יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

מנעולן בנהריה

מנעולן בנהריה - כל המידע החשוב באמת

כאשר אנו מדברים על מנעולן אנחנו למעשה מדברים על בעל מקצוע בעל מומחיות בהתקנה, בתחזוקה ובפריצה של כל סוגי המנעולים השונים, הדלתות, המפתחות ומערכות האבטחה השונות.

בהרבה מקרים במהלך החיים שלנו אנו נהיה זקוקים לשירותיו של מנעולן.

במקרים מסוימים יהיה לנו צורך במנעולן בשל פריצה לדירה שלנו, במקרים אחרים זה יכול להיות עקב רצון לשדרג את מערכות האבטחה הקיימות בביתנו ויכול להיות שנזדקק לשירותיו של מנעולן מכיוון שנתקענו מחוץ למקום העבודה שלנו או מחוץ לדירה שלנו.

במאמר שלפניכם תוכלו למצוא מידע רלוונטי וחיוני בכל הנוגע לשירותים שמנעולן מעניק, כמו כן תוכלו למצוא מידע חשוב שיעזור לכם להבין האם המנעולן בו אתם מעוניינים הוא אכן איש מקצועי אמין ואיכותי או שמא עדיף לפנות למנעולן אחר.

מנעולן בנהריה 24 שעות

מנעולן בנהריה

פורץ מנעולים ורכבים בנהריה מהיר הגעה

מהם המחירים שגובה מנעולן בנהריה?

אם הזמנתם את שירותיו של מנעולן בנהריה עקב בעיה הקשורה לתפקוד של הדלת ( הדלת לא נסגרת, הדלת לא נפתחת או שהדלת אינה ננעלת) או בעיה הקשורה למפתח של הדלת ( המפתח של הדלת תקוע, שבור או נאבד), רוב הסיכויים שהפעולה שהמנעולן יבצע תהיה החלפה של המנעול או החלפה של הצילינדר, יכול להיות כי המנעולן גם יפרוץ את הדלת בחלק מן המקרים. המחירים שגובה מנעולן נקבעים על פי שני פרמטרים עיקריים: העלות של ביצוע העבודה והעלות של החלק החדש אותו הוא מחליף.

 

  • החלפה של מנעול – הגורם העיקרי אשר משפיע על המחיר של החלפת מנעול הוא סוג הדלת. המחיר הממוצע של החלפת מנעול לדלת פנים נע בין 300 שקלים ל-400 שקלים, לעומת זאת המחיר הממוצע של החלפת מנעול לדלת פלדלת נע בין 500 שקלים ל-600 שקלים.

 

  • החלפה של צילינדר – הגורם העיקרי אשר משפיע על המחיר של החלפת צילינדר הוא הדגם של הצילינדר אותו תבחרו לרכוש מן המנעולן. המחיר הממוצע של החלפת צילינדר בדלתות פנימיות נע בין 350 שקלים ל-400 שקלים, לעומת זאת המחיר הממוצע של החלפת צילינדר בדלתות כניסה נע בין 450 שקלים ל-750 שקלים, תלוי בסוג הצילינדר שנבחר.

 

  • פריצה של דלת – המחיר הממוצע של פריצת דלת כניסה ללא החלפה של חלק נע בין 300 שקלים ל-350 שקלים, חשוב לציין כי מדובר במקרה נדיר וברוב המקרים יהיה צורך בהחלפה של המנעול או של הצילינדר, כתוצאה מכך העלות הכוללת מגיעה למחיר ממוצע שנע בין 550 שקלים ל-750 שקלים, תלוי בחלק שהוחלף.

נקודות שחשוב לבדוק בעת הזמנת מנעולן

לא משנה אם אתם מזמינים את שירותיו של מנעולן לשכונת עין שרה בנהריה או שמא אתם מזמינים את שירותיו של מנעולן לשכונת אפק בקריית ביאליק, בכל אחד מן המקרים הללו קיימות מספר נקודות אשר חשוב לעבור עליהן על מנת להבין האם בעל המקצוע שעומד מולכם הוא בעל מקצוע איכותי ובעל ניסיון או שמא מדובר באדם שמנסה לקחת ממכם כסף במרמה. כעת נציג בפניכם חלק מן הנקודות החשובות ביותר שיש לבדוק בעת הזמנת שירותיו של כל מנעולן.

 

  • האם המנעולן מחזיק בתעודת יושר – חלק גדול מן המנעולנים בארץ אוהבים לכתוב על עצמם שהם פועלים באישור של משטרת ישראל או שהם קיבלו הסמכה ממשטרת ישראל. חשוב מאוד לציין כי לא קיים דבר כזה מנעולן שעבר הסמכה על ידי משטרת ישראל או מנעולן אשר פועל באישורה של משטרת ישראל. לא קיימים תקנים כאלה במדינת ישראל. למרות זאת, קיימת תעודת יושר אותה מקבל המנעולן ממשטרת ישראל, כל מנעולן אמין במדינת ישראל צריך להחזיק תעודה זו, אנו ממליצים לכם לבקש מכל מנעולן שאתם מעוניינים בשירות שלו להציג בפניכם את תעודת היושר שלו.

 

  • צילינדר סגור לחלוטין – קיימים מקרים רבים בהם המנעולן יאמר לכם כי יש צורך בהחלפת הצילינדר שלכם, מדובר במקרה סביר מאוד שיכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו. הדבר העיקרי שחשוב לבדוק במקרים מן הסוג הזה הוא שהצילינדר שקיבלתם מן המנעולן הגיע בקופסה סגורה לחלוטין שאינה נפתחה לפני כן, אף אחד מאיתנו לא רוצה לחיות בחשש שמא הצילינדר שקיבל הוא משומש ויש מישהו זר אשר מחזיק מפתחות לצילינדר הזה.

 

  • חשוב לבדוק ביקורות קודמות – כשם שאנו בודקים ביקורות קודמות על כל אחד מבעלי המקצוע אליהם אנחנו פונים, כך יש לעשות גם כשאנו מחפשים את שירותיו של מנעולן מקצועי ואיכותי, קיימים מקרים רבים בהם אנשים אשר נתקעו מחוץ לביתם פשוט רוצים לסיים עם הסיפור אליו הם נקלעו ולהיכנס חזרה לביתם, בשל כך הם מזמינים את שירותיו של המנעולן הראשון שהם מוצאים מבלי לוודא אם הוא בעל ניסיון ואם הוא מקצועי. לפני שאתם מזמינים את שירותים של מנעולן בנהריה, חפשו ביקורות קודמות עליו ברשתות החברתיות השונות, במנועי החיפוש השונים, באתר "מידרג" בו תוכלו למצוא דירוגים של אנשי מקצוע מכל הסוגים ברחבי הארץ. כמו כן אתם יכולים לשאול את החברים הקרובים שלכם האם הם הזמינו בעבר את שירותיו של מנעולן שהם היו מרוצים ממנו.

 

  • מקצועיות מקצועיות ועוד פעם מקצועיות – אנשי מקצוע אשר מתעסקים במנעולנות צריכים להיות בעלי רמת מיומנות גבוהה מאוד, מנעולנות היא מקצוע רגיש מאוד אשר דורש ריכוז רב ותרגול, בשום פנים ואופן אנחנו לא יכולים להתפשר כשזה נוגע למקצועיות של המנעולן בו אנו מעוניינים. במהלך השיחה הראשונה שלכם עם המנעולן בוא אתם מעוניינים השתדלו לשאול אותו שאלות על עצמו, על הניסיון שלו בתחום ועל המוניטין שלו בתור מנעולן. כמו כן, כל מנעולן אשר עבר הכשרה מקצועית לכך צריך להחזיק בתעודה אשר מוכיחה כי הוא אכן בעל הסמכה להיות מנעולן. תעודת מנעולן מורשה תקינה צריכה לכלול בתוכה את הפרטים הבאים: תמונה של המנעולן, מספר תעודת הזהות של המנעולן והמספר הסידורי של המנעולן. ההמלצה שלנו אליכם בנקודה זו היא לא להתבייש מאף אחד ולבקש מכל מנעולן שאתם מעוניינים בו להציג בפניכם את תעודת המנעולן שלו, בדקו כי היא אכן תואמת את הפרטים של האדם שעומד מולכם.

 

  • שייכות לארגון המנעולנים הישראלי – ישנה חשיבות רבה לכך שהמנעולן בו בחרתם יהיה שייך לארגון המנעולנים הישראלי. כאשר אנו מדברים על ארגון המנעולנים העולמי אנחנו למעשה מדברים על ארגון שהוקם לפני מספר שנים, מאותו רגע שקם ארגון זה הוא כולל בתוכו את כל בעלי המקצוע האיכותיים ביותר והאמינים ביותר בתחום המנעולנות. בעל מקצוע לא מתקבל לארגון המנעולנים הישראלי אם תחום זה הוא לא תחום העיסוק המרכזי שלו, אדם שאינו מחזיק בניסיון בתור מנעולן לעולם לא יוכל לקחת חלק בארגון המנעולנים הישראלי. יתרה מכך, הנציגים של ארגון המנעולנים הישראלי מקיימים בחינות ובדיקות אישיות קשות במיוחד לאישיות של בעלי המקצוע ורמת השירות שהם מעניקים. רק במקרים בהם הנציגים של ארגון המנעולנים הישראלי משתכנעים כי אכן עומד מולם בעל מקצוע בעל יכולות ברמה גבוהה, בעל אמינות ויושרה – רק במקרים הללו הם יקבלו אותו לארגון המנעולנים הישראלי.
לקוחות ממליצים
5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות