יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

פורץ מנעולים בנתניה

פורץ מנעולים בנתניה והסביבה הכולל את פריצת כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק. פריצת מנעולים יכולה להיות עסק די פשוט כל מה שאתם צריכים זה רק למצוא את האיש הנכון שיגיע ויפתח בפניכם את הדלת. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע שאתם מחפשים על מנת שתוכלו להיות בטוחים שיוסף מנעולן יצאת צדיק הוא בדיוק מי שאתם צריכים כדי שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

מנעולן בנתניה 24 שעות

פורץ מנעולים בנתניה (1)

פורץ מנעולים ורכבים בנתניה מהיר הגעה

מי אנחנו?

יוסף מנעולן יצאת צדיק הוא מנעולן מוסמך עם ניסיון של 15 שנה בתחום. ידוע כפורץ מנעולים בנתניה והסביבה והניידת שלו נוסעת באזוריכם בכל שעות היום והלילה במשך 24 שעות.

נתקעתם באמצע הלילה? המפתח לא מסתובב? נשארתם בחוץ? בתוך 20 דקות יוסף מגיע ויכול לפתור לכם את התקלה בדקות בודדות. אתם לא לבד!

אם אתם מחפשים פורץ מנעולים בנתניה כדאי מאוד שתכירו אותו. יוסף שבמקור מאזור המרכז, עובד באזור השרון ומעבר לניסיונו העשיר והאישור ממשטרת ישראל, יוסף עם עבר צבאי עשיר וגם באזרחותו פעל וסייע לאנשים רבים שהיו זקוקים לעזרתו.

יוסף הוא אדם אמין, מקצועי ונותן את השירות הכי מהיר שתקבלו. אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן הם נר לרגלו ועל שלושת הרגליים הללו יושבת תורה שלמה של שירות אדיב וייחודי. לא הרבה בעלי מקצוע יכולים להגיד את זה – אבל אצלנו אין לקוח לא מרוצה. תוכלו לבדוק את זה בעצמכם.

אז מהי פריצת מנעולים?

הרבה יותר חכם להזמין מנעולן לאחר שקראתם קצת והבנתם מול מה אתם עומדים. לא רק בתחום המנעולנות, אלא בכלל. "ידע הוא כוח" נוהגים לומר והמשפט הזה מאוד נכון. כבאים להתעסק עם משהו עם מבינים כמה מושגי בסיס, ניתן להיות בשליטה ולהבין מה קורה וכיצד נכון.

הידע חשוב כי כמו בכל תחום כדי להשיג את האדם הנכון ולא חאפר שמפיל לקוחות אחד אחרי השני בסיפורים ותיקונים שיוצרים רק יותר תקלות, פשוט צריך להבין כמה דברים ותוכלו מיד לקלוט מי בעל המקצוע העומד לפניכם ומזמין אתכם להשתמש בשירותיו.

אז ראשית, דלתות. ישנם סוגים רבים של דלתות. כדי לעשות לכם סדר הנה רשימה קצרה של דלתות שפורץ מנעולים בנתניה יכול לפתוח אותן עבורכם:

 • דלתות ממ"ד – לעיתים צריך לכוון אותך, לעיתים לקצר אותן, לעיתים לתקן את מנגנון המנעול ועוד. הן דלתות כבדות שהתיקון שלהם דורש יותר מדלת רגילה בדרך כלל.
 • דלתות רב בריח – דלתות שלרוב משמשות עבור כניסה לבית. זוהי דלת שבריחיים הנכנסים למשקוף יוצאים מארבע כיוונים ובכך מחזקים את הנעילה מפני פריצות של אורחים לא רצויים.
 • דלתות פנים – דלתות שבין חדרים או משרדים, דלתות קלות משקל לרוב שעשויות מחומרים שונים כגון: עץ, זכוכית, פולימר, פוליאריתן מוקצף ועוד.
 • דלתות רכב – מגוון דגמים ודרכי נעילה שונות של רכבים. כל רכב יש לו את מנגנון הדלת שלו
 • דלתות של כספות – דלתות כבדות וחזקות שאמורות להיות חזקות מפני פריצה. דלתות שלרוב עשויות מחומרים חזקים כמו פלדה וגם להן יש פתרונות.
 • דלתות לתיבת דואר – הדלת שלא מאפשרת לאחרים לפתוח ולהוציא את המסמכים החשובים שאתם מקבלים.

ישנם עוד סוגים רבים של דלתות. אך גם במקרה זה מגוון המנעולים על כל דלת ודלת הוא שונה. אם תסתכלו על כל דלת, תראו שיש לכל אחת מהן סוג מנעול אחר. מנעול עם צילינדר הרגיל, מנעול עם מספר בריחים, מנעול כספת בחלק העליון של הדלת, מנעול חכם, מנעול קוד, קודן, סינטיסייזר, מנעול מגנטי, סגר ביטחון, מחזיר דלת שתמיד ישאיר את הדלת סגורה ועוד. ישנם כל כך הרבה סוגי מנעולים ושיטות סגירה ולכן רק מנעולן עם ניסיון ידע לפתור לכם מבחר תקלות בקלות ללא מאמץ רב מידי.

המושג "מנעול" הוא בעצם המנגנון הפנימי של הדלת, ממנו יוצאים הבריחים שהמביאים את הדלת לנעילה סופית. כאמור כל מנעול מופעל אחרת, לא בהכרח בעזרת מפתח. ככל שהמנעול מתוחכם יותר יש צורך בציוד מקצועי שלא כל מנעולן יכול להרשות לעצמו. יוסף מנעולן יצאת צדיק כחלק מן המקצועיות שלו ומשום שהוא אוהב את המקצוע מחזיק אצלו את הציוד החדיש ביותר בתחום המנעולנות.

מחירון פורץ מנעולים

מידע חשוב בין מנעול לצילינדר

אנשים שאינם מכירים את התחום נוהגים להתבלבל בין המושג מנעול וצילינדר. בקצרה על מנת שתדעו על מה המנעולן מדבר איתכם. המנעול הוא המנגנון היושב בדלת והוא מחזיק בתוכו את הבריחים. בתוכו ישנו אורח נוסף הנקרא צילינדר, גליל שלתוכו נכנס המפתח ומזיז את המנגנון הפנימי.

רוב התקלות נובעות מהצילינדר ואילו המנעול נחשב לאמין יותר. חשוב להבין שאין קשר בין החלפת מנעול להחלפת צילינדר. כשמנעולן מגיע אליכם חשוב מאוד שהוא יסביר לכם היכן התקלה ולא תתבלבלו בין המושגים.

סוגי מנעולים

ישנם גם לא מעט סוגי מנעולים, גם במקרה זה חשוב שתכירו את כל סוגי המנעולים כך שיהיה לכם קל יותר להסביר למה אתם צריכים תיקון כאשר אתם מחפשים פורץ מנעולים בנתניה:

 • מנעול צילינדר – אמור למעלה, צינור המחובר למנעול ונפתח בעזרת מפתח המותאם בשיניו לפינים הפנימיים שבתחתית הגליל המאפשרים סיבוב מלא של המפתח.
 • מנעול תלייה – מנעול שלרוב משמש לנעילת אופניים, אופנועים, מזוודות. נחשב למנעול פשוט ופופולרי וניתן לראות אותו במרחב הציבורי כמעט בכל מקום.
 • מנעול לשונית – נמצא לרוב בדלתות פנים אשר באים לעשות חיץ בין חלל לחלל, אך לא נעילה חזקה מידי או חשש שיפרצו אותה. אך גם אותה לא צריך להזניח במידה והיא נתקעת.
 • מנעול עליון – מוכר גם במנעול כספת המשמש תוספת למנעול הקיים בדלת. הוא נקרא עליון כי לרוב הוא בגובה הכתף.
 • מנעול חבוי – מנעול הנמצא רק בצד אחד של הדלת בעוד מהצד השני לא ניתן לפתוח. ניתן למצוא אותם לרוב בחלונות או דלתות מרפסת. הן עובדות על ידי לחיצה קלה על לשונית.
 • מנעול צירופים – מנעול שעובד בעזרת קוד. כלומר צירוף נכון של המספרים מביא לפתיחה של המנעול וללא הצירוף המדויק לא ניתן לפתוח את המנעול.
 • מנעול ביומטרי – מנעול שעובד על פי סקירת טביעת אצבע. קידוד טביעת האצבע לאדם המורשה מאפשרת פתיחה של הדלת ולמנעול שמגיב לאותו קידוד.
 • מנעול דיגיטלי – מנעול שלרוב משתמשים בו במשרדים ומקומות עבודה. נפתח בעזרת כרטיס מגנטי או קוד.

יוסף מנעולן יצאת צדיק הוא האיש בשבילכם לכל שאלה ועצה איזה מנעול עדיף במקרה שלכם. יש מקרים בהם תצטרכו מנעול פשוט יותר ויש מקרים בהם תצטרכו מנעול מורכב הדורש הגנה מירבית.

כל עשור מביא איתו התפתחות טכנולוגית וקצב המנעולים הולך ומתקדם. זה יכול להיות מעט מבלבל, אבל כשאתם יודעים מה אתם רוצים, זה כבר מקל על בחירת איש המקצוע שיבוא ויבצע עבורכם את העבודה.

פריצת דלת פלדלת בנתניה והסביבה הגעה מהירה פריצה ללא נזק

פורץ דלתות בנתניה (1)

פריצת דלתות רכבים ועסקים בנתניה והסביבה

עוד דברים חשובים שכדאי לדעת

כשאתם מזמינים פורץ מנעולים בנתניה חשוב לבדוק שהמנעול אותו אתם רוצים להתקין מגיע באריזתו המקורית ויש עליו אחריות. תמיד כדאי שתעדיפו את החדש והבטיחותי שיוצא ישר מהניילון אל הדלת שלכם ולא חלילה לקבל את המנעול של השכן שזה הרגע החליף מנעול או צילינדר בעצמו. יוסף מנעולן יצאת צדיק עובד בשקיפות מלאה מול הלקוח וכל עבודה נעשית מול הלקוח. אם אתם מחפשים פורץ מנעולים בנתניה והסביבה התקשרו כעת אל יוסף מנעולן יצאת צדיק.

לקוחות ממליצים
5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות