יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

מנעולן בפלורנטין

✔️ מנעולן בדרום תל אביב תוך 15 דקות

✔️שירות החלפת צילינדר מעכשיו לעכשיו בפלורנטין

✔️חברת המנעולנות הגדולה בתל אביב

✔️ מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה

מחפשים מנעולן בפלורנטין? הגעתם למקום הנכון.

בתל אביב ישנם מנעולנים רבים. בחיפוש פשוט ברשת תגיעו לכמות גדולה של תוצאות. אבל מנעולן איכותי צריך להכיר ולא לסמוך על פרסומים לא ברורים. אחרי הכל, את המנעולן תצטרכו בשביל הביטחון האישי שלכם. אף אחד לא מוכן להמר על הביטחון האישי שלו. הקדישו שתי דקות של קריאה ותוכלו לצאת מכאן עם מידע ולצאת לדרך!

אני יוסף מנעולן יצאת צדיק, בעל ניסיון של יותר מ-15 שנים בענף המנעולנות. ראיתי, חוויתי ועזרתי לאלפי קריאות בשנה לחזור את שגרת החיים שלהם. לקוח שחיפש מנעולן בפלורנטין לאחר שאיבד את מפתחות הרכב, דלת עם קוד למשרד שהעובדים לא מצליחים להיכנס במהלך יום עבודתם או כל קריאה אחרת שמשבשת את השגרה ומשבשת את התכניות.

אף דלת היא לא מחסום וכמעט רוב התקלות נפתרות במספר דקות. כל מה שצריך הוא מנעולן מקצועי, שיודע את העבודה, איש אמין ובמחיר הוגן.

מנעולן בפלורנטין 1 1

מנעולן מחליף צילינדר בפלורנטין

מנעולן בפלורנטין ובדרום תל אביב

כולנו יודעים שהדרום הולך ומתפתח בתוכניות עירוניות לטווח של שנים. כבר ברחובות ניתן לראות חלק מן השינויים. השילוב של אזורי מסחר ומגורים באחת הערים הגדולות בישראל, מייצר המון עבודה להמון מנעולנים. ולכן בחיפוש פשוט 'מנעולן בפלורנטין', ניתן להגיע להמון הצעות וזה יכול לבלבל.

אני מציע מגוון שירותים שונים:

 • פריצת רכבים – לא מעט אנשים מלחץ החיים מאבדים את מפתחות הרכב. מנעולן מקצועי ידע לפרוץ עבורכם את הרכב, לא משנה מה המודל שלו, גם דגמים גרמניים כגון: וולוו, האודי, BMW, ששיטת הפתיחה שלהם שונה משל שאר הרכבים.
 • פתיחת דלתות פלדת – דלתות שהן מסיביות יותר, הן אלו ששומרות על הכניסה לבית ונסגרות עם בריחיים היוצאים מהדלת אל המשקוף מארבעה כיוונים.
 • דלתות פנים – דלתות שבתוך הבית, לרוב דלתות פשוטות מאוד. ברוב הבתים מדובר במנעולים פשוטים עם 'מפתח אפס'.
 • פריצת כספות – היא יכולה להישמע משימה מורכבת, והיא אכן כזו אך בפרופורציה. ישנם מגוון כספות וכל אחת מהן היא עבודה אחרת, חלקן בקידוח הכספת וחלקן בנטרול הקוד, אך כל מנעולן שהוא מקצועי יודע לפרוץ גם כספות מסיביות.
 • התקנות שונות – מחזיר דלת, בעיקר רואים אותו בלובי של בניינים ומשרדים; מנעול כספת לדלת, מנעול עליון נוסף לדלת הכניסה; שכפול מפתחות והחלפת צילינדרים ועוד.

בשונה ממנעולנים רבים בענף שמגיעים לקריאות לפי סדר חשיבותן הכלכלית, אני מגיע בתוך 20 דקות מרגע הקריאה. כאמור, רוב התקלות השכיחות ורוב הקריאות מסתיימות בעבודה של דקות בודדות ובמחיר לא גבוה, לכן מנעולן בפלורנטין, בעיר עם המון קריאות, יקבל מענה מידי ויחזור לשגרה מבלי שבכלל יזכור שמשהו שיבש לו את התכניות.

אז איך זה עובד בתכלס?

אמנם לכל תקלה יש את הפתרון שלה, אך הכלל הבסיסי ביותר הוא שכל דלת עובדת באותה שיטה. בין אם זה רכב, בית או משרד. הדלתות ברובן עובדות באותה השיטה שהמציא האדם עוד בתקופות הקדומות – בכל דלת או שער יש מנעול. ברגע שהמנעול נהרס, כל מה שצריך זה להשבית אותו ושים מנעול חדש במקומו.

הדרך למצוא מנעולן בפלורנטין היא קודם כל לחפש בצורה הנכונה כדי לא ליפול על חאפר.

לעיתים רבות, כאשר צריך להתמודד עם אתגר כי דלת לא נפתחת בפנינו או שנתקענו באמצע הלילה אחרי בילוי כי המפתח לרכב לא בכיס או בתיק, אלו לרוב רגעי לחץ נוראיים. רגעי הלחץ הללו מניעים אותנו לפעול בצורה אינטואיטיבית, החלטות מהבטן, ולא לנהוג בשיקול דעת.

זה מובן. מי רוצה להיתקע לבד באמצע הלילה בפלורנטין? ברגעים כאלה צריך מישהו שאפשר לסמוך עליו, שגם יגיע מהר, גם יעשה את העבודה ולא יספר סיפורים וישאיר לי בור כלכלי בגלל שנייה אחת של חוסר תשומת לב.

לכן לפני שאתם רצים את המנעולן בפלורנטין הראשון שראיתם, קחו אוויר ותבינו שלא קרה כלום, הפתרון בהישג יד. כאמור, כל התקלות נפתרות בדקות בודדות. כל מה שצריך הוא להתקשר ולשמוע מי עומד בצד השני ולקבל מענה על השאלות הבאות:

 • האם הוא נשמע מקצועי?
 • האם הצעת המחיר שהוא מציע נשמעת הוגנת?
 • תוך כמה זמן הוא מתחייב להגיע?
 • האם יש בידו תעודת יושר של משטרת ישראל ואין לו עבר פלילי?
 • האם יש לו לקוחות שיכולים להמליץ עליו?
 • בתחושה כללית, כיצד המנעולן מציג את עצמו.

כל אותם הסעיפים, ייסעו לכם לבחון כל מנעולן בפלורנטין. שנייה אחת של בירור, תביא לכם שירות מכוון, מותאם ומדויק עבורכם. כל מה שצריך קודם כל, כאמור, לפעול בשיקול דעת ולא להיבהל ו'ליפול טרף לשועלים'.

בסופו של דבר, במציאות הישראלית, כולנו לחוצים מאלף דברים שעומדים לנו על הראש והאינטנסיביות הזו מאלצת אותנו לעיתים פשוט לנשום אוויר ולעשות את הדברים נכון. אחרי הכל אתם לא הראשונים שמחפשים מנעולן בפלורנטין וככל הנראה גם לא האחרונים.

התקנת קודן בפלורנטים 1

אז איך לפנות למנעולן בפלורנטין

כשאתם נתקלים בתקלה, לא משנה איזו. ראשית לאחר שנרגעתם, צלמו את הדלת ושלחו אותה למנעולן. נסו להסביר לו בצורה ברורה מה קרה ונסו לדלות מידע כיצד המנעולן עומד לפתור את התקלה, אילו כלים יש ברשותו על מנת לפתור את התקלה.

כמו בכל ענף שמתפתח עם השנים, כל מנעולן חייב שיהיו ברשותו ארגז כלים שכל הזמן מתחדש ומתאים את עצמו לטכנולוגיה החדשה. אני משתדל תמיד להיות מעודכן בכל חידוש שיוצא לשוק. בסופו של דבר, ידע הוא כוח וככל שהדברים מתפתחים ומשתדרגים יותר, כך אופן ביצוע השירות הוא ייחודי יותר.

כשאתם פונים לקבלת הצעת מחיר, אתם צריכים לברר שהמנעולן אכן מכיר את התקלה או לכל הפחות יודע כיצד לגשת אליה ולא סתם מישהו שייתן לכם תשובה שיהיה בסדר העיקר שיגיע למקום ואז כבר יהיה מאוחר מדי להבין שהוא לא איש מקצוע מתאים ומקצועי כמו שציפיתם.

שכפול מפתחות בפלונרטין 1

שכפול מפתחות בפלונרטין

אז איך לפנות למנעולן בפלורנטין

זוהי נקודה חשובה. לא בכל יום אנחנו זקוקים לשירותו של מנעולן וטוב שכך. אף אחד לא רוצה להזדקק למנעולן ולהישאר מחוץ לדלת ביתו או מכוניתו. אז אם כבר הזמנתם אליכם מנעולן שעצם ביקורו נע בין 200 – 300 שקלים, תלוי בתעריף העבודה בין יום ללילה, סופי שבוע או ימים שגרתיים, נצלו את הרגע ולבצע עוד עבודות שונות שיסייעו לכם לא להזדקק למנעולן בשנית.

למשל, מפתח רזרבי הוא מפתח חיוני ובלא מעט מן המקרים כאשר דלת לא נפתחת, אילו היה מפתח רזרבי, לא היה צורך לקרוא למנעולן בפלורנטין. עלות שכפול מפתח הוא לא יקר, ובתוך כמה דקות בודדות תוכלו גם לפתור את הבעיה וגם להיות סמוכים ובטוחים שמקרה נוסף לא יחזור על עצמו.

הצעתי אליכם היא להמשיך ולסייר בין דפי האתר, לראות את העצות והטיפים שאני כמנעולן מציע לכם ובהזדמנות זו לראות בתקלה הזדמנות להשתפר ולהשתדרג כך שבפעם הבאה כבר לא תחזור על עצמה הבעיה.

כל השירותים שאני מציע בין אם החלפת צילינדר, החלפת מנעול, שחזור מפתח וכיוצא באלה, הכל מגיע באריזתו המקורית תחת שם המותג שאיתו אני עובד כמו מולטילוק או רב בריח. כמו כן, על כל עבודה שיוצאת תחת ידי תקבלו אחריות ותמיד יהיה לכם לאן לחזור במידה והתקלה חזרה על עצמה או חלילה אם העבודה נעשתה בחוסר תשומת לב.

אל תתמהמהו – הזמינו כעת מנעולן בפלורנטין.

החלפת צילינדר בפלורנטין 1

התקנת צילינדר נבוב בפלורנטין

לקוחות ממליצים
5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות