך בהשקעה כספית גדולה, הצילינדר הזה הוא בשבילכם, החלפת צילינדר בתל אביב על ידי יוסף המנעולן בכל שעה בשעות היממה לשירותכם תמיד.

התקנת צילינדר רב בריח דינמיק בתל אביב יפו והסביבה

מחיר החלפת צילינדר רב בריח בתל אביב 350 ש"ח

התקנת צילינדר רב בריח בתל אביב והסביבה, קורה לעיתים תכופות, למעשה זה הצילינדר הנמכר ביותר בקטגוריית הצילינדרים הזולים, הוא אמין וטוב אך לא נוגד פריצה שקטה, וגנב מקצועי יוכל לפרוץ אותו בשקט ובמהירות, בנוסף המפתח שלו אינו מוגן מפני שכפול והעתקה, כך שאפילו צילום בסמארטפון או הטבעה בפלסטלינה עלולים לגרום לגורם זר לשכפל את המפתח ללא רשותכם, ולהיכנס לבית שלכם, אז איפה היתרון שלו? ובכן במחיר ובאמינות, סך הכל אין לו תקלות חוזרות והוא יכול לעבוד בסדר גמור בדלת לאורך תקופה ארוכה, הגנה מפני גנבים מתחוכמים? זה כבר משהו אחר…

התקנת צילינדר רב בריח לוקסיס בתל אביב

מחיר החלפת צילינדר רב בריח בתל אביב 550 ש"ח

צילינדר הדגל של רב בריח, וגם הכי  יוקרתי שלהם, צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול, עם פין מגנטי על גבי המפתח, מוגן קדיחה, מוגן צילום מפתח והעתקתו ללא קוד, צילינדר מומלץ ומוגן, אמין המגיע עם אחריות עד לבית הלקוח, צילינדר שצבר גם מספר לקוחות מושבעים שלא יחליפו אותו לעולם, אז סך הכל כן מדובר בצילינדר מומלץ להתקנה בתל אביב והסביבה, אך חשוב לציין שישנם צילינדרים עם רמות הגנה גבוהות יותר נגד פריצות שקטות, יותר איכותיים ממנו, שגם נוגדים כל ניסיון לפריצה שקטה.

התקנת צילינדר מולטילוק אינטראקטיב בתל אביב

מחיר החלפת צילינדר מולטילוק אינטראקטיב בתל אביב 550 ש"ח

החלפת צילינדר בתל אביב על ידי מנעולן מקצוען, צריכה לכלול מספר צילינדרים לתצוגה בפני הלקוח, כך שבשעת החלפת הצילינדר הלקוח יוכל להתרשם מלא מעט סוגים ויקבל הסבר מלא על כל צילינדר וצילינדר, בעיניי צילינדר מולטילוק אינטראקטיב הוא בוודאי אחד כזה שצריך להציג לכל לקוח ולקוח, מדובר על צילינדר אמין ואיכותי בדיוק כמו אחיו הלוקסיס של חברת רב בריח, אז כאן מדובר על חברת מולטילוק צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול, עם הגנה על המפתח על ידי פין מגנטי, על צילינדר מוגן קדיחה, ועוד כל מיני תוספות, גם הוא צילינדר די איכותי וטוב שמגיע עם שנה אחריות אך גם הוא לא נוגד פריצה שקטה.

התקנת צילינדר mt5 או mtl800 - של מולטילוק - בתל אביב והסביבה

התקשר עכשיו ליוסף - וקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר בהתחייבות!

צילינדר Mtl800 הוא למעשה הדגם החדש לצילינדר המוכר והידוע mt5, מדובר בצילינדר מאוד איכותי וטוב, הנחשב להכי טוב שיש מבין כל הצילינדרים הישראליים, הוא שייך כמובן לחברת מולטילוק, יש לו פין מגנטי, עם כרטיס בקרת שכפול כמובן, הוא מוגן מפני קדיחה, אם כי לא הייתי בונה על זה יותר מדי, כיוון שכל צילינדר אפשר לקדוח, אך כמובן מלווה בהמון רעש וזמן לא מועט שמצריך עבודה על הצילינדר, וזה בדיוק מה שגנבים מנסים להימנע ממנו, רעש ובזבוז זמן, ולכן הם משתמשים בשיטות פריצה שקטות, וזה הדבר החשוב ביותר בצילינדר הזה, שהוא מוגן פריצה שקטה, ויש לו פיתולי נחש על המפתח מה שמקשה עוד יותר את שכפול והעתקת המפתח, וניסיון דגדוג הפינים בפריצה שקטה, נכון להיום לא אפשרי.

אז אם אתם מחפשים להשקיע ואתם רוצים לישון בטוחים בלילה, אין ספק שזה הצילינדר שלכם, מקווה שעזרתי.

אנו מספקים את הצילינדר עד הבית כולל התקנתו על ידי יוסף מנעולן בתל אביב – ניתן להזמין דגם עם מפתח פרפר, ודגם רגיל ללא כפתור.

ליעוץ הכוונה עזרה ואחריות על הצילינדר פנו ליוסף מנעולן בתל אביב.

התקנת צילינדר אווה - eps - ics - 4k - בתל אביב

התקשר עכשיו ליוסף - וקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר בהתחייבות!

אחד הצילינדרים הכי טובים שיש כיום בשוק, שייך דווקא לחברת אווה האירופאית, מדובר על צילינדר טוב ואמין, אשר נותן לכם הגנה מקסימלית, מפני שיטות פריצה מתקדמות, של גנבים מתוחכמים אשר מומחים לפריצה שקטה.

בעיר תל אביב יפו מתרחשות מדי שנה, אלפי פריצות שקטות לצערנו, בלי רעש ובלי להשאיר סימנים, מצליח הפורץ המתוחכם, להיכנס לבית ולעשות ככל העולה על רוחו, לפעמים זה אפילו יקחו לו פחות מדקה, ובשקט מוחלט, תלוי בסוג שיטת הפריצה שהוא משתמש בה, ועד כמה הוא מיומן בה.

לפעמים הם שואבים אפילו מידע דרך הפייסבוק או מבצעים מעקב, וכך מתבצעות לא מעט פריצות ברחבי תל אביב כיום.

יותר מידי פעמים שמעתי, את המשפט, "אין לי מוצר יקר ערך בבית, לכן פחות חשוב לי שהמנעול שלי יהיה מוגן…" למעשה זו טעות גדולה לחשוב כך, מכיוון שבעת הפריצה, הגנבים זורעים תוהו ובוהו בבית, הם פשוט עושים נזק לכל הבא ליד, במהלך החיפוש שלהם אחרי שלל, שוברים רהיטים ואפילו יצא לי לראות דירה לאחר פריצה, שעקרו בה את המזגנים, והתחושה הנוראית, של מישהו זר שנכנס למרחב הפרטי שלכם, ואת כל זה אפשר למנוע, על ידי התקנת מנעול חכם טוב ומיוחד, שיהווה פתרון לבעיית שיטת הפריצה השקטה.

אז אם אתם רוצים לחסוך כסף, ולמנוע נזק כלכלי עתידי, עוגמת נפש, ותחושת פגיעה בביטחון האישי שלכם, אין ספק שהמנעול שיתן לכם את המענה לכל הצרכים שלכם, הוא צילינדר אווה, שאנו משווקים ומתקינים בכל רחבי תל אביב והסביבה.

התקנת דלתות פלדלת בתל אביב והסביבה

מתקין דלתות פלדלת בתל אביב, ולא רק דרך אגב, גם בראשון לציון ובכל איזור המרכז, זהו שירות מיוחד שאנו נותנים כבר מעל ל10 שנים.

להתקין דלת פלדלת בתל אביב זה לא תמיד משימה קלה, זכרו שאנו גם עושים את ההובלה של הדלת, ולעיתים יש קושי בהתניידות בעיר צפופה כמו תל אביב, הן מבחינת החניה, והן מבחינת הפקקים, ובכל זאת אנו מעניקים את שירות התקנת הדלתות, ועושים את זה אפילו בכל שעה, עם דלתות מנצחות מתוצרת רב בריח, אתם יכולים להיות בראש שקט, שתקבלו את הטוב ביותר שיש.

אתם אולי תתפלאו לדעת שאנו מתקינים דלתות פלדלת בתל אביב, גם בשעות הלילה, כשמדובר במקרה חירום, כגון לאחר פריצת דלת עם נזק על ידי מכבי אש, ויש צורך מיידי בהחלפת דלת פלדלת.

בנוסף ישנם מספר עבודות שרק מתקיני דלתות מקצועיים מבצעים כגון קיצור דלת, או תיקון משקפים, ועוד.. להצעת המחיר הכי משתלמת למנעולן בתל אביב שהוא גם מתקין ומתקן דלתות בתל אביב חייגו אלי עכשיו.

מחירון התקנת דלתות בתל אביב והסביבה

סקר שוק לפני הזמנת מנעולן בתל אביב

בצעו סקר שוק מקיף ומדוייק לפני הזמנת מנעולן בתל אביב, האמינו לי זה יכול לחסוך לכם מאות שקלים, מכיוון שמחירי המנעולנים בתל אביב משתנים מעת לעת, תלוי בשעה שאתם מזמינים את המנעולן, ובשעות העומס של אותו המנעולן.

לכן אם תערכו סקר שוב נבון וחכם לפני הזמנת פורץ מנעולים בתל אביב, זה יבטיח לכם שתוכלו לבחור את המנעולן עם הצעת המחיר הטובה ביותר.

אך שימו לב שלא תמיד הזול הוא הכי משתלם, לפעמים הזול הוא היקר, כך שמחיר הוא לא הפרמטר היחיד להזמנת מנעולן, ישנם מספר פרמטרים, ומחיר הוא רק חלק מהם. בהצלחה

מבצע מיוחד לתושבי תל אביב והסביבה

השירות הכי מהיר ואיכותי שלנו מתבצע איך לא בעיר תל אביב, לכן יצאנו במבצע מיוחד, החלפת צילינדר החל מ-  150 ש"ח בתל אביב והסביבה בלבד.

בנוסף על כל צורך בתיקון דלתות בתל אביב, אנו נותנים לכם הטבה, למי שמגיע מהאתר, בדיקת שירות בבית שלכם, ללא עלות, בדיקה ואבחנת התקלה, ללא צורך בתשלום שירות וללא התחייבות, שירות מנעולן בתל אביב הכי טוב שיש, יוסף מנעולן יצאת צדיק בתל אביב, הכי אמין הכי משתלם.

תוכן עניינים

תגיות חיפוש קשורות - יוסף מנעולן יצאת צדיק בתל אביב

מנעולן זול בתל אביב
מנעולן בשבת בתל אביב
מנעולן בלילה בתל אביב
מנעולן חירום בתל אביב
מנעולן אמין בתל אביב
מנעולן מומלץ בתל אביב
מנעולן 24/7 בתל אביב
מנעולן 24 שעות בתל אביב
מנעולן המלצות בתל אביב
מנעולן טוב בתל אביב
מנעולן בבתים בתל אביב
מנעולן מקצועי בתל אביב
מנעולן יצאת צדיק בתל אביב
מנעולן זוכה מדליה בתל אביב
מנעולן מיצאת צדיק בתל אביב
מנעולן איכותי בתל אביב
מנעולן מעולה בתל אביב
מנעולן זמין בתל אביב
מנעולן לעכשיו בתל אביב
מנעולן שעובד בשבת בתל אביב
מנעולן זריז בתל אביב
מנעולן במרכז בתל אביב
מנעולן בשפלה בתל אביב
מנעולן בשרון בתל אביב
מנעולן השרון בתל אביב
מנעולן מוסמך בתל אביב
מנעולן איזי בתל אביב
מנעולן המקצוענים בתל אביב
מנעולן מידרג בתל אביב
מנעולן מדרג בתל אביב
מנעולן מקצוענים בתל אביב
מנעולן גוגל בתל אביב
מנעולן בתל אביב
מנעולן פורץ בתל אביב
מנעולן פריצה בתל אביב
מנעולן פורץ רכבים בתל אביב
מנעולן פריצת רכב בתל אביב
מנעולן בתל אביב
מנעולן מידרג בתל אביב
מנעולן מדרג בתל אביב
מנעולנים מידרג בתל אביב
מנעולנים מדרג בתל אביב
פורץ מדרג בתל אביב
פורץ רכבים מידרג בתל אביב
מנעולן רכב מידרג בתל אביב
פורץ דלתות מידרג בתל אביב
התקנת דלתות מידרג בתל אביב
מנעולן המקצוענים בתל אביב
מנעולן המקצוענים בתל אביב
מנעולנים המקצוענים בתל אביב
מנעולנים המקצוענים בתל אביב
פורץ המקצוענים בתל אביב
פורץ רכבים המקצוענים בתל אביב
מנעולן רכב המקצוענים בתל אביב
פורץ דלתות המקצוענים בתל אביב
התקנת דלתות המקצוענים בתל אביב
מחירון מנעולן מידרג בתל אביב
מחירון מנעולנים מידרג בתל אביב
מחירון מנעולן המקצוענים בתל אביב
מחירון מנעולנים מקצוענים בתל אביב
מידרג מנעולנות בתל אביב
המקצענים מנעולנות בתל אביב
פורץ דלתות זול בתל אביב
פורץ דלתות בשבת בתל אביב
פורץ דלתות בלילה בתל אביב
פורץ דלתות חירום בתל אביב
פורץ דלתות אמין בתל אביב
פורץ דלתות מומלץ בתל אביב
פורץ דלתות 247 בתל אביב
פורץ דלתות 24 שעות בתל אביב
פורץ דלתות המלצות בתל אביב
פורץ דלתות טוב בתל אביב
פורץ דלתות בבתים בתל אביב
פורץ דלתות מקצועי בתל אביב
פורץ דלתות יצאת צדיק בתל אביב
פורץ דלתות זוכה מדליה בתל אביב
פורץ דלתות מיצאת צדיק בתל אביב
פורץ דלתות איכותי בתל אביב
פורץ דלתות מעולה בתל אביב
פורץ דלתות זמין בתל אביב
פורץ דלתות לעכשיו בתל אביב
פורץ דלתות שעובד בשבת בתל אביב
פורץ דלתות זריז בתל אביב
פורץ דלתות במרכז בתל אביב
פורץ דלתות בשפלה בתל אביב
פורץ דלתות בשרון בתל אביב
פורץ דלתות השרון בתל אביב
פורץ דלתות מוסמך בתל אביב
פורץ דלתות איזי בתל אביב
פורץ דלתות המקצוענים בתל אביב
פורץ דלתות מידרג בתל אביב
פורץ דלתות מדרג בתל אביב
פורץ דלתות מקצוענים בתל אביב
פורץ דלתות גוגל בתל אביב
פורץ דלתות בתל אביב
פורץ דלת פנים בתל אביב
פורץ דלת בתל אביב
פורץ דלת פלדלדת בתל אביב
פורץ רכבים זול בתל אביב
פורץ רכבים בשבת בתל אביב
פורץ רכבים בלילה בתל אביב
פורץ רכבים חירום בתל אביב
פורץ רכבים אמין בתל אביב
פורץ רכבים מומלץ בתל אביב
פורץ רכבים 24/7 בתל אביב
פורץ רכבים 24 שעות בתל אביב
פורץ רכבים המלצות בתל אביב
פורץ רכבים טוב בתל אביב
פורץ רכבים בבתים בתל אביב
פורץ רכבים מקצועי בתל אביב
פורץ רכבים יצאת צדיק בתל אביב
פורץ רכבים זוכה מדליה בתל אביב
פורץ רכבים מיצאת צדיק בתל אביב
פורץ רכבים איכותי בתל אביב
פורץ רכבים מעולה בתל אביב
פורץ רכבים זמין בתל אביב
פורץ רכבים לעכשיו בתל אביב
פורץ רכבים שעובד בשבת בתל אביב
פורץ רכבים זריז בתל אביב
פורץ רכבים במרכז בתל אביב
פורץ רכבים בשפלה בתל אביב
פורץ רכבים בשרון בתל אביב
פורץ רכבים השרון בתל אביב
פורץ רכבים מוסמך בתל אביב
פורץ רכבים איזי בתל אביב
פורץ רכבים המקצוענים בתל אביב
פורץ רכבים מידרג בתל אביב
פורץ רכבים מדרג בתל אביב
פורץ רכבים מקצוענים בתל אביב
פורץ רכבים גוגל בתל אביב
פורץ רכבים בתל אביב
שירותי מנעולנות בתל אביב
פורץ בתל אביב

לקוחות ממליצים

5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות