יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

פורץ דלתות

פורץ דלתות הוא תפקידו העיקרי של המנעולן. ברגע שנחסמתם מול דלת ואתם לא יכולים לעבור דרכה, זה בדיוק הרגע לקרוא לאיש מוסמך שיפתח בפניכם את הדרך במקצועיות, במהירות ובאמינות מבלי שיגרם נזק. אם רציתם לדעת כיצד הוא עושה את עבודתו או אם דרככם חסומה קראו כבר עכשיו למומחה יוסף מנעולן יצאת צדיק שיפתח בפניכם את הדלת התקועה.

מה זה "מנעולן"?

כולנו רואים את הדלתות כמי שנועדו לסמל כניסה ויציאה ממקום למקום. הן מציבות חלוקה ברורה בין חלל לחלל, בין החלל הציבורי לחלל הפרטי. בשוק קיימים מגוון רחב של סוגי דלתות ומערכות נעילה. ניתן למצוא דלת העשויה זכוכית, עץ, אלומיניום, ברזל, פח ולכל אחת מהן שימוש המיועד לחלל אחר, לכניסה לבית, כניסה למשרד, ממ"דים, דלתות רכב ועוד. מנעולן הוא מי שמתמחה בפריצת דלתות ויש ברשותו את הכלים המתאימים על מנת לאפשר שוב את הכניסה והיציאה הרגילה.

"מרוב עצים לא רואים את היער"

הסיטואציה שבה לא ניתן להמשיך את היום כרגיל בגלל מעבר חסום, היא בעיה נפוצה. רבים מתמודדים עם שינויי לוח זמנים בגלל דלת תקועה, הרי לא ניתן להיערך מראש לכל אתגר שיקפוץ לבקר באמצע היום. מצאתם את עצמכם בחוץ? קודם כל תדעו שאתם לא לבד ולכן המענה והיצע בעלי המקצוע הוא בלתי נדלה. הבעיה הגדולה בחיפוש אחר פורץ דלתות הוא שישנם הרבה מנעולנים ומרוב בעלי מקצוע לא יודעים את מי להזמין. כמו כן, סיטואציה שבה נתקעתם היא סיטואציה רגישה, סביר שתרגישו לא בנוח ורק תרצו לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר. סיטואציה זו יכולה לזמן אליכם בעלי מקצוע שאינם אמינים, שיספרו לכם סיפורים, יגבו הרבה כסף ובמקרה היותר גרוע, יקבלו לידיהם כוח לפתוח את הדלת כאשר אתם לא תהיו בבית. הכי חשוב, בכל סיטואציה לפעול בלי לחץ ולדעת כיצד לבחור מנעולן שניתן לסמוך עליו.

מקרים בהם תצטרכו פורץ דלתות

ישנם מספר תקלות שיכולות להתרחש כשמדובר בדלתות, אז לפני שיודעים איך להזמין מנעולן, צריך קודם להבין את סוג התקלה ואיך ניתן לפתור לכם אותה:

  • איבוד מפתח – גם אם אתם אנשים מסודרים ומאורגנים, לחץ החיים גורם לנו לשכוח דברים וזה בסדר. זה קורה לכולם. במיוחד שמדובר בדברים קטנים כמו מפתח. הטיפול באיבוד מפתח הוא בעזרת מפתח רזרבי. אם אין ניתן לבצע שחזור מפתח או החלפת מנעול.
  • מנעול לא מסתובב – מנגנון הדלת יכול להישחק עם הזמן כתוצאה מבלאי טבעי, לכלוך או אפילו שימוש לא נכון במפתח. במקרים קלים מנעולן ינקה אותו או ישפריץ מעט שמן. במקרים קשים יותר, יהיה צורך בחלפה של המנעול.
  • לשונית תקועה – גם במקרה זה, עם הזמן הדלת נשחקת או שנגרם נזק כלשהו. לרוב מנעולן ישתמש בלחץ אוויר במידה וניתן לתקן. אך אם הלשונית לא חוזרת למקומה והמנגנון לא עובד באופן תקין, גם כאן יהיה צורך בהחלפת מנעול.

יכולות עוד להיות מגוון תקלות רבות כפי שישנם בשוק סוגים רבים של דלתות, אך המצוינים כאן הינם התקלות השכיחות ביותר איתם מתמודד מנעולן וניתן לפתור אותן בקלות.

איך למצוא פורץ דלתות?

בעוד אתם מחפשים פורץ דלתות ואתם תקועים ומחפשים בגוגל את האיש הנכון עבורכם יש כמה דברים שצריך לבדוק:

  • המלצות – הדרך הכי הכי טובה היא לקבל המלצה ממישהו שכבר "נסגרה עליו הדלת" ושיבשה לו את היום. בעלי המקצוע הטובים ביותר עוברים דרך לקוחות מרוצים. אם זה מישהו שאתם מכירים, הוא לא יעבוד עליכם שאתם נמצאים בסיטואציה כזאת.
  • רישיון – בדקו שבעל המקצוע עובד ברישיון משטרת ישראל ועבר את ההכשרות המתאימות. גם זוהי תעודת ביטוח עבורך שהמנעולן שמולך הוא אדם אמין ומקצועי
  • אינטואיציה של שיחה – כשאתם מדברים בטלפון תנסו להרגיש את האדם מולכם, כמה מקצועי הוא, האם הוא מקשיב לכם, כיצד השיחה מתנהלת. אין תחליף לדיבור, כולם כבר יודעים ולא רק בתחום המנעולנות, שיחה אחד על אחד היא התקשורת הבריאה ביותר.

מגיעים בתוך 20 דקות!!!

אי אפשר להוכיח את זה סטטיסטי, אך לתחושתנו, רוב אתגרי החיים מתרחשים דווקא ברגעים הכי לא מתאימים. לפני אירוע גדול, ארוחת סוף שבוע או באמצע לילה שאתם כבר גמורים מעייפות. יוסף מנעולן יצאת צדיק מתחייב בפניכם להגיע בתוך 20 דקות מרגע הקריאה, גם במצבי חירום יש לנו את היכולות להגיע מהר. אנחנו עובדים בפריסה ארצית במשך כל שעות היממה כולל סופי שבוע וחגים.

שקופים ומקצועיים מול הלקוח

אחת ההמלצות הגדולות שלנו כמזמינים בעלי מקצוע שונים, הוא שתמיד כדאי להיות בשטח בזמן שבעל המקצוע עובד. ברגע שאתם שם תוכלו לראות בעצמכם את המקצועיות. בכל המלצה שתמצא עלינו תראה שיוסף מנעולן יצאת צדיק עובד בשקיפות מול הלקוח. במידה ויש צורך במנעול חדש, האריזות החדשות נפתחות אל מול עיני הלקוח כך שהוא יראה את האריזה המקורית. כמו כן, השירות שתקבלו מאיתנו הוא שירות שמגיע עם אחריות על כל עבודה שנעשית. האחריות שניתנת ללקוח תקפה לשנה שלמה מיום הטיפול בתקלה. גם ברמת המקצועיות, אנחנו נראה את הדלת ואת התקלה ונגיד לכם באילו ציוד אנחנו נשתמש על מנת לפתור את התקלה.

אלו פתרונות אנו מציעים

פורץ דלתות מומחה מגיע עם מגוון כלים כדי לפתור לכם את התקלה. כאמור, אתם לא הראשונים וכנראה שגם לא האחרונים שנסגרה בפניכם דלת ולכן בכל פינת רחוב ניתן למצוא מנעולן. אך פורץ הדלתות הטוב הוא זה שמוכן לכל תקלה והוא בעל ניסיון של שנים בתחום כדי לדעת שאין דלת שיכולה לעצור אותו. מכריות ניפוח, כלי עבודה מיוחדים לקידוח צילינדר, כלים לעבודה בשיטת "דגדוג" ועד עבודה עם קודן ודלתות עם מערכות דיגיטליות. יוסף מנעולן יצאת צדיק כבר ראה הכל, חווה הכל ויודע לפתור לכם את הבעיה במהירות וביעילות כך שלא תרגישו שבכלל הייתה תקלה ותוכלו להמשיך בשגרת יומכם.

"על איכות לא מתפשרים"

חלק מהשקיפות שלנו כאמור, היא לעבוד מול הלקוח ולהראות לו כיצד המנעול יוצא מן האריזה המקורית. אצלנו תמצאו את החברות שאתם בעצמכם מכירים כחברות אמינות כגון, רב בריח, מולטילוק, אווה ועוד. המנעולים המקוריים חשובים, כי גם בתחום הזה צריך להיות קפדן ולהביא מנעולים שנחשבים מנעולי איכות, שלא נשחקים מהר, עמידים ויחזיקו לכם מעמד שנים רבות. שאתם מזמינים אותנו, אתם לא רק מזמינים מקצועיות ואמינות אלא גם איכות. וכמו שאומרים: "על איכות לא מתפשרים"

סיכום

לאחר שקראתם הכל, ועשינו קצת היכרות חשוב לנו מאוד שתבינו שבאתגרי החיים צריך לקחת את הדברים בקלות. בסופו של דבר את החוויות האלו זוכרים הכי הרבה ומספרים אותם הכי הרבה, אז לעיתים חוויה של דלת לא נפתחת יכולה להיות אפילו מצחיקה. יוסף מנעולן יצאת צדיק הוא האיש הנכון עבורכם, כפי שהתחייבנו:

  • מקצועיות – מכירים כל תקלה.
  • אמינות – הכל נעשה בשקיפות מול הלקוח.
  • איכות – עובדים עם הכלים הכי איכותיים ועם החברות המובילות בשוק.
  • מהירות – מגיעים בתוך 20 דקות בפריסה ארצית מרגע הקריאה כולל סופי שבוע וחגים

הדרך נחסמה לכם? התקשרו כבר עכשיו אל המספר למטה כדי לקבל פורץ דלתות!

לקוחות ממליצים
5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות