יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

מנעולן בצפון

יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות שיש באנשי המקצוע בעלי ניסיון ואת הכדאיות בלבחור אנשי מקצוע מיומנים שמומחים בתחום העיסוק שלהם, כל שכן שמדובר באדם שהוא מנעולן, שמתוקף תפקידו הוא מוסמך גם לפרוץ למנעולים של דלתות, כספות, להחליף מנעולים ברכב, בבית או במשרד וכולי. מאחר ומדובר באדם שנאלץ לחדור אולי למקומות הכי פרטיים וחשאיים של בני האדם, הוא מוכרח להיות מוסמך בתחומו ולהחזיק בתעודת מנעולן מקצועית מטעם משטרת ישראל. תעודה נוספת שהוא צריך להחזיק היא תעודת יושר שמבטיחה כי מדובר באיש מקצוע ישר ואמין.

עוד פרט חשוב הוא, שמנעולן יהיה זמין 24 שעות ביממה. שכן, אין לדעת לעולם מתי תתקעו מחוץ לבית שלכם, או מתי תאבדו את המפתחות לרכב ומניסיונם של מנעולנים רבים, שעות העבודה שלהם מתפרשות מעבר לשעות המקובלת ובשעת הצורך הם גם יעבדו בשבתות, ימי חג ובשעות הקטנות של הלילה. כאמור מנעולנים יש בכל מקום ובמאמר זה נרחיב אודות מנעולן באזור הצפון – כיצד הוא יחלץ אתכם ברגע המתסכל ביותר, איך תדעו שמדובר במנעולן מהימן ומה צריך לשאול אותו בטרם מזמינים אותו להסדיר התקלה? 

האדם שיחלץ אותנו בכל מצב

במידה ואתם גרים באזור הצפון וצרור המפתחות שלכם הלך לאיבוד או אולי נגנב לכם כל התיק ובתוכו היו המפתחות, אתם וודאי מתוסכלים ומצבכם המנטלי בכי רע, ברור לכל שזו העת לקרוא לפורץ מנעולים שיגיע במהירות ויפרוץ לכם את דלת הבית שלכם או המשרד ויאפשר לחזור במהירות לשגרת היום. מנעולן מהצפון יגיע  לרוב עם קטנוע, זאת על מנת להגיע לכל זירה במהירות האפשרית, כשהוא מצויד בתיק שמכיל בתוכו את כל האבזור והכלים הנדרשים לפריצה של בית ויבצע את עבודתו במיומנות רבה מבלי לגרום נזק לדלת עצמה. באותה העת רצוי לנצל את שירותיו של הפורץ ולבקש שיתקין מנעול חלופי במקום המנעול שיש לכם.

מתי נזדקק למנעולן בצפון?

כל שירות של מנעולן בצפון אמור לספק לנו מענה ופתרון למגוון תרחישים. החל מפריצה של דלת, תיקון כספת שהתקלקלה, שכפול מפתחות, תיקון והחלפה של מנעולים מכל הסוגים, תיקון צילינדרים, הקטנת שערים, איתור בעיה בדלת, המלצה על מיגון וכדומה. מנעולן הוא הכתובת לעזור לכל אדם באשר הוא, החל מלקוח פרטי ועד ללקוח עסקי. מנעולן מוסמך הוא לחלוטין המענה בכל מצב שבו יש בעיה עם מנעול או מפתחות שהתקלקלו או נשברו בתוך המנוע של הרכב – הוא ידע תמיד להתמודד עם כל אתגר חדש שתציבו בפניו וכן ידע גם לזהות את הבעיה במהירות.

הדבר הראשון שעושים כשנתקעים מחוץ לבית

זה קורה לכולנו, המפתח הלך לאיבוד או נשאר בבית אחרי שטרקנו בטעות את הדלת. אז לפני הכל , חשוב לא להילחץ ולהבין שמדובר ב – משברון קטנטן שתכף עשוי להיפתר ולרוב זה לא יארך יותר מחצי שעה. יש להתקשר למנעולן בצפון  ולשאול אותו את השאלות החשובות שאותן נפרט בהמשך המאמר. לעיתים כדאי לפנות למנעולן שעליו קיבלתם המלצה חיובית, כך תוכלו לחסוך מעצמכם את מגוון השאלות ולהיות משוכנעים שעשיתם בחירה טובה. עוד כדאי לשים לב שאתם בוחרים את המנעולן המהימן והמקצועי על ידי בחירה קפדנית ומחושבת ולא היסטרית ומהירה. כמו כן, כדאי לבדוק מה המחיר הממוצע בשוק, שמקובל לשלם לבעיה שלכם. תעשו את הבדיקה לפחות אצל שלושה ממנעולנים שקיבלתם עליהם המלצה. חשוב לדעת שכל בחירה שהיא רשלנית יכולה לגרור לטעיות נוספות, עלויות כבדות ונזק בלתי הפיך שיכול להיגרם לדלת, הרבה יותר גרוע מהנזק שקיים כעת.

מה חשוב לדעת כשמזמינים מנעולן בצפון?

– אחד הדברים הכי חשובים בזמן שמזמינים פורץ מנעולים בצפון, זה לבדוק אם הוא מחזיק באישור מטעם המשטרה שמוכיח את כשירותו לעבוד כמנעולן. כל מנעולן חייב לשאת אישור מהסוג הזה, ובמידה והוא לא מראה לכם או מנסה להתחמק דעו, שמדובר בשרלטן ותסרבו לקחת את שירותיו.

– פורץ מנעולים מקצועי בדרך כלל ישאל אתכם מיד אם אתם אכן בעלי הבית ויבקש לקבל הוכחה לכך, זה כאמור מתוקף תפקידו לוודא שאתם אכן הבעלים ושלא חלילה מדובר בגניבה לאור יום. זאת תהייה אינדיקציה עבורכם לדעת שעומד מולכם מנעולן אמין.

–  אין להשאיר את המנעולן לבד לעשות את המלאכה. מנעולן אמין יבקש להישאר בקרבתו עד תום המלאכה.

– כבר בשיחת הטלפון הראשונה לפורץ המנעולים, יש לוודא שהוא מגיע מאזור הצפון ושהוא מגיע אליכם תוך זמן סביר שלא עולה מעל – 20 דקות. מנעולן מוסמך מהצפון יודע שזה הזמן המקובל והוא מכיר את כל הדרכים שמובילות לזירה שלכם.

– חשוב שהמנעולן שלכם יגיע עם ציוד טכנולוגי חדש ומודרני ולא יעבוד עם מכשור ישן. ככל שהכלים שלו יהיה יותר חדישים, כך ימנע מלחבל בדלת או במנעול ולפתוח אותם במהרה בהיעדר כל נזק.

מה חשוב שיהיה למנעולן מקצועי?

מנעולן מקצועי צריך להביא אתו, מלבד אישורי עבודה כמנעולן, את הציוד הנדרש ותיק עם אביזרים חדשניים שיכולים לסייע לו בעבודתו ולפתוח כל דלת ולשכפל כל מפתח. כמו כן, מנעולן בצפון נמדד גם לפי האישיות שלו. ככל שהוא יותר נעים הליכות, מרגיע ומספק את התחושה שאתם בידיים אמינות וטובות, כך הוא ייחשב למנעולן מומלץ. כל מנעולן הרי מכיר את המצבים הללו בהם אנשים נמצאים בלחץ שמא לא תפתח להם הדלת לעולם ושהם מאחרים לילדיהם או לעבודה וכו', ובמצב כזה מנעולן מקצועי בצפון שחווה כמה וכמה מקרים מהסוג הזה ידע להרגיע את הלקוח ולסייע לו על מנת שיוכל לשוב לשגרת חייו במהרה.

אל תעשו זאת לבדכם!

גם אם מדובר במקרה בהול שלא מאפשר דיחוי – רק מנעולן מהצפון יהיה האדם המהימן ביותר לקרוא לו בכל הנוגע למפתחות שבורות, לדלת תקועה או לצילינדר ישן.  נדגיש כי – אין  לנסות לפרוץ את הדלת לבד! במידה ואתם לוקחים על עצמכם את הבעיה ומנסים לפתור אותה לבד בלי כל ניסיון, דעו שאתם עלולים לעשות נזק בלתי הפיך לדלת ואחר כך אתם תאלצו להחליף אותה – מה שאומר הוצאה הרבה יותר גבוהה. כמו כן, אם ניסיתם לתקן את הדלת לבד, אתם גם עלולים לגרום לעבודה של המנעולן להיות כפולה ומכופלת, הרבה יותר ממה שהיה יכול להיות אילולא ניסיתם לטפל בבעיה וכפועל יוצא גם העלות תהייה גבוהה יותר. 

יוסף מנעולים במחוז הצפון – מגיע במהירות הבזק!

היום תוכלו למצוא מנעולן מהימן ומקצועי באזור הצפון שמתפרש בכל הערים באזור הצפון ביניהם – נהריה, חיפה, עכו וכולי. יוסף מנעולים זמין 24/7 ומגיע לזירה עד 20 דקות מזמן הקריאה! יוסף  מזדהה ואמפטי לכל תחושת תסכול ונחלץ לעזור לכל קהל לקוחותיו, כשהוא יודע גם להרגיע אותם במידת הצורך. לא בכדי יש לו מוניטין ושם של מנעולן שמעניק את השירות הרגיש והמהיר ככל שניתן. הוא בקיא בכל מפת מחוז הצפון ויודע להגיע בקלות לכל רחוב וסמטה בכל עיר ויישוב, על מנת לסייע במהירות האפשרית.

לקוחות ממליצים

5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות