יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

"נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה"
אביתר ה.
תל אביב
"ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה"
ורד ואיתי פ.
תל אביב

מנעולן בפתח תקווה

מנעולן חירום בפתח תקווה

מנעולן 24 שעות בפתח תקווה

מסתבר שלמצוא מנעולן שזמין 24 שעות ביממה בפתח תקווה זהו מצרך די חם בגין הקריאות הרבות שאנחנו מקבלים מכם כל יום ועוזרים להמון אנשים מדי יום להתגבר על מכשולים כמו דלתות שלא נפתחות, ננעלות ומנעולים שאבדו עליהם הכלח.

פתח תקווה היא אחת הערים הגדולות בישראל והיא מונה כ 250 אלף תושבים.

עם כמות התושבים הגדולה כך יש לנו יותר מבנים, בניינים, עסקים, רכבים, אופנועים וכולי.

חוק המספרים הגדולים הוא מאוד פשוט ויש לו עקרון אחד, כמה שיש יותר ממשהו כך יש יותר סיכוי שדברים יקרו, ולגופו של עניין במאמר הזה- אנחנו מתמחים בפתרון בעיות.

חברתנו מתחמה בפריצת דלתות, החלפת מנעולים, פריצת כספות, רכבים ואופנועים ופתח תקווה היא אחת הערים שאנחנו מקבלים קריאות בכל השעות מאנשים שזקוקים לעזרה מידיית ואנחנו שם 24 שעות ביממה עבורם!

פריצת רכבים בפתח תקווה

עם ריבוי הרכבים שיש לנו בכבישים היום, תקלות רבות יכולות להתרחש בדרך. פתח תקווה היא ללא ספק אחת הערים העמוסות והפקוקות ביותר בישראל ובדרך גם צצות הבעיות.

חברתנו מתמחה בפריצות מכל מיני סוגי, אופנועים ורכבים הם לא יוצא מהכלל והרבה פעמים אנשים מגיעים למצב שהם לא יכולים להתניע את הרכב או את האופנוע משום מה והם נדרשים לעזרה מקצועית ובדיוק לשם כך אנחנו קיימים!

לרוב שאנחנו מקבלים פניה מלקוח עם אופנוע או רכב תקועים כי המפתח לא מניע או גרוע מכך הרכב לא נפתח, אנחנו מגיעים לזירה תוך 20 דקות במקסימום, מאתרים את הבעיה ופותרים אותה די מהר.

מנעולן פורץ דלתות בפתח תקווה- 20 דקות על השעון ואנחנו אצלך!

כמובן שהדובדבן שבקצפת עבור כל מנעולן הוא פריצת דלתות לדירות פרטיות, בתים, מבנים ועסקים.

כאמור אנחנו מתמחים בכל סוגי הפריצות ואנחנו יכולים לפרוץ כמעט כל דבר בכל מקום, אבל את מרבית הקריאות שאנחנו מקבלים על בסיסי יום יומי בפתח תקווה הוא ללא ספק לצורך פריצת דלת או החלפתו.

דלתות ראשיות יכולות לעשות לכם לא מעט בלאגן, מדובר לרוב בדלתות פלדלת וחלקן גם בעלות ותק של 15-20 שנה שזה המון במונחי חיים של דלת ומנעול שיעבדו בצורה תקינה.

המקרים הנפוצים ביותר לפריצת דלתות בפתח תקווה:

  • פריצה בגין איבוד המפתח–  במרבית המקרים שאנחנו מקבלים קריאה הוא שהבנאדם לא מוצא את המפתח שלו ופשוט נתקע מחוץ לביתו ללא רזרבה ויש לבצע פריצה לדלת בצורה החכמה ביותר.
  • פריצה בגין מנעול שלא מתפקד- אחת הסיבות הנוספות שאנחנו מגיעים לזירה היא שהדלת פשוט תקועה מבפנים כי המפתח לא מצליח "להניע" את המנעול והבנאדם פשוט נשאר תקוע בפנים, במקרים שכאלה נדרשת החלפה של מנעול בגין שחיקה.
  •  החלפת מנעול ודלת- במקרים נדירים קורה שהמצב הוא כל כך גרוע שגם החלפת המנעול לא תעזור כאן ויש צורך גם בהחלפת הדלת עצמה, מדובר במקרים קיצוניים אבל יש לקחת גם אותם בחשבון.

תיקון דלתות בפתח תקווה

תיקון דלתות בפתח תקווה זה וגם שירות נפוץ מאוד שחברתנו מציעה. מדובר בעצם בתיקון של דלתות פנים של הבית ודלתות חוץ.

הרבה פעמים הדלת לא מתפקדת כשורה, יכול להיות שיש בעיה במשקוף, בצורה שהדלת יושבת או שבכלל יש בעיה עם המנעול ונדרש לתקן אותה או להחליפה.

בשביל לאתר את הבעיה, לרוב אנחנו מבקשים מהלקוחות שמתקשרים אלינו שיעשו לנו סרטון קצר במידה ויש להם זמן כדי להמחיש לנו את הבעיה בשביל שינתן המענה המתאים ותיאום ציפיות מראש על מנת למנוע בעיות.

אני יכול לומר לכם שבמקרים של תיקון דלתות במרבית המקרים בדובר בבעיות קטנות שקשורות לדלת עצמה או למנעול שסובל משחיקה וזקוק לכמה חיזוקים בשביל לפתור את הבעיה.

התקנת דלתות בפתח תקווה- דלתות פלדלת ודלתות פנים

התקנת דלתות פלדלת שאלה בעצם הדלתות הראשיות של דירות ובתים פרטיים וגם מבנים שונים זהו אחת השירותים שאנחנו מציעים גם כבר מספר שנים עם היצע מרובה של דלתות במגוון דגמים ועיצובים אותם אנחנו מציגים ללקוח דרך קטלוג אישי ומעוצב עד הבית.

סוגי דלתות עיקריים שאנחנו מתקינים לפי בחירת מבנה ועיצוב אישי:

1- דלתות פלדלת איתנות- אבן היסוד של כל בית או מבנה, הדלת החשובה ביותר!

2- דלתות פנים- דלתות פנים יציבות ויעילות בעיצוב אישי שישמשו אתכם להכי הרבה זמן שאפשר באחריות.

גם כן, הנושא של החלפת דלתות והתקנות דלתות חדשות נובעים ממספר שיקולים גם כן, בין אם זה שיקוליים אישיים שקשורים לעיצוב או שיקולים שמצריכים החלפה של דלת והתקנת דלת חדשה כי הנוכחית לא מתפקדת.

כשזה נוגע להחלפת דלתות פנים, השיקולים כאן הם דומים גם כן, יכול להיות שללקוח נמאס מהדלתות הקיימות כי הן ישנות ועושות לו בעיות והוא מעוניין להחליף אותן כליל או שפשוט הוא לא אוהב את סוגי הדלתות, אלו הם השיקולים העיקריים בגדול.

החלפת מנעולים ושחזור מפתחות 24/7 בפתח תקווה

במקרים שנדרשת החלפה של מנעול בין אם מדובר במנעול של בית, אופנוע או רכב זהו גם שירות מאוד נפוץ שאנחנו מקבלים קריאות בגינו.

שחזור מפתחות לבית או לרכב זהו גם דבר נפוץ מאוד כי יכולות להיות הרבה בעיות בדרך בין אם השלט של הרכב שהקוד לא עובד או המפתח של הבית שיש לו איזה סדק קל או בכלל בעיה אחרת.

סיבות ראשיות להחלפת מנעולים בפתח תקווה והסביבה:

  • מעבר דירה- אחת הסיבות השכיחות ביותר להחלפת מנעול הוא מעבר לדירה חדשה, אנחנו תמיד מציעים לכם להחליף מנעול כאשר אתם עוברים לדירה חדשה לטווח ארוך בין אם קניתם או שאתם משכירים, בתיאום עם בעל הדירה ובהסכמתו כמובן, אתם לא יכולים לדעת מי מחזיק במפתח נוסף ואין טעם לקחת סיכונים מיותרים.
  • סכסוך בין בני הזוג- סיבה נוספת להחלפת מנעול הוא סכסוך בין בני הזוג בין אם במסגרת או מחוץ לנישואין, יש מצבים שנדרשת החלפה של מנעול כדי לא לקחת סיכונים מיותרים במידה ומדובר באמת בסכסוך חריף ומתמשך שלא מוביל למקומות טובים.
  • בעיות בתפקוד ושחיקת המנעול של הדלת הראשית- גורם מאוד נפוץ ומרכזי ולא פחות מכך חשוב להחלפה של מנעול הוא פשוט יעילות בתפקוד, התיישנות ושחיקה. אחת לכמה שנים נדרש להחליף מנעול בשביל שהכל יעבוד תקין וחלק, אז גם לקחת את זה בחשבון.

מחירון מעודכן לשנת 2021 של מנעולן בפתח תקווה והסביבה

כמה עולה להזמין מנעולן בפתח תקווה?

לפני שאנחנו צורכים שירות מסויים, אנחנו רוצים לדעת כמה יעלה לנו השירות הזה, לא בא לנו להיות מופתעים, למחיר שלא התכוננו אליו ולהיכנס להוצאה כספית שלא צפינו אותה מראש.

מה גם שאם המנעולן שנרצה להזמין יגיד לנו מחיר גבוה, הרי שתמיד נוכל לבדוק עוד מנעולנים, ולקבל עוד הצעות מחיר ובכך לחסוך כסף, על ידי הזמנת המנעולן שנותן הצעת מחיר זולה יותר.

לקחת הצעת מחיר זה בהחלט רעיון טוב עבור כל צרכן, אך חשוב להדגיש שלא תמיד ההצעה הזולה ביותר היא גם המשתלמת ביותר, כבר יצא לי לראות בעבר, בעלי מקצוע שמתמחרים עבודה במחיר זול מדי, ובסוף גורמים נזק יותר משאר תועלת, אם מחוסר ניסיון או אפילו מתוך נוכלות לשמה.

לכן אני ממליץ לפני הזמנת מנעולן, מומלץ לבדוק מחירים, אך מומלץ לבחור דווקא במנעולן שהכי מומלץ, ויש לו הכי הרבה ניסיון, ואשר מחירו סביר ונורמלי, לפעמים הזול הוא היקר אל תשכחו זאת.

במאמר הזה אני אפרט לכם קצת על מחירים מעודכנים של שירות מנעולן בפתח תקווה, וזה יתן לכם אינדקציה והבנה בסיסית, של כמה אמור לעלות לכם שירות מנעולן בפתח תקווה.

מחירון מנעולן בפתח תקווה לשנת 2021

התקנת מנעול כספת - מנעולן עליון נוסף בפתח תקווה

נתוני מספר הפריצות שמתרחשות על ידי גנבים בפתח תקווה, לצערנו הרב עולה משנה לשנה, כמנעולן ותיק בפתח תקווה והסביבה, יוצא לי לבקר בדירות שעברו פריצה, המחזה וההרס שנשאר אחרי הפריצה, הן מראות קשים במיוחד, לכן לא מעט מהלקוחות בוחרים למגן את הבית שלהם, במנעול עליון נוסף למנעול התחתון הקיים.

היתרון של מנעול עליון, שיש לו עוד 3 בריחים בנוסף לבריחים הקיימים כבר בדלת שלנו, והוא מתנהל בנפרד ממנעול הצילינדר הרגיל שבדלת.

זמן התקנת מנעול כספת בפתח תקווה, לרוב יקח עד שעה, במקרים בהן אין הכנה בדלת, אם יש הכנה זה יכול אף להצטמצם לחצי מהזמן.

מה הפירוש הכנה בדלת, אתם שואלים, ובכן מנעול כספת הוא מנעול החבוי בתוך בדלת, ולשם כך יש לבצע הכנה בדלת הפלדלת, ובנוסף כמו שאתם מתארים לעצמכם גם במשקוף, כדי שבריחי המנעול יכנסו למשקוף באופן חלק, בעת הנעילה.

מחיר התקנת מנעול כספת בפתח תקווה, יעלה לכם החל מ-450 ש"ח, במקרה בהם אין הכנה בדלת, אם ישנה הכנה המחיר יעלה לכם עוד פחות , החל מ-350 ש"ח.

המנעול הנ"ל נותן הגנה נוספת מצויינת ומספק הרתעה טובה, מפני פורצים.

ההמלצה הכי טובה למנוע גניבות בפתח תקווה, היא לרכוש צילינדר מוגן עם דירוג של 5 כוכבים, ורכישת מנעול כספת בנוסף, וכך תהיו מוגנים מכל צרה של גנבות.

זכרו הביטחון האישי שלכם לפני הכל, ואם תתמגנו כראוי, לא יוכלו להפתיע אתכם, יוצא לי לא מעט לשמוע את המשפט, "אין לי דברים יקרי ערך בבית", אך את הגנב הממוצע, זה פחות מעניין, וברגע שדלת נפרצת מעבר לנזק בדלת והחלפת המנעול שחובה לבצע לאחר מכן, והפגיעה הקשה בביטחון האישי, ישנו גם הרס רב שכנופיות הגנבים זורעים בדירה בחיפוש אחר שלל, מדובר בהרס מחריד שיכול להסתכם בנזק של עשרות אלפי שקלים, כך שעשו לעצמם טובה, תמגנו את הבית שלכם כראוי.

תוכן עניינים

תגיות חיפוש קשורות - מנעולן בפתח תקווה

מנעולן זול בפתח תקווה
מנעולן בשבת בפתח תקווה
מנעולן בלילה בפתח תקווה
מנעולן חירום בפתח תקווה
מנעולן אמין בפתח תקווה
מנעולן מומלץ בפתח תקווה
מנעולן 24/7 בפתח תקווה
מנעולן 24 שעות בפתח תקווה
מנעולן המלצות בפתח תקווה
מנעולן טוב בפתח תקווה
מנעולן בבתים בפתח תקווה
מנעולן מקצועי בפתח תקווה
מנעולן יצאת צדיק בפתח תקווה
מנעולן זוכה מדליה בפתח תקווה
מנעולן מיצאת צדיק בפתח תקווה
מנעולן איכותי בפתח תקווה
מנעולן מעולה בפתח תקווה
מנעולן זמין בפתח תקווה
מנעולן לעכשיו בפתח תקווה
מנעולן שעובד בשבת בפתח תקווה
מנעולן זריז בפתח תקווה
מנעולן במרכז בפתח תקווה
מנעולן בשפלה בפתח תקווה
מנעולן בשרון בפתח תקווה
מנעולן השרון בפתח תקווה
מנעולן מוסמך בפתח תקווה
מנעולן איזי בפתח תקווה
מנעולן המקצוענים בפתח תקווה
מנעולן מידרג בפתח תקווה
מנעולן מדרג בפתח תקווה
מנעולן מקצוענים בפתח תקווה
מנעולן גוגל בפתח תקווה
מנעולן בפתח תקווה
מנעולן פורץ בפתח תקווה
מנעולן פריצה בפתח תקווה
מנעולן פורץ רכבים בפתח תקווה
מנעולן פריצת רכב בפתח תקווה
מנעולן בפתח תקווה
מנעולן מידרג בפתח תקווה
מנעולן מדרג בפתח תקווה
מנעולנים מידרג בפתח תקווה
מנעולנים מדרג בפתח תקווה
פורץ מדרג בפתח תקווה
פורץ רכבים מידרג בפתח תקווה
מנעולן רכב מידרג בפתח תקווה
פורץ דלתות מידרג בפתח תקווה
התקנת דלתות מידרג בפתח תקווה
מנעולן המקצוענים בפתח תקווה
מנעולן המקצוענים בפתח תקווה
מנעולנים המקצוענים בפתח תקווה
מנעולנים המקצוענים בפתח תקווה
פורץ המקצוענים בפתח תקווה
פורץ רכבים המקצוענים בפתח תקווה
מנעולן רכב המקצוענים בפתח תקווה
פורץ דלתות המקצוענים בפתח תקווה
התקנת דלתות המקצוענים בפתח תקווה
מחירון מנעולן מידרג בפתח תקווה
מחירון מנעולנים מידרג בפתח תקווה
מחירון מנעולן המקצוענים בפתח תקווה
מחירון מנעולנים מקצוענים בפתח תקווה
מידרג מנעולנות בפתח תקווה
המקצענים מנעולנות בפתח תקווה
פורץ דלתות זול בפתח תקווה
פורץ דלתות בשבת בפתח תקווה
פורץ דלתות בלילה בפתח תקווה
פורץ דלתות חירום בפתח תקווה
פורץ דלתות אמין בפתח תקווה
פורץ דלתות מומלץ בפתח תקווה
פורץ דלתות 247 בפתח תקווה
פורץ דלתות 24 שעות בפתח תקווה
פורץ דלתות המלצות בפתח תקווה
פורץ דלתות טוב בפתח תקווה
פורץ דלתות בבתים בפתח תקווה
פורץ דלתות מקצועי בפתח תקווה
פורץ דלתות יצאת צדיק בפתח תקווה
פורץ דלתות זוכה מדליה בפתח תקווה
פורץ דלתות מיצאת צדיק בפתח תקווה
פורץ דלתות איכותי בפתח תקווה
פורץ דלתות מעולה בפתח תקווה
פורץ דלתות זמין בפתח תקווה
פורץ דלתות לעכשיו בפתח תקווה
פורץ דלתות שעובד בשבת בפתח תקווה
פורץ דלתות זריז בפתח תקווה
פורץ דלתות במרכז בפתח תקווה
פורץ דלתות בשפלה בפתח תקווה
פורץ דלתות בשרון בפתח תקווה
פורץ דלתות השרון בפתח תקווה
פורץ דלתות מוסמך בפתח תקווה
פורץ דלתות איזי בפתח תקווה
פורץ דלתות המקצוענים בפתח תקווה
פורץ דלתות מידרג בפתח תקווה
פורץ דלתות מדרג בפתח תקווה
פורץ דלתות מקצוענים בפתח תקווה
פורץ דלתות גוגל בפתח תקווה
פורץ דלתות בפתח תקווה
פורץ דלת פנים בפתח תקווה
פורץ דלת בפתח תקווה
פורץ דלת פלדלדתבפתח תקווה
פורץ רכבים זול בפתח תקווה
פורץ רכבים בשבת בפתח תקווה
פורץ רכבים בלילה בפתח תקווה
פורץ רכבים חירום בפתח תקווה
פורץ רכבים אמין בפתח תקווה
פורץ רכבים מומלץ בפתח תקווה
פורץ רכבים 24/7 בפתח תקווה
פורץ רכבים 24 שעות בפתח תקווה
פורץ רכבים המלצות בפתח תקווה
פורץ רכבים טוב בפתח תקווה
פורץ רכבים בבתים בפתח תקווה
פורץ רכבים מקצועי בפתח תקווה
פורץ רכבים יצאת צדיק בפתח תקווה
פורץ רכבים זוכה מדליה בפתח תקווה
פורץ רכבים מיצאת צדיק בפתח תקווה
פורץ רכבים איכותי בפתח תקווה
פורץ רכבים מעולה בפתח תקווה
פורץ רכבים זמין בפתח תקווה
פורץ רכבים לעכשיו בפתח תקווה
פורץ רכבים שעובד בשבת בפתח תקווה
פורץ רכבים זריז בפתח תקווה
פורץ רכבים במרכז בפתח תקווה
פורץ רכבים בשפלה בפתח תקווה
פורץ רכבים בשרון בפתח תקווה
פורץ רכבים השרון בפתח תקווה
פורץ רכבים מוסמך בפתח תקווה
פורץ רכבים איזי בפתח תקווה
פורץ רכבים המקצוענים בפתח תקווה
פורץ רכבים מידרג בפתח תקווה
פורץ רכבים מדרג בפתח תקווה
פורץ רכבים מקצוענים בפתח תקווה
פורץ רכבים גוגל בפתח תקווה
פורץ רכבים בפתח תקווה
שירותי מנעולנות בפתח תקווה
פורץ בפתח תקווה

לקוחות ממליצים

5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות