יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

"נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף"
טל ח.
תל אביב
"נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס..."
ירדן ק.
גבעתיים

תוכן עניינים

מנעולן בכפר סבא

שירותי מנעולן מקצועיים נדרשים במגוון מקרים ומצבים בהם אתם זקוקים לסיוע וחילוץ באופן מיידי. מנעולן הינו איש מקצוע מיומן ומנוסה בעל הכשרה והסמכה לביצוע מגוון עבודות בכל הקשור לפריצת מנעולים ודלתות של דירות, רכבים, כספות ועוד. השירותים ניתנים בזמינות מלאה 24 שעות ביממה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדות ציבור בעיר כפר סבא והסביבה.

השירות כולל פריצה ותיקון הנדרשים במצבים של תקלות ובעיות שונות במערכות ובמנגנוני הנעילה של הבית, הרכב או העסק וכן במקרים של אובדן מפתח או מפתח שנתקע בצילינדר.

כולנו מכירים את חוק מרפי ומה שהוא אומר: תקלה מתרחשת תמיד כשלא מצפים לה, כך הוא הדבר גם בכל הנוגע לענייני מנעולים תקולים או אובדן מפתח. כך דווקא לפני שאנו יוצאים לאירוע חגיגי וחשוב או מתכוננים לנסיעה לשדה התעופה, אנו עלולים למצוא עצמנו זקוקים לסיוע ומענה מהירים על מנת להיחלץ ממצב ביש בו איבדנו את המפתח או שמנעול הדלת תקול. במקרים אלה וברבים אחרים, הפתרון היחיד הינו להזמין בדחיפות מנעולן בעיר כפר סבא שיגיע במהירות ויעניק לכם פתרון וחילוץ מהמצב הבעייתי כך שתוכלו לממש את תוכניותיכם.

מנעולן בכפר סבא (1)

היתרונות והחשיבות של שירותי מנעולן בכפר סבא

במידה ואתם זקוקים לשירותיו של מנעולן, חשוב לוודא כי הוא עבר הכשרה והסמכה מתאימות ומחזיק בכל האישורים, התעודות והרישיונות הנדרשים מטעם משטרת ישראל. לאחר הצגת תעודת ההסמכה והרישיון, תוכלו להיות שקטים, סמוכים ובטוחים כי אתם בידיים טובות, מקצועיות ומהימנות וכי תזכו לקבל שירות בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר תוך עמידה בכל כללי, נהלי ותקני הבטיחות המחמירים הנדרשים על פי חוק. שירותי מנעולנות בכפר סבא כוללים: תיקון והגבהת דלתות, פריצת כספות, תיקון משקופים, פריצת מנעולי רכבים ותאי מטען ועוד. כל מלאכת תיקון ופריצה מתבצעת בצורה המקצועית ביותר, כך שניתן להגיע לתוצאה הרצויה ללא פגיעה בדלתות וללא גרימת נזקים נוספים העלולים להיות כרוכים בהוצאות גבוהות ובעוגמת נפש.

מנעולן בפריסה ארצית

זמינות, מקצועיות ואחריות

העיר כפר סבא נחשבת לכזו בה רמת החיים הינה גבוהה ורוב התושבים הינם במעמד סוציואקונומי גבוה. בעיר ישנה בנייה חדשה של בניינים גבוהים רבי קומות מודרניים וכן בתים פרטיים רבים צמודי קרקע. בעיר ישנם מנעולנים רבים, אולם לא כולם מקצועיים ועברו את כל ההכשרות וההסמכות הנדרשות ולכן חשוב לוודא מראש כי אתם בוחרים במנעולן מורשה, אמין, מוכר ובעל ניסיון שפועל בהתאם לחוק וזאת על מנת להבטיח שתקבלו מענה איכותי. מנעולן מיומן ומומחה יגיב לכל קריאה במהירות ויגיע לכל מקום בו אתם נמצאים עם ניידת שירות מצוידת בכל הכלים והמכשור הנדרשים על מנת לפתור כל בעיה ותקלה. בין אם שהמפתח נשבר במנעול דלת הדירה או הרכב, הצילינדר נשבר, לשונית הדלת נתפסה ואינה משתחררת או שפשוט נעלם לכם המפתח ברגע הכי לא מתאים, מנעולן מקצועי יגיע אליכם ויספק פתרון מהיר ויעיל לכל בעיה כך שתוכלו לשוב לשגרת חייכם.

מנעולן יצאת צדיק

זמינות, מקצועיות ואחריות

שירותי מנעולנות בכפר סבא כוללים מתן מענה לכל בעיה ותקלה החל מהפשוטה ביותר ועד למצבים מורכבים במיוחד. חשוב לדעת כי עיסוק בתחום של פריצת מנעולים מחייב אישור משטרה, שכן מדובר בתחום רגיש המבוסס על אמון שהלקוח נותן בבעל המקצוע המקבל גישה לרכוש אישי ובעל ערך כספי גבוה ולעתים גם רגשי. מנעולן מורשה מקבל תעודה ורישיון מתאימים רק לאחר שבוצעה בדיקה לגבי עברו במטרה לוודא כי אין לו בעיה פלילית ורק אז הוא יקבל תעודת יושר ואישור לעסוק בתחום. מנעולן מורשה ומוסמך ישמור על המוניטין שלו ועל שמו הטוב ויעשה שימוש אך ורק במנעולים, חלקי חילוף ורכיבים מקוריים ותקניים מה שיבטיח פתרון לטווח ארוך.

צילינדרר כפר סבא (1)

מה כוללים שירותי מנעולנות?

פריצה, החלפה ותיקון של מנעולים מחייבת מיומנות גבוהה, שכן מערכות ומנגנוני הנעילה כיום הינם משוכללים ומתקדמים במיוחד ונדרשת מומחיות גבוהה על מנת לפתור תקלות בהם מבלי לגרום לנזקים נוספים. בכל מקרה של תקלה או בעיה הקשורה לתחום המנעולנות, תוכלו לפנות למוקד שירות הזמין 24 שעות ביממה ולקבל מענה מהיר. כאשר אתם נעזרים בשירותיה של חברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום, אתם יודעים כי המנעולן שיגיע לספק לכם מענה וסיוע מכיר היטב את כל סוגי המנעולים, החל ממנעולים פשוטים ומיושנים ועד למנגנוני ומערכות נעילה מתקדמות מודרניות במיוחד הכוללות רכיבים אלקטרוניים ודיגיטליים רגישים וחכמים. מנעולן בכפר סבא מטפל בכל תקלה ובעיה העלולה לצוץ בדלתות רב בריח, פלדלת, דלתות זכוכית, דלתות עץ ועוד. לכל סוג ודגם של דלת יש צילינדר בכל מפרט טכני שונה, מה שמחייב התאמת שיטת התיקון והחלקים בצורה ספציפית ומדויקת. לצד הטיפול בתקלות ובעיות נפוצות וסטנדרטיות, מנעולן מקצועי בעיר כפר סבא, מבצע עבודות מורכבות יותר דוגמת החלפת משאבות תת  רצפתיות שאינן מתפקדות כראוי, החלפה של מנגנוני נעילה חשמליים ומשוכללים, החלפת מנגנוני נעילה חשמליים, אביזרים ורכיבים שונים ועוד.

הכשרה והסמכה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

העיר כפר סבא הינה עיר גדולה ומודרנית בה ישנם אזורי תעשייה ומסחר מפותחים, בתי עסק רבים, מוסדות חינוך, שלטון, תרבות וספורט ברמה גבוהה. במוקדם או במאוחר, כל אחד מאתנו נזקק לשירותיו של מנעולן. שירותי מנעולנות מקצועיים בעיר כפר סבא כוללים מתן מענה איכותי מבלי לגרום לנזקים מיותרים העלולים לעלות לכם ביוקר. על מנת להיות מנעולן יש צורך ללמוד את המקצוע מהבסיס ועד לרמות הגבוהות ביותר. לצד ההכשרה וההסמכה המקצועיות, חשוב לבחור במנעולן המחזיק בתעודת יושר וכזה בעל ניסיון ומוניטין. בהחלט ניתן ואף מומלץ לקבל המלצות וחוות דעת ממכרים, חברים וקרובי משפחה שאתם סומכים על דעתם.

מנעולן המלצות

מענה לכל צורך ותקלה

שירותי מנעולנות בעיר כפר סבא כוללים מתן מענה ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות וארגונים, מוסדות ציבור ועוד. בין התקלות השכיחות המחייבות קבלת מענה מהיר ומקצועי:

 • התקנת ידיות בהלה במוסדות ועסקים שונים בהתאם לנהלי ותקני הבטיחות המחמירים ביותר.
 • התקנה של סוגר דלת הידראולי – סוגר דלת הידראולי ניתן להתקנה בדלתות פנים וחוץ והוא מהווה פתרון איכותי ומודרני הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה אסתטית. הסוגר הנסתר מבטיח כי הדלת תישאר סגורה לאחר כל יציאה וכניסה.
 • תיקון ופריצת דלתות פלדלת תיקון כל סוגי הדלתות והמנעולים כולל דלתות פנים וחוץ, תיקון דלתות הזזה, תיקון דלתות צירים, כיוון דלתות וצירים, החלפת ידיות ועוד.
 • פריצת רכבים – בכל מקרה של תקלה טכנית במנעול, אובדן מפתח או שלט הרכב או שרכבכם ננעל עם המפתחות בפנים, מנעולן מקצועי יגיע אליכם במהירות ויפתור את הבעיה.
 • תיקון סוויץ' – בכל מקרה של בעיה או תקלה בסוויץ', מנעולן הינו בעל הכישורים, הכלים והיכולות לתקן את הבעיה, תוך שימוש בחלקים ורכיבים חדשים ומקוריים.
 • שירותים נוספים – החלפת צילינדר בתיבת הדואר, התקנה של מנעול תפוס או פנוי, קיצור והגבהה של דלתות, תיקון מנעול מגנטי, פריצה ותיקון כספות, שחזור ושכפול מפתחות ושלטים לרכב, החלפת פרזולים ועוד.

יוסף מנעולן יצאת צדיק – שירותי מנעולנות ופריצה לבית ולרכב 24 שעות ביממה

במידה ואתם מחפשים אחר מנעולן מקצועי, מנוסה ואמין בעיר כפר סבא, הגעתם למקום הנכון. יוסף מנעולים הינה חברה המספקת שירות מנעולנות איכותיים שנועדו לסייע לכל מי שזקוק לשירותי פריצה וחילוץ בזמינות מלאה ואחריות ומתוך הבנה כי הלקוח תמיד צודק. צוות המומחים שלנו משקיע את מרב המאמצים על מנת לספק לכם שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר וכל זאת באחריות וביחס אישי. יוסף הינו מנעולן בעל מוניטין וניסיון עם שירות איכותי של יצאת צדיק, ומציע לכם שורה של שירותים ויתרונות:

 • מנעולן מומלץ ובעל מוניטין בעיר כפר סבא.
 • זמינות מלאה 24 שעות ביממה והגעה לכל מקום בתוך 20 דקות בלבד.
 • מנעולן מורשה המחזיק בתעודת יושר.
 • ניסיון מקצועי של למעלה מ – 10 שנים במתן פתרונות לכל סוגי התקלות.
 • מתן אחריות בכתב לכל עבודה.
 • התחייבות למחירים הוגנים ומשתלמים.
 • ייעוץ ומתן הצעת מחיר ללא עלות.
 • שימוש במכשור מתקדם ומומחיות בפריצה ללא גרימת נזקים.

אנו עומדים לשירותכם ונשמח להעניק לכם שירות ומענה באחריות מקצועיות, באדיבות וביחס אישי.

לקוחות ממליצים

5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות