יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

מנעולן בקריות

במקרים רבים נמצא את עצמנו זקוקים לשירותיו של מנעולן בקריות – יכול להיות שתצטרכו את שירותיו עקב אירוע לא נעים כמו פריצה לדירה שלכם, זה יכול להיות בגלל שאנו רוצים לשדרג את מערכת האבטחה של ביתנו עם מכשור טכנולוגי מיוחד ובמקרים מסוימים זה יכול להיות בגלל שנתקענו מחוץ למקום עבודתנו או מחוץ לבית או כי איבדנו את המפתחות של הבית. בחירת מנעולן בקריות הוא נושא שיש להתייחס אליו בכובד ראש.

כדי שתוכלו לדעת האם המנעולן שעומד לפניכם הוא בעל מקצוע איכותי ומקצועי, יש מספר נקודות עליהם תצטרכו לעבור.

בין השירותים השונים שנותן מנעולן בקריות ניתן למצוא: שכפול מפתחות רב בריח, התקנת אמצעי אבטחה טכנולוגיים מתקדמים, התקנת מנעולי אבטחה, פריצה של כספות, החלפה של צילינדרים, החלפה של מנעולים ועוד.

מנעולן בקריות - החלפת צילינדרים

אין ספק כי החלפת צילינדרים היא עבודה לא פשוטה כלל, מדובר על עבודה אשר דורשת מיומנות רבה ומקצועיות ברמה גבוהה, כולנו שמענו לא פעם את הביטוי המוכר "צילינדר". כאשר אנו מדברים על דלתות שונות, מערכות אבטחה ומנגנוני נעילה המשותף לכולם הוא שאחד החלקים העיקריים בהם בכל הקשור לאבטחה ולמערכות הנעילה נקרא צילינדר. צילינדר הוא בעצם חלק מן המנעול, לחלק זה נכנס המפתח של הדלת – ישנם סוגים רבים של צילינדרים כיום. ניתן למצוא צילינדרים קלאסיים, מנגד נוכל למצוא גם צילינדרים אשר פועלים באופן טכנולוגי באמצעות מערכות מתקדמות וכרטיסים חכמים.

המקרים הנפוצים ביותר בעקבותם נצטרך שירות של החלפת צילינדר הם:

 

  • ננעלתי מחוץ לבית שלי – אחד המקרים הנפוצים ביותר כיום בקריות ובכלל הוא אנשים אשר ננעלים מחוץ לביתם. ישנם מקרים בהם עקב תקלה בצילינדר לא ניתן לפתוח את הדלת של ביתנו או של מקום עבודתנו ואז אנו מוצאים את עצמנו נעולים בחוץ. כדי לפתור את בעיה זו חשוב להזמין את שירותיו של מנעולן מקצועי ובעל ניסיון בקריות.

אנחנו זמינים בשבילכם במשך כל היום, אנחנו נגיע אליכם תוך זמן קצר, לא משנה אם אתם נמצאים בשכונת "צור שלום" בקריית ביאליק או בשכנות "נווה גנים" בקריית מוצקין, מרגע השיחה אנחנו נגיע אליכם במהירות ונעניק לכם שירות מקצועי ומהיר.

 

  • מעבר לבית חדש – כאשר אנחנו מדברים על מעבר לדירה חדשה אנו מדברים על מעמד מרגש במיוחד, לאחר חיפוש ממושך של דירה מצאתם את הדירה לה חיכיתם במשך זמן רב כל כך.

מכיוון שלפניכם גרו כבר אנשים בדירה, בין אם זה היא בשכירות או בין אם מדובר בנכס קנוי, תמיד מומלץ להחליף את הצילינדר של דלת הבית כדי להימנע ממקרים לא נעימים. אתם לא רוצים להעביר את הלילות שלכם בחשיבה על כך שמפתחות הדירה שלכם נמצאים אצל מספר אנשים שונים ברחבי הארץ.

באמצעות החלפה של הצילינדר בביתכם אתם להבטיח לעצמכם שקט וביטחון מלא. אנחנו ממליצים לכם לעשות זאת כבר במעמד של חתימה על חוזה דירה.

 

  • פריצה לדירה שלכם – לא משנה היכן אתם גרים בקריות, בין אם מדובר בקריית חיים או בקריית ים, בכל מקום קיימים מקרים של פריצה לדירות. אנחנו מקווים מאוד שלא תזמינו את שירותינו עקב סיבה זו, אך אנשים רבים חושבים שאם פורץ הגיע אל ביתם פעם אחת הוא לא יעשה זאת פעם נוספת, לאורך השנים פורצי הדירות נהיו חכמים יותר ומצוידים באמצעים מתקדמים יותר. כיום ניתן לשמוע על מקרים רבים בהם האדם שפרץ לדירה שכפל את המפתחות של הדירה וכך הוא יכול לשוב אל הדירה בכל זמן שירצה.

אנא מכם, אם חוויתם מקרה של פריצה לדירה אל תקחו סיכון והחליפו את הצילינדר של דלת הבית שלכם.

  • איבדתי את המפתחות לבית – אובדן של מפתחות הבית הוא מקרה שפוקד אנשים רבים במהלך החיים שלהם. זהו מקרה עדיף מאשר פריצה לדירה שלנו, אך עדיין איבדנו את מפתחות הדירה ואנחנו צריכים להיכנס אל ביתנו בסופו של יום.

גם במקרה בו איבדתם את מפתחות הבית שלכם אנחנו ממליצים להחליף את הצילינדר של הבית ואת מפתחות הבית, יכול להיות שמפתחות הבית שלכם נמצאו על ידי אדם אחר והוא עשוי לנצל זאת לרעה.

 

חברתנו בעלת ניסיון של שנים רבות בהחלפת צילינדרים, ברשותנו מגוון רחב של צילינדרים מהטובים ביותר בשוק. אנחנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי במחירים הנוחים ביותר.

נקודות חשובות - בחירת מנעולן בקריות

כפי שכבר הבנתם, קיימים מקרים רבים בהם נצטרך את שירותיו של מנעולן מקצועי ובעל ניסיון כדי שיציל אותנו מהמצב אליו נקלענו. אנשים רבים שואלים את עצמם כיצד ניתן לדעת אם המנעולן הוא בעל מקצוע איכותי ומקצועי או שמא מדובר באדם חסר ניסיון שמנסה להרוויח מאיתנו כסף. אל דאגה, אנחנו לא ניתן לכם "לשבור את הראש", ריכזנו עבורכם את הנקודות החשובות ביותר בעת בחירת מנעולן.

 

  • בדקו המלצות קודמות – כפי שאנחנו בודקים המלצות של כל בעל מקצוע אליו אנו פונים, גם כאשר מדובר במנעולן יש לבדוק המלצות רבות ככל האפשר, במקרים רבים אנחנו פשוט רוצים לסיים עם המקרה הלא נעים אליו נקלענו ולהיכנס אל הבית ועקב כך אנו מזמינים את שירותיו של מנעולן לא מקצועי וחסר ניסיון. כאשר אתם מזמינים מנעולן בקריות, בדקו המלצות קודמות עליו ברשתות החברתיות, בגוגל, באתר "מדרג" בו קיימים דירוגים רבים של בעלי מקצוע ואפילו תוכלו לשאול חברים קרובים שלכם שנעזרו בשירותיו של מנעולן במהלך חייהם.

 

  • מקצועיות לפני הכל – עבודתו של מנעולן היא עבודה המצריכה מיומנות ברמה גבוהה, מדובר במקצוע רגיש במיוחד, כאשר מדברים על בחירה של מנעולן אסור לנו להתפשר בשום מקרה על רמת המקצועיות של המנעולן בו אנו בוחרים. כבר בשיחה הראשונה שלכם עם מנעולן אשר אתם מעוניינים בשירותיו, אנו ממליצים לכם לשאול אותו שאלות על עצמו, על כמות הניסיון שיש לו ועל המוניטין שלו. בנוסף על כך, כל מנעולן מקצועי שעבר הכשרה לכך צריך להחזיק בתעודה המוכיחה כי הוא מנעולן מוסמך שעבר את ההכשרה המתאימה לכך. תעודת מנעולן מורשה צריכה לכלול תמונה של בעל המקצוע, מספר תעודת הזהות של בעל המקצוע ואת מספרו הסידורי של בעל המקצוע. אל תתביישו לבקש מבעל המקצוע להראות את תעודת המנעולן שלו ולבדוק האם התעודה אכן תואמת את האדם שניצב לפניכם.

למה כדאי לכם לבחור בנו?

תנו לנו להסביר לכם למה כדאי לכם לבחור דווקא בנו:

 

  • זמינים עבורכם 24/7 – במהלך שנות הניסיון שצברנו הבנו כי תקלות שונות עם הדלת פוקדות אנשים בכל שעה ביום, עקב כך אנו מעניקים שירותים במשך כל שעות היום.
  • מגיעים בזמן הקצר ביותר – אף אחד מאיתנו לא נהנה להיתקע מחוץ לבית, כל שנייה שאנו תקועים מחוץ לבית מרגישה לנו כמו נצח. אנו יודעים זאת ומספקים לכם זמני הגעה מהירים במיוחד, תוך 20 דקות לכל היותר מרגע הקריאה אנחנו נהיה אצלכם ולא משנה באיזה שעה ביום מדובר.
  • מקצועיות וניסיון – החרבה שלנו בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום המנעולנות. כל הלקוחות שלנו זוכים לקבל שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ותמיד חוזרים אלינו פעם נוספת.

מחירון מנעולן בקריות

לקוחות ממליצים
5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות