יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

פורץ רכבים

פורץ רכבים מוסמך עם תעודת יושר ממשטרת ישראל יפתור לכם תקלות שונות שיכולות להתרחש לכם במהלך היום יום. הסיבות שלרוב יגרמו לנו להזדקק לפורץ רכבים יהיו כי הרכב ננעל, המפתח אבד, המפתח נתקע בסוויץ' ועוד סיבות שונות שיפריעו לשגרת היום הרגילה ולניידות היומיומית שלנו.

אלמנט ההפתעה

יש כמה דברים שהם חלק אינטגרלי באיכות החיים שלנו ואחד מהם הוא הרכב. הרכב הוא משמעותי לאיכות החיים אם לא החשוב שבהם, כי ניידות והגעה ממקום למקום מאפשרת לנו חיסכון בזמן והגעה למקומות חשובים כמו מקומות עבודה והגעה לסידורים שונים כגון קניות, לאסוף משפחה וחברים, הגעה מסודרת הביתה ואפילו יציאה לבילויים. באופן טבעי לוח הזמנים שלנו מסודר לפי שעות הגעה מנקודה לנקודה, אך בחיים כמו בחיים תמיד נכנס אלמנט ההפתעה שמשנה את הכל. ברגעים הללו יש צורך לקחת אוויר ולפעול בשיקול דעת. אם הגעתם לכאן, יוסף מנעולן יצאת צדיק יכול לעזור לכם.

למצוא את המנעולן הנכון

פריצה לרכב דורשת מיומנות וניסיון. לא כל אחד שכותב על עצמו פורץ רכבים, הוא בהכרח האיש הנכון עבורכם. כולנו יודעים שעל הכביש בישראל נוסעים רכבים ממגוון מדינות, דגמים ושנים, כאשר אנחנו נאלצים לבחור מנעולן פורץ רכבים, אנחנו צריכים למצוא את הטוב ביותר. אדם שהוא ישר עם התעודות הדרושות, מקצועי, עם ניסיון של שנים ועם לקוחות מרוצים שיכולים להעיד על מקצועיותו של המנעולן. בין אם המפתח אבד, נתקע בסוויץ' או הרכב נסגר אוטומטית לפני שהספקתם להוציא את המפתח מתוכו, יוסף מנעולן יצאת צדיק יענה לקריאתכם בתוך 20 דקות ויגיע אל רכבכם עם הציוד הדרוש.

המשיכו לקרוא את הטיפים שלנו כדי לדעת איך לבחור את המנעולן הנכון.

פורץ מנעולים לרכב 24 שעות (1)

גם אם זה מפתה – הישמרו מלפעול באופן עצמאי

בעבר הרכבים היו פחות מתוחכמים, והדרך לפתוח את הדלת הייתה פשוטה. אך כיום המכוניות מתקדמות יותר ויש דברים שרצוי לא לעשות לבד אלא דווקא לחפש את איש המקצוע הנכון כדי שלא ייווצר חלילה נזק. בשביל ההמחשה רק נאמר, שאם בעבר היו מכניסים מוט לתוך החלון כדי לדוג את מנגנון הפתיחה, כיום שמערכת החלונות פועלת באופן חשמלי, ומערכת השמע של הרכב גם היא עוברת בדלתות, כל כניסה לא מבוקרת לתוך החלון תגרום לנזק כספי. הישמרו  ועל תנסו לעשות דברים באופן עצמאי ולא מבוקר. יוסף מנעולן יצאת צדיק מגיע עם הציוד הנכון והדרוש למשימה כמו זו וישמור על הרכב שלכם מפגיעות שונות.

אז כיצד עובד פורץ רכבים?

ראשית, לפני שנסביר לכם כיצד למצוא את איש המקצוע הנכון, נסביר על קצה המזלג כיצד נפתחת דלת של רכב בצורה הכי בסיסית. כדי שלא לפגוע ברכב, לא להשאיר שריטות, חבלות או גרוע מכך נזקים למערכות שונות, אנחנו מגיעים עם כריות ניפוח מיוחדות ואיכותיות שבאמצעותן מרחיבים את המרחק בין הדלת לאוטו עצמו ומאפשרים גישה וכניסה למוט ארוך שקצהו מאפשר לדוג את ידית הפתיחה. משיכה קלה והדלת נפתחת. הפעולה הפשוטה הזו נעשית בתוך שניות ספורות, אך ללא הציוד המתאים ומבלי שהזכרנו את מערכות האבטחה השונות של הרכב לא תוכלו ללא סיוע של איש מקצוע מיומן. חשוב לציין לא כל הרכבים יכולים להיפתח בשיטה הזו, ישנם דגמים שיש צורך בשיטות נוספות כמו שיטה שנקראת "דגדוג" שהעבודה נעשית על מנעול המפתח עצמו. מה שנכתב הוא רק דוגמא להמחשה במצב של כלי רכב סטנדרטים ובעיות שלרוב הן נפוצות.

 

מחירון פורץ רכבים מעודכן לשנת 2022

השירות שיוסף מנעולן יצאת צדיק מציע

השירות שאנחנו מציעים לכם הוא המהיר ביותר שתוכלו למצוא. אנחנו זמינים 24 שעות ביממה ומגיעים אליכם בתוך 20 דקות. השירות שאנחנו מציעים:

 • פריצת מנעולים לרכב, כל סוגי הרכב כולל רכבי יוקרה, משאיות ואופנועים
 • שכפול מפתחות לרכב כולל מפתחות לדגמים שונים ומפתחות עם צ'יפ
 • שחזור מפתחות לרכב
 • הוצאת מפתחות שנתקעו בסוויץ'
 • החלפת קודן
 • ועוד

יש לכם תקלה? רוצים לדעת אם יש לנו את הכלים בשבילכם, תוכלו פשוט לשאול אותנו ותקבלו מענה.

מנעולן רכב במרכז (1)

ניידת מנעולן רכב מקצועית

השירות שיוסף מנעולן יצאת צדיק מציע

השירות שאנחנו מציעים לכם הוא המהיר ביותר שתוכלו למצוא. אנחנו זמינים 24 שעות ביממה ומגיעים אליכם בתוך 20 דקות. השירות שאנחנו מציעים:

 • פריצת מנעולים לרכב, כל סוגי הרכב כולל רכבי יוקרה, משאיות ואופנועים
 • שכפול מפתחות לרכב כולל מפתחות לדגמים שונים ומפתחות עם צ'יפ
 • שחזור מפתחות לרכב
 • הוצאת מפתחות שנתקעו בסוויץ'
 • החלפת קודן
 • ועוד

יש לכם תקלה? רוצים לדעת אם יש לנו את הכלים בשבילכם, תוכלו פשוט לשאול אותנו ותקבלו מענה.

כמה זמן לוקח לפרוץ רכב?

רבים שואלים כמה זמן לוקח לבצע פריצת דלת של רכב. לא מעט מהמקרים, הבעיות מתרחשות בזמנים שהכי לא נוחים כמו היציאה לעבודה או בשעות הלילה המאוחרות. בגלל שישנם משתנים רבים ודגמים שונים, ולעיתים הנזק ווהעבודה משתנה בהתאם, אנחנו נוטים לענות על שאלה זו ללקוח שזמן התיקון הוא בין 20 – 45 דקות. כמובן שלא ניתן לתת מענה באוויר ללא בעיה ספציפית, אך זהו מענה כללי על מנת לסבר את אוזניכם ולתת להם הערכה כללית כיצד אנחנו עובדים. על דבר אחד אנחנו מתחייבים, בין אם מדובר בבעיה או פשוטה או בין אם מדובר בבעיה מעט יותר מורכבת, אתם תקבלו מענה מהיר ומלא ולא תישארו עם בעיה ללא פתרון.

כיצד לבחור מנעולן

בשביל למצוא פורץ רכבים או מנעולנים לדלתות שונות לא צריך להתאמץ יותר מדי. ברגע שמחפשים בגוגל מגיעים לבעלי מקצוע רבים ושונים אך יוסף מנעולן יצאת צדיק יש רק אחד. על מנת לבחור את איש המקצוע הנכון עשו את הפועלות הבאות וכך תדעו בוודאות שמי שבדרך אליכם הוא האיש הטוב ביותר. זהיתם בעיה כלשהי, בין עם בעיית חשמל הנובעת מהמצבר או סתם הרכב ננעל צרו איתנו קשר.

 • צלמו את הרכב ונסו לתאר כמה שיותר בפירוט לאיש המקצוע מה קרה.
 • אין תחליף לדיבור, וודאו שהמנעולן מוסמך ובעל יכולות, קראו עליו וחפשו עליו המלצות.
 • השתמשו באינטואיציה שלכם ונסו לראות כיצד איש המקצוע מדבר אליכם, האם הוא קשוב, מתעניין בבעיה
 • הכי חשוב, אל תהיו לחוצים, לחץ הוא מתכון לטעויות. היו שקולים ותבינו שכמו כל אתגר בחיים, גם לאתגר הזה יש פתרון.

אתם לא לבד – אנחנו זמינים בשבילכם

כאמור תקלות ושינויים בלוח הזמנים הם דבר שבשגרה ולכן חשוב לנו להבהיר שאנחנו זמינים בכל שעה מזמני היום כולל שבתות וחגים. טווח המחירים משתנה בהתאם לטיפול במחירים הגיוניים והגונים והכי חשוב, אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח בלי סיפורים ובלי המצאות על בעיות שונות שלא היו ולא נבראו. אצלנו תקבלו את מלוא תשומת הלב ותוכלו להיכנס חזרה לרכב ולנסוע למחוז חפציכם בבטחה.

נפתח בפניכם את כל הדלתות

לסיכום, הגעתם לכאן כי כנראה אתם או מישהו שאתם מכירים מחפש פורץ רכבים. יוסף מנעולן יצאת צדיק הוא פורץ מוסמך עם שפע של ניסיון ועם שפע של המלצות. בשורה התחתונה לאור האמור למעלה, אנחנו מתחייבים להיות זמינים עבורכם לכל בעיה או שאלה במשך כל שעות היממה ומתחייבים להגיע בתוך 20 דקות אליכם. הצורך בפתיחת דלתות לא רק לרכב, אלא כל דלת באשר היא, היא בעיה שכיחה שרבים חווים אותה על בשרם. כאמור, חשוב לא להיכנס לפאניקה ולפעול בצורה שקולה שתוביל אתכם לאיש המקצוע הנכון. יוסף פורץ רכבים יצאת צדיק ייפתח בפניכם את כל הדלתות.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון המופיע בתחתית העמוד ותקבלו את כל המידע הדרוש לכם כדי שתוכלו להיכנס חזרה לרכב ולשכוח שבכלל הייתה בעיה.

לקוחות ממליצים

5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות