יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

החלפת מנעול בדלת - איזה צילינדר הכי מומלץ

מזה צילינדר בכלל?

מנעול צילינדר הוא אחד מתוך הרבה מנעולים הנפוצים. מנעול זה בנוי על עיקרון של צילינדר (גליל) שבאמצעות סיבובו המנעול נפתח.

הצילינדר מוחזק באמצעות מנגנון  הנעילה. ללא המפתח המזיז את הפינים, הצילינדר לא יסתובב.

קיימים סוגים רבים של מנעולי צילינדר כגון מנעולי תלייה, מנעולי דלתות, מולטילוק, רב בריח ועוד… סוג המנעול ובטיחותו קשורים למנגנון שמפעיל את הצילינדר.

מתי צריך להחליף צילינדר בדלת?

אוישנם לא מעט סיבות שבהם נצטרך לבצע החלפת צילינדר / מנעול בדלת. קחו כמה דוגמאות…

תקלה בצילינדר / מנעול:

רוב התקלות בצילינדר שאני נתקלתי בהם בצילינדרים שונים, קרו כתוצאה מבלאי טבעי, כאשר הצילינדר ישן, מן הסתם יש יותר סיכוי שהוא יתקע, או שהמפתח לא יסתובב, וכך נוצרת תקלה בצילינדר שדורשת את החלפתו.

אך יש לציין שיכולה להיווצר תקלה גם בצילינדר חדש, וזה יכול לנבוע בעיקר בצילינדרים בעלי איכות נמוכה.

אובדן מפתח = החלפת צילינדר:

בכל מצב שאבד לכם המפתח, חובה להחליף צילינדר, מכיוון שאתם לא יודעים לאיזה ידיים המפתח התגלגל ומי מצא אותו, לכן כדי שעותק של המפתח לא יתגלגל לידיים בלתי רצויות, מחליפים צילינדר ומקבלים מפתחות חדשים.

מעבר דירה = החלפת צילינדר:

בכל מעבר דירה חובה להחליף צילינדר בדלת.

עברתם דירה? מזל טוב, אתם וודאי שואלים את עצמכם למה חייב להחליף צילינדר בדלת?

ובכן זה די פשוט, המפתח הקודם של הדלת של הדירה החדשה שלכם, היה בידיים של הדיירים הקודמים שגרו בדירה, ואין לדעת לאן הוא התגלגל, ומי שכפל אותו, כך שאם אתם לא מעוניינים, שיהיה עותק של המפתח של הדירה החדשה שלכם למישהו זר, שאולי גר באותה דירה בעבר, עליכם להחליף צילינדר כדי לקבל מפתחות חדשים, ובכך למנוע גישה לכל מי שאי פעם החזיק במפתח לאותו הצילינדר הישן שיש בדלת של הדירה החדשה שלכם.

העלאת רמת מיגון בדלת

ישנם כל מיני סוגי צילינדרים שונים, וכמובן שישנם צילינדרים מוגנים יותר ומוגנים פחות, אחת הסיבות שלקוחות מתקשרים אלי להחלפת צילינדר, זה במקרה של דרישה לעלות את רמת המיגון של הצילינדר המותקן בדלת, זה יקרה לרוב כשיש גל של פריצות בסביבה, או לאחר שדירה עוברת פריצה לא עלינו, אז הלקוח יבקש להזמין צילינדר עם רמת מיגון גבוהה יותר.

עם כמה מפתחות צילינדר מגיע?

רוב הצילינדרים יגיעו אלינו עם 5 מפתחות חדשים, אך ישנם צילינדרים שמגיעים עם 3 מפתחות בלבד.

הצילינדרים שיגיעו עם 3 מפתחות, לרוב יהיו צילינדרים יקרים עם כרטיס בקרת שכפול, והגנה מפני פריצות שקטות, אך זה לא מחייב כי ישנם גם סוגי צילינדרים פשוטים יותר כגון צילינדר לשון פשוט, שגם הוא לפעמים מגיע עם 3 מפתחות ולא עם 5.

לכן מומלץ לשאול את המנעולן מראש עם כמה מפתחות הצילינדר שמותקן לכם בדלת יגיע.

מה אני כלקוח צריך לדעת ולבדוק לפני התקנת צילינדר על ידי המנעולן?

לפני שהצילינדר מותקן ע"י המנעולן שלכם, בדקו שהצילינדר הגיע ארוז וסגור הרמטי באריזה ושהוא לא נפתח מעולם לפני כן, כך תוודאו שלאף אחד לא היה גישה לפני כן למפתחות שלו, ותוכלו להיות בראש שקט, זכרו הביטחון שלכם לפני הכל, אל תתנו את המפתחות שלכם לכל אחד.

 

מבין כל הצילינדרים שיש, איזה צילינדר הכי טוב?

שאלת השאלות, שואלים אותי כל כך הרבה איזה צילינדר הכי כדאי להתקין בדלת.

למעשה אין תשובה חד משמעית שנכונה עבור כולם, כי זה משתנה מדלת לדלת, מלקוח ללקוח, זה תלוי במספר גורמים, שאנסה להסביר אותם ככל הניתן במאמר הזה.

מן הסתם כמו בכל דבר, גם בצילינדרים, ככל שתשקיעו יותר מבחינת תקציב, כך תוכלו לרכוש צילינדר יותר איכותי לדלת שלכם, צילינדר איכותי זה צילינדר שיהיה לגנב הממוצע בלתי אפשרי לפרוץ אותו, אם השקעתם בצילינדר ומנעתם פריצה מקרית לבית שלכם, זה שווה לכם כל מחיר, מעבר לנזק הכלכלי, הנזק הנפשי והאישי לדעת שגורם זר חדר למרחב הכי אישי ופרטי שיש לנו, שזה הבית שלנו, האמינו לי תחושה לא נעימה, לכן ההמלצה היא תמיד ללכת על הצילינדר שהכי קשה לפרוץ אותו.

איך מנעולן מקצועי מתאים ללקוח את הצילינדר שהכי נכון עבורו?

ישנם כל כך הרבה צילינדרים ודלתות בענף המנעולים, לכן מצאנו לנו שיטה איך להתאים ללקוח את הצילינדר הכי טוב עבורו, גם מבחינת רמת בטיחות והגנה על הבית, וגם מבחינת רמת התקציב שהוא מעוניין להשקיע בו.

כשאנו מגיעים להתקנת צילינדר אצל לקוח, אנו מגיעים עם מלאי גדול של צילינדרים, לפחות 10 סוגים שונים, ברמות מיגון שונות ובמחירים שונים, וכך הלקוח מקבל הסבר מקיף על כל צילינדר עם יתרונותיו וחסרונותיו, בהתאם לדלת, התקציב שהלקוח רוצה להשקיע, ורמת המיגון שהוא מכוון אליה בהגנה על הבית שלו, אין טוב ממראה עיניים, בייחוד שאפשר לבדוק איזה צילינדר קודם היה בדלת ובכך לכוון את הלקוח לרמת מיגון טובה עבורו.

צילינדר אווה (1)

כמה זמן אחריות יש לי על הצילינדר?

זמן האחריות הניתן על הצילינדר משתנה ממנעולן למנעולן, ומחברה לחברה, ככלל על רוב הצילינדרים ניתנת שנה אחריות, אך ישנם צילינדרים יקרים יותר שיש עליהם עד 4 שנות אחריות.

חשוב להדגיש אחריות על הצילינדר היא נתון די חשוב שכדאי לבדוק לפני ההתקנה.

בדקו כמה שנות אחריות אתם מקבלים, ובמקרה של תקלה האם האחריות ניתנת עד הבית, או שצריך לפרק את הצילינדר מהדלת ולהביא אותו לחברה.

האם כדאי לי לרכוש את הצילינדר בחנות מנעולים, או לרכוש צילינדר מהמנעולן שמגיע לבצע את ההתקנה בדלת?

ישנם מספר יתרונות בלרכוש את הצילינדר מהמנעולן שמבצע את החלפת הצילינדר בדלת.

היתרון הכי חשוב, לפחות אצלנו, שאנו נותנים שירות אחריות עד הבית, כך שלמעשה בכל מקרה של תקלה בצילינדר, אנו נגיע אליכם עד הבית לבדיקה ופתרון של התקלה, בניגוד לרכישה בחנות מנעולים, שאז במקרה של תקלה תצטרכו לבצע פירוק של הצילינדר עצמאית על ידי המנעולן שלכם, ולהביא אותו פיזית לחנות לבדיקה, מה שהופך את כל העסק ללא משתלם ולא כלכלי עבורכם.

שנית, לא בכל דלת יש אותו סוג צילינדר, ולא כל צילינדר מתאים עבורכם, כך שחשוב שתקבלו ייעוץ מקצועי להתאמת הצילינדר הנכון עבורכם, ממנעולן מקצועי בעל ניסיון שעבד על הדלת שלכם, ובדק את כל המכלול כדי להתאים לכם מה שצריך, חשוב להדגיש שלהתאים צילינדר דרך הטלפון זה לא מקצועי, ואינו מספיק טוב עבור הלקוח.

מזה צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול?

חלק לא מבוטל מהצילינדרים המותקנים בדלתות כיום, הם צילינדרים עם כרטיס בקרת שיכפול, הכוונה במשפט מסובך זה שעל מנת לשכפל את המפתחות אנחנו חייבים להציג כרטיס בקרת שכפול שמגיע ביחד עם הצילינדר בעת ההתקנה, אנו נקבל אותו מהמנעולן שמתקין את הצילינדר, והוא יבוא ביחד עם האריזה של הצילינדר סגור הרמטי, הכרטיס הזה למעשה הוא מעין תעודת זהות של המפתח.

המטרה החשובה של כרטיס זה בקרת שכפול, זה למעשה למנוע ממי שאינו מורשה לשכפל את המפתח, שזה למעשה כל מי שאין בידיו את הכרטיס בעת השכפול, ללא הכרטיס אי אפשר לבצע שכפול של המפתח.

יתרונות וחסרונות של צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול

היתרון הכי גדול של צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול, זו העובדה שלא ניתן לשכפל אותו למי שלא מחזיק בכרטיס השכפול, למעשה יש לכם ראש שקט בכל הנוגע לשכפול מפתח לבית שלכם, ללא רשותכם.

כ- 30% מהפריצות בישראל מתרחשות עם מפתחות ששוכפלו מבלי שבעליהם ידעו על כך. מטרתו של הצילינדר עם בקרת השכפול היא להקשות על הפורצים לשכפל אותו. הצילינדר מסופק עם כרטיס בקרה ולא ניתן לשכפל אותו ללא הכרטיס.

חסרונות – החיסרון הכי ברור זה המחיר שלו, כמובן שמחיר של צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול, הוא יקר יותר מאשר עלות של צילינדר פשוט ללא כרטיס בקרת שכפול.

האם כשהמפתח לא פותח או סוגר את הדלת זה אומר שצריך שצריך להחליף צילינדר?

ובכן יש לא מעט תקלות, שמצריכות החלפת צילינדר, אבל חשוב להדגיש שלא כל תקלה בדלת חייבת להיות קשורה לצילינדר, למשל אם המפתח לא פותח או סוגר את הדלת זה בהחלט יכול להיות גם תקלה במנגנון הדלת, או באחד הבריחים למשל, אי אפשר לקבוע ללא בדיקה יסודית ומעמיקה מה הפתרון לתקלה כגון זאת שהמפתח לא פותר או סוגר את הדלת, לכן אנו פה בשבילכם לכל יעוץ ועזרה, יוסף המנעולן תמיד לשירותכם, בנוסף הכנו לכם מדריך על תקלות נפוצות בדלת פלדלדת.

לסיכום

כמו שהבנתם גם פעולה פשוטה של החלפת צילינדר יכולה לטמון בתוכה, המון מידע וידע שיש צורך באיש מקצוע בעל ניסיון, שיכוון אותנו כדי שנדע לבחור את המוצר הנכון, ולקבל שירות איכותי עד הבית, בכל מקרה בו נצטרך עזרה, זה הזמן להגיד לכם תודה על הקריאה וניפגש במאמר הבא.

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שמבצעים הזמנת מנעולן להחלפת צילינדר

לקוחות ממליצים
5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות