יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

מנעולן בראשון לציון

מנעולן רכב בראשון לציון

זמין 24 שעות - שירות בשטח תוך חצי שעה בראשון לציון

מנעולן רכב בראשון לציון, כשמו כן הוא, מנעולן שמטפל בכל מה שקשור למפתחות ומנגנון הנעילה של הרכב, בנוסף מנעולן רכב מתמצא גם בשלטים, קודנים ומערכות החשמל ברכב הקשורות לנעילה ופתיחה של הרכב.

מנעולן רכב בראשון לציון יכול להציל לכם את היום, במקרה בו אתם תקועים מחוץ לרכב או בתוך הרכב ללא יכולת להניע, והוא מגיע לחלץ אתכם מיד.

כשתזמינו מנעולן רכב בראשון, תגיע אליכם ניידת מנעולנות, ובתוכה כל הציוד המתאים לשכפול ושיחזור מפתחות לרכב.

מנעולן מוסמך הוא מנעולן שעבר את ההכשרות המתאימות ויש לו אישור ממשטרת ישראל לשחרר ולפתור לכם את תחושת התקיעות שאתם נמצאים בה.

כל מי שיש לו רכב, לא משנה מאיזה סוג, מכיר את הסיטואציה שהוא נתקע באמצע הרחוב בלי יכולת להיכנס לרכב. ברגעים האלו אני זמינים עבורכם.

השירותים שמנעולן רכב נותן הם רבים ומגוונים, זה כמובן מתחיל מפריצת רכבים, כל סוג הרכבים, כולל רכבי יוקרה עם נעילה מתקדמת, או רכבים גרמניים שלא ניתנים לפריצה בשיטה הרגילה.

הבסיס זהו כמובן שיחזור המפתחות ושכפול גם על מנת שתוכלו לחזור כמה שיותר מהר את שגרת היום.

שיחזור מפתח לרכב שאבד, ואין מפתח רזרבי בנמצא זה בעיקר העבודה של מנעולן רכב בראשון לציון.

אם יש לכם למשל מאזדה 6, ואבד לכם המפתח. לאחר בדיקה מסתבר שאין לכם אפילו מפתח רזרבי, מסתבר שאתם חייבים מנעולן רכב שיבצע שיחזור מפתח לרכב שלכם. תוך פחות משעה יכול להיות לכם מפתח חדש ישן לרכב שלכם, והבעיה נפתרה, כמובן שאם צריך לפרוץ את המאזדה, גם את זה המנעולן רכב שלנו יכול לעשות עבורכם.

מנעולן בראשון לציון בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל

תיקון והחלפת סוויץ' בראשון לציון

אם קרה לכם המקרה הבא: מפתח נתקע בסוויץ', לא נכנס או לא מסתובב, זו תקלה שכיחה שקיימת בכל הרכבים. ברוב הפעמים היא נובעת מבלאי טבעי שמצטבר עם השנים. ישנם רכבים יותר אמינים וישנם פחות, אך זה יכול לקרות בכל רכב.

ברוב הפעמים התקלה תהיה בשיניים הפנימיות של הסוויץ' ולא במפתח. אם יש מפתח רזרבי בנמצא, תמיד שווה לכם לבדוק אולי הבעיה היא במפתח וכך תחסכו לעצמכם קריאת שירות של מנעולן רכב בראשון לציון.

החלפה או תיקון סוויץ' בראשון והסביבה, חייבת להתבצע על ידי מנעולן רכב מוסמך ומקצועי, מכיוון שהסוויץ' שולט גם על נעילת ההגה. במקרה של עבודה לא תקינה עם חלקים לא תקינים, יכולה חס וחלילה להתרחש נעילת הגה באמצע נסיעה. שימו לב טוב, מדובר בסכנת חיים לכל דבר ועניין, לכן חשוב מאוד שתבדקו את מי אתם מזמינים לבצע עבודה שקשורה בתיקון והחלפה של סוויץ'.

ברשותנו חלקי חילוף ומלאי זמין גם בסופי שבוע ושעות הלילה, לתיקון והחלפה לכל סוגי הסוויצ'ים, אנו זמינים עבורכם לכל שאלה במתכונת מלאה, עם ניידת שירות שמגיעה עד אליכם ופותרת לכם את כל התקלות.

אנו מתחייבים להגיע בתוך 20 דקות מרגע הקריאה. לא תצטרכו להמתין זמן רב עד שתראו את אורות רכב החילוץ המקצועי שלנו מגיע מרחוק ופותר לכם במקום שאת התקלה.

הניסיון שצברנו לאורך השנים, הוא היכולת שלנו היום לפתור כל תקלה. לקוחותינו המרוצים יודעים תמיד, לא משנה באיזה פינת רחוב הם נתקעו, באמצע היום או באמצע הלילה, יוסף מנעולן יצאת צדיק זמין עבורם במיידית.

שיחזור מפתח לרכב שאבד בראשון לציון

אין ספק שהתקלה הכי שכיחה שמתקשרים אלינו בהקשר של מנעולן רכב בראשון לציון, היא מפתח שאבד לרכב ואין בנמצא מפתח רזרבי.

זה קורה מכל מיני סיטואציות, למשל משפחה שיצאו לבילוי שגרתי בים ואבד להם המפתח, או תיק שנגנב ואיתו המפתחות בפנים, זה יכול לקרות אפילו בקניון ממוזג.

זה לא נעים, אנחנו חייבים להיות אחראים לדברים שלנו. אבל כבני אדם דברים קורים, הרי אנחנו אנושיים. לשם כך, זה בדיוק השירות שאנחנו נותנים. לפתור לכם את הבעיה בלי לעצור את שגרת החיים שלכם.

אתם בסך הכל מרימים טלפון ליוסף מנעולן רכב בראשון לציון, ומפה אתם יכולים להיות רגועים במאה אחוז עד לסוף התהליך שמתבצע במהירות ובמקצועיות ובו תוכלו להמשיך כאילו לא אבד לכם המפתח אף פעם.

רק תחשבו על התחושה שאתם נוסעים ברכב כרגיל כאילו לא קרה דבר מעולם. לקרוא למנעולן זה כל כך פשוט ולא דורש ממכם להשקיע מאמץ מלבד חיוג למספר הרשום.

כמה זמן לוקחת עבודה של עבודה של מנעולן בראשון

מנעולן מקצועי שראה כבר הכל, לפי סוג הרכב שלכם ותיאור הבעיה, יוכל לתת להם זמן כמעט מדויק, כמה זמן צריך כדי לעבוד על הרכב. אך רוב הבעיות הן שכיחות וניתן לפתור אותן בדקות ספורות.

כדי לסבר את אוזניכם ולהראות לכם עד כמה העבודה מהירה – ברוב כלי הרכב בתקלות שהינן שכיחות, ניתן לפתור את הבעיה בתוך 20 דקות.

כך שאם נתקעתם וקראתם לנו, אתם כעת מבינים שהחזרה לשגרה לא דורשת ממכם יותר מדי זמן. הבעיה הפתאומית הזו יכולה להיפתר די בקלות.

גם אם מדובר בבעיה מורכבת הדורשת יותר זמן עבודה, חשוב לציין שברוב מוחלט של המקרים, ניתן לפרוץ את רכב במהירות ובהצלחה. אתם תופתעו לגלות כיצד אתם נוסעים ברכב בלי שנשאר שום סימן למה שקרה.

יוסף מנעולן 24 שעות בראשון לציון

כמה עולה לשחזר מפתח לרכב שאבד בראשון

שירות הזמנת מנעולן רכב כמו כל טכנאי אחר כרוך בעלות סמלית של 150 ש"ח במשך היום, ובשעות הלילה יגיע אף ל- 250 ש"ח.

מנעולן רכב יחלץ אתכם מכל תקלה ברכב שקשורה במפתח או בסוויץ, בנעילת הדלתות, קודנים ואף הגה נעול. כשצריך מנעולן רכב באופן בהול, אתם תרגישו שהשירות הזה מציל אתכם ממש. האמינו לי חילצתי לא מעט אנשים וראיתי את הכרת התודה בעיניהם.

מחיר שיחזור מפתח לרכב בראשון לציון והסביבה, יכול להשתנות מיצרן לרכב אחד למשנהו, ותלוי גם בסוג המפתח.

שיחזור מפתח לרכב באופן הכללי לרוב יחל מ-400 ש"ח.

שיחזור מפתחות לרכבים עד שנת 2000 – טווח מחירים 400 עד 600 ש"ח

שיחזור מפתחות לרכבים עד שנת 2011 – טווח מחירים – 400 – 750 ש"ח

שיחזור מפתחות לרכבים עד שנת 2021 טווח מחירים – 400 – 1000 ש"ח

שירות שכפול מפתח עד הבית – 300 ש"ח

זה הממוצע של טווח המחירים של מנעולן רכב בראשון לציון.

המחירים עלולים להשתנות בהתאם ליצרן הרכב, ובהתאם לזמן ביצוע העבודה, אם מדובר בשעות חירום, אנו זמינים 24 שעות ביממה עבורכם.

החלפת צילינדר בדלת פלדלת בראשון לציון

אם אתם זקוקים למנעולנים בראשון לציון, כדי לבצע למשל החלפת מנעול צילינדר, או מנגנון בדלת פלדלת או בכל דלת שיש לכם, אני פה בשבילכם.

יש כל כך הרבה סיבות וצרכים להחלפת צילינדר בדלת, אפילו אם אין לנו שום תקלה בדלת, למשל אם אבד המפתח, או שנכנסתם לדירה חדשה, אתם זקוקים לצילינדר חדש עם מפתחות חדשים, כדי שלא יהיה לאף אחד מפתח לבית שלכם, וברגע זה אתם רושמים בגוגל "מנעולן בראשון לציון" ואתם מגיעים לכאן.

שאנו באים להחליף לכם צילינדר אנו מגיעים עם כל סוגי הצילינדרים שיש בשוק.

למעשה סוג של חנות ניידת עד לבית שלכם.

וכך אני מתאים לכם את הצילינדר הכי טוב שיש לדלת שלכם.

אחריות על צילינדר בדרך כלל ניתנת לחצי שנה.

אך לתושבי העיר ראשון לציון, יש אצלנו אחריות מורחבת לשנה שלמה, ובצילינדר מקורי של רב בריח או מולטילוק, ישנה הארכת אחריות אף ל-18 חודשים.

האחריות כמובן ניתנת עד הבית וכוללת שירות של צילינדר חדש במידת הצורך.

תושבי ראשל"צ שימו לב שהצילינדר מגיע אליכם סגור הרמטית באריזה חתומה, וצילינדר סטנדרטי יגיע עם 5 מפתחות.

למעט צילינדרים מוגני פריצה שקטה שיכולים להגיע עם 3 מפתחות.

אם יש לכם שאלות על החלפת צילינדרים, או שאתם מתעניינים בהזמנת שירות מנעולן בראשון, פנו אלי לקבלת שירות איכותי, והסבר על הצילינדרים הבאים:

  1. רב בריח דינמיק.
  2. מולטילוק אינטראקטיב.
  3. רב בריח לוקסיס.
  4. נבוב (תוצרת ישראל).
  5. mtl800 (צילינדר חדש תוצרות 2022).
  6. mt5.
  7. אווה.
  8. קאבה.

לסיכום

דלתות הדלת אינן נפתחות, הרכב ננעל מסיבה מסוימת, אבד לכם המפתח, ננעל לכם ההגה או כל תקלה שזיהיתם בכל זמן ובכל שעה – אל תמתינו וצרו קשר עם יוסף מנעולן יצאת צדיק בראשון לציון.

תנו לנו את כל הפרטים שאתם יכולים לתת כמו סוג הרכב, המיקום שלכם, מה התקלה ותמונה ובאותו רגע תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לפני ההזמנה.

התקשרו אלינו עכשיו, יוסף מנעולן יצאת צדיק, מנעולן רכב בראשון לציון וקבלו הצעת מחיר משתלמת ללא עלות.

לקוחות ממליצים

5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות