יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

מנעולן בעפולה

מנעולן בעפולה

איך למצוא מנעולן בעפולה בירת העמק?

תושבי עפולה, עיר יזרעאל, יוסף מנעולן יצאת צדיק הגיע גם אליכם. מהעיר הקטנה שהייתה לכם לפני 30-20 שנה, היום עפולה גדולה ויש בה מעל ל-60 אלף תושבים.

 

כשמספר הבתים, הדירות, הבניינים ובתי העסק גדל, למרבה הצער אתם גם תיתקלו בבעיות שייווצרו במנעולי דלתות הבית או הדירה שלכם, בבתי העסק, בדירות ואפילו באופניים ובכלי הרכב.

זה תמיד קורה בזמן הכי לא טוב!

אתם צודקים, למזלנו המקרים האלה לא מתרחשים בתדירות גבוהה, אבל בואו נודה באמת – הדברים האלה תמיד קורים תמיד בזמנים הכי לא נוחים לכם: בדיוק פגשתם בחורה נחמדה בביג והזמנתם אותה לדייט, אתם רוצים לקחת אותה למסעדה טובה במתחם השוק ופתאום הדלת של כלי הרכב שלכם לא נפתחת!

אחרי יום עמוס של עבודה, והילדים שישבו לך על הראש, מצאת לך מרווח של שעה לעשות כושר על האופניים. ממש אחר כך את כבר חייבת לעוף למסיבת יום ההולדת של הבוס שלך, אבל פתאום המנעול של האופניים לא נפתח! מה עושים עכשיו?

במקרים כאלה ובשלל מקרים נוספים שיכולים לקרות בכל שעה משעות היום, אתם חייבים למצוא מנעולן בעפולה שיהיה זמין, ויבוא כמה שיותר מהר כדי לחלץ אתכם מהבעיה.

יוסף מנעולן יצאת צדיק יסיר דאגה מליבכם. תדעו שתמיד יש פורץ מנעולים שאתם יכולים לסמוך עליו, ויגיע אליכם מתי שתצטרכו. הוא מנעולן 24 שעות, שבעה ימים בשבוע, בכל ימות השנה ונמצא בפריסה ארצית – המנעולן האולטימטיבי בשבילכם. נגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה, אנחנו יודעים שהמצבים האלה לא נעימים לאורך זמן.

ניתן לכם מגוון של שירותי מנעולנות

כשתצטרכו להזמין מנעולן בעפולה יכולות להיות לכך סיבות מגוונות. אנחנו נותנים שירותים לכל סוגי המקרים שיכולים לנבוע ממנעולים תקולים, שלטים של הרכב שהתקלקלו ודלתות תקולות.

מה הן הסיבות שבגללן תצטרכו להזמין מנעולן מקצועי?

 • מנעול הדלת תקול – מנעולים הם לא מוצרים שיעבדו טוב לנצח. הם דורשים תחזוקה מידי פעם, ובשלב מסוים הם גם יתקלקלו כתוצאה מעייפות החומר, בלאי, חלודה, בעיות במנגנון, או כל דבר אחר שיכול לקרות למנעול שלכם. כשתתקשו להכניס את המפתח למנעול, או שלא תצליחו לסובב את המפתח, זה הזמן לטלפן אלינו.
 • איבדתם את המפתח לדלת – במצב כזה תמיד רצוי כמה שיותר מהר להחליף את המנעול הקיים, אין לדעת למי המפתח שלכם יגיע, ואם ינסו לפרוץ לביתכם. תזכרו שהבית הוא מבצרכם, ומגיע לכם להרגיש בו בטוחים.
 • הדלת נטרקה וננעלתם בחוץ – מצב לא נעים שדורש טיפול מהיר, במיוחד אם אתם ממהרים וזה אמצע היום. מצבי ביש כאלה קוראים בדרך כלל בדלתות עם ידית קבועה, כך שאתם לא יכולים לפתוח את הדלת מבחוץ. במקרים כאלה המנעולן יגיע ויבדוק את השיטה הכי טובה לפריצת הדלת.
 • החלפת ידית דלת – ישנם מקרים שבהם הידית של הדלת יצאה בטעות מהמקום. ישנם תרחישים נוספים שבהם הידית לא מגיבה לפתיחה, או שאתם מרגישים שהיא נפולה ולא יושבת טוב במקום שלה. לפעמים יש גם הבדל בין ידיות של דלתות כניסה לידיות של דלתות פנים. גם פה כשתזמינו מנעולן בעפולה הוא ימצא את הדרך הכי טובה לתיקון הידית מבין הדרכים הקיימות.
 • תיקון מנעול כספת – ישנו מגוון גדול של סוגי כספות, יש כאלה מכניות ויש כספות חשמליות. בבתי עסק בדרך כלל הכספת תהיה יותר גדולה, לעומת הכספות הביתיות שהן בדרך כלל קטנות כמו אלה של בתי המלון. כשהמנגנון יתקלקל, אתם תקראו למנעולן שיצטרך לבחון את הכספת ואת הבעיה במנגנון, ובהתאם הוא יחליט על דרך הפריצה אליה.
 • מנעולנות רכב – גם בכלי הרכב שלכם יש תיקונים שיצריכו מנעולן רכב. מנעולי הדלתות פתאום לא נפתחים, שלט הרכב לא עובד, הסוויץ' תקול, וכו'. יכול להיות שיהיה צורך לשכפל ולקודד את השלט או המפתח, או שאולי לתקן את המנגנון של הסוויץ', ועוד פתרונות רבים אחרים.

בנוסף לכל אלה, המנעולן יוכל לתקן לכם מנעולים ודלתות מולטילוק, רב-בריח, שריונית חסם ועוד. מנעולן בעפולה שתזמינו מיוסף יצאת צדיק, יתקן לכם אפילו את המנעול של האופניים שלכם.

באמת? אפילו את מנעולי האופניים?

 • כן, אפילו את מנעולי האופניים. בכל מצב ביש שתיתקלו בו שקשור למנעולים – אנחנו כאן בשבילכם.

   

  היום בעידן האופניים החשמליים והקורקינטים זו דרך מצוינת וזולה יחסית להתנייד ללא צורך ברכב. אז אם באמת האופניים או הקורקינט משמשים לכם ככלי התחבורה הראשי, רצוי שתמיד תרכשו בשבילם את המנעולים הכי טובים ואיכותיים. במצב זה אמנם לא תימנעו מגניבות במאת האחוזים, אבל אתם תוכלו להרגיש הרבה יותר בטוחים. אם תזמינו מנעול זול, כך הרגשת הביטחון האישי בנוגע לכלי התחבורה שלכם תהיה פחותה גם היא.

תוכלו להשתמש במנעולים הבאים:

  • מנעול פרסה – מנעול הפרסה הוא מנעול בעל ותק של שנים ארוכות בתחום. המנעול הוא פרסה העשויה ממתכת, וננעלת לפחות על ידי מנעול אחד. הוא עמיד בפני מכשירי פריצה כמו התוכי, הוא קל יותר לסחיבה, גם קשה יותר לפרוץ אותו בקידוח.

   

  • מנעול שרשרת פלדה – מנעול קלאסי וותיק שאפשר להשתמש בו לכל סוג של אופניים, אך הוא מאוד כבד לנשיאה וקל לפריצה. מכשיר התוכי יאכל את השרשרת בלי מלח.

   

  • מנעול מתקפל – מנעול מתקפל עשוי מ"מפרקים" של פלטות ברזל שמחוברות אחת לשנייה. המנעול הזה קל לנשיאה ומורכב על תושבת שבנויה על האופניים שלכם כשאתם רוכבים בהם. הוא גם יכול להיפרץ על ידי התוכי.

   

  אחרי שתחליטו איזה מנעול תרצו לקנות, חשוב שתקשרו אותו לעמודים חזקים, במקום ציבורי יחסית מואר, ואפילו רצוי לוודא שיש מצלמות אבטחה בסביבה. רצוי גם לקשור את הגלגלים לעמוד בעזרת מנעול נוסף, כך שיידרש מאמץ מצד הגנב אם הוא ינסה את מזלו עם האופניים שלכם.

   

  מתי תצטרכו מנעולן בעפולה שיבוא ויפרוץ את מנעול האופניים שלכם? האמת שזה לא שונה מכל מנעול אחר. אם פתאום נתקלתם בבעיה עם מנגנון הנעילה, המפתח לא פותח את המנעול, או שבכלל איבדתם את המפתח, התקשרו מיד ליוסף מנעולן יצאת צדיק והוא יגיע אליכם בהקדם וייתן לכם את המענה והשירות הטובים ביותר.

איך תהיו בטוחים שהמנעולן שתזמינו הוא מקצועי?

  • כל מנעולן מוסמך למד לימודי מנעולנות במוסד לימודים שמוכר על ידי המדינה, עבר את ההסמכות הדרושות וקיבל את כל הכלים והידע לעבוד עם כל סוגי המנעולים הקיימים. כשהמנעולן יגיע אליכם בקשו ממנו לראות את תעודות ההסמכה, וגם את התעודות שצריך שיהיו לכל פורץ רכבים ממשטרת ישראל. כמו כן, רצוי שכשתטלפנו למנעולן בעפולה תשמעו אם הוא מדבר באופן מקצועי, וכמובן תסגרו איתו על המחיר מראש, כדי שלא תיתקלו בטעות בחאפר שרוצה לעשות עליכם קופה.

   מחירון למנעולן בעפולה:

   • ביקור מנעולן בעפולה: 150 ש"ח
   • פריצת רכב בעפולה: 290-190 ש"ח
   • פריצת דלת פלדלת בעפולה: 380-250 ש"ח
   • שחזור מפתח לרכב בעפולה: 720-420 ש"ח
   • פריצת דלת עץ בעפולה: 340-280 ש"ח
   • פריצת דלת טרוקה בעפולה: 250-150 ש"ח
   • תיקון מנגנון בדלת כניסה בעפולה: 300-120 ש"ח
   • פריצת דלת ממ"ד בעפולה: 310-210 ש"ח
לקוחות ממליצים
5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות