יוסף מנעולן יצאת צדיק

פורץ מוסמך
מנעולן רב בריח
מנעולן מומלץ גוגל (1)
הדירוג שלנו בגוגל
5/5
מנעולן מורשה מולטילוק
פורץ מוסמך

יוסף מנעולן יצאת צדיק

מנעולן - פורץ מנעולים

מנעולן בחדרה

כל מה שחשוב וצריך לדעת על מנעולן בחדרה

אנשים רבים מוצאים את עצמם בסיטואציות בהם הם זקוקים לשירות של מנעולן בחדרה – יכול להיות שהם זקוקים לשירות בגלל ששמו לב כי פרצו לדירה שלהם, יכול להיות שהם זקוקים לשירות בגלל שהם רוצים לשכלל את מערכת האבטחה הביתית שלהם באמצעות מכשירים טכנולוגיים מתקדמים, מקרה נפוץ נוסף אשר מצריך את שירותיו של מנעולן בחדרה הוא מקרה בו אנשים נתקעים מחוץ לביתם או מחוץ למקום העבודה שלהם כתוצאה מאובדן של מפתחות הבית או המפתחות של מקום העבודה.

בחירה של מנעולן זה עניין רציני וחשוב, אסור להקל ראש בבחירת מנעולן.

ישנם מספר קריטריונים אשר לפיהם תוכלו לדעת האם עומד לפניכם מנעולן מקצועי ואיכותי, בהמשך המאמר נפרט על כל אחד מן הקריטריונים הללו.

מנעולן בחדרה מעניק שירותים רבים ומגוונים לרבות: התקנת דלתות, שחזור מפתחות הרכב במקרה של אובדן מפתחות, שכפול של מפתחות רב בריח, התקנת מכשירי אבטחה טכנולוגיים, החלפת צילינדרים, החלפת מנעולים ועוד שירותים רבים.

מנעולן בחדרה זמין בכל שעה לשירותכם

מנעולן בחדרה (1)

מנעולן בחדרה החל מ- 200 ש"ח תמיד זמין

מנעולן בחדרה - החלפה של צילינדרים החל מ- 249 ש"ח

כאשר אנו מדברים על החלפה של צילינדרים אנחנו למעשה מדברים על עבודה קשה אשר דורשת מיומנות ומקצועיות, לכל אחד מאיתנו יצא לשמוע בעבר את המושג "צילינדר".

צילינדר הוא מושג משותף לסוגים שונים של דלתות, מנגנוני נעילה שונים ומערכות אבטחה, בכל אחד מאלה הצילינדר לוקח חלק עיקרי במערכת הנעילה.

צילינדר הוא למעשה חלק מסוים מן המנעול, הצילינדר הוא החלק שאליו נכנס המפתח, כיום ניתן למצוא סוגים רבים ומגוונים של צילינדרים. קיימים צילינדרים רגילים כמו שכולנו מכירים, קיימים גם צילינדרים טכנולוגיים המופעלים על ידי מערכות טכנולוגיות וכרטיסים חכמים.

כעת נציג בפניכם את הסיטואציות הנפוצות ביותר בהן יהיה לנו צורך בשירותיו של מנעולן בחדרה להחלפת צילינדר:

 

  • אדם שננעל מחוץ לביתו – אחת הסיטואציות הנפוצות ביותר כיום בחדרה וברחבי הארץ בכלל היא סיטואציה בה אדם ננעל מחוץ לבית שלו. בחלק מן המקרים זה קורה עקב בעיה מסוימת בצילינדר של הדלת וכתוצאה מכך אין אפשרות לפתוח את דלת הבית ואנשים מוצאים את עצמם נעולים מחוץ לבית שלהם. על מנת לפתור את בעיה זו במהירות המירבית חשוב לפנות אל מנעולן מקצועי ואיכותי כמו מנעולן יצאת צדיק בחדרה.

כך למשל, יום אחד בשעה תשע בערב בערך קיבל מנעולן 24 שעות בחדרה טלפון מאדם שנתקע מחוץ לבית שלו, המנעולן הגיע אליו תוך עשר דקות, זיהה כי קיימת בעיה בצילינדר של דלת הבית והחליף אותו תוך עשרים דקות מהרגע שהגיע אל הלקוח. הלקוח ביקש להחליף את הצילינדר של דלת הבית שלו לצילינדר חדש של רב בריח, המחיר על צילינדר מן הסוג הזה נע בין 250 ל-350 שקלים.

 

  • מעבר לדירה חדשה – אין ספק כי מעבר לדירה חדשה זה דבר מרגש מאוד, במיוחד כאשר לוקח זמן רב למצוא את הדירה שאנחנו באמת רוצים.

אמנם מדובר בדירה חדשה, אך במקרים בהם מישהו גר לפניכם בדירה, מומלץ מאוד להחליף את הצילינדר של דלת הכניסה לבית על מנת למנוע סיטואציות לא נעימות. אף אחד מאיתנו לא רוצה ללכת לישון בלילה במחשבה שאנשים ברחבי הארץ מחזיקים במפתחות הבית שלנו ויכולים להיכנס אליו בכל רגע שרק ירצו.

החלפת צילינדר תעניק לכם ראש שקט ותחושת ביטחון מלאה בבית שלכם. מומלץ לעשות זאת כמה שיותר מוקדם.

 

  • פריצה לדירה – לא משנה באיזה שכונה אתם גרים בחדרה, בין אם מדובר בשכונת בית אליעזר או בין אם מדובר בשכונת נווה חיים, בכל מקום יכול להיווצר מצב בו פרצו לדירה שלכם. מרבית האנשים נוטים לחשוב שאם פורץ הגיע אל ביתם פעם אחת הוא אינו ישוב פעם נוספת, במהלך השנים שחלפו הפורצים הפכו להיות יותר מתוחכמים וכיום חלקם משתמשים בציוד מתקדם לצורך ביצוע פריצות. לא פעם דווח על מקרים בהם פורץ שיכפל את המפתחות של הדירה אליה הוא פרץ ובאופן הזה הוא השיג גישה קבועה לדירה.

במידה ואתם יודעים כי מישהו פרץ לדירה שלכם, אנחנו מבקשים מכם לא לקחת סיכון ולהחליף את הצילינדר של דלת הכניסה שלכם בהקדם האפשרי.

פורץ מנעולים בחדרה והסביבה הגעה מהירה תוך 20 דקות

פורץ מנעולים בחדרה (1)

מנעולן רכב בחדרה החל מ- 200 ש"ח

מנעולן בחדרה - שירותי התקנת דלתות

במקרים רבים יש צורך בהתקנת דלת חדשה במקרה חירום ולאו דווקא בזמן שגרה. לא משנה באיזה סוג דלת מדובר, כל דלת יכולה להיתקע כתוצאה מיציאה שלה מהמקום, התעקמות או ירידה של הדלת למטה עד למצב בו היא מתחככת עם הרצפה ולא ניתן להזיז אותה. בכל אחד מן המקרים הללו יהיה לכם צורך בשירותיו של מנעולן שהוא גם מתקין דלתות בחדרה. מומלץ להזמין את שירותיו של מנעולן בחדרה בהקדם האפשרי במקרים מהסוג הזה כדי שתוכלו להמשיך את שגרת החיים שלכם בראש שקט ולא בחשש שמא מישהו זר יכנס לביתכם.

 

מנעולן בחדרה יגיע אל המקום בו נמצא הלקוח עם הדלת התקולה, הוא יבדוק את הדלת על מנת להבין מה הבעיה בה, לאחר שיבין את מקור הבעיה הוא יתחיל להוציא את הדלת מהצירים ולנתק אותה לחלוטין. לאחר שיסיים להוציא את הדלת המנעולן יבדוק את רמת הנזק, יאתר את המקום התקול ויטפל בו. לפני התקנת הדלת מחדש המנעולן יוודא כי כל החלקים בה תקינים ושלמים, במידה ואחד החלקים יהיה פגום המנעולן יחליף אותו בחלק חדש כדי להבטיח לכם 100% בטיחות.

המחיר של תיקון והתקנת דלתות פלדלת נע בין 350 שקלים ל-750 שקלים.

מנעולן בחדרה - מה חשוב לבדוק?

במהלך החיים שלנו אנחנו ניתקל בסיטואציות רבות בהן נזדקק לשירותיו של מנעולן בחדרה. כדי שהשירות שנקבל יהיה מספק ומקצועי עלינו לפנות אל מנעולן איכותי, מקצועי ובעל ניסיון.

חלק גדול מהאוכלוסייה הישראלית לא יודע כיצד לבדוק האם המנעולן שעומד לפניו הוא בעל מקצוע איכותי ובעל ניסיון או שמא מדובר באיש מקצוע ללא ניסיון שרוצה להרוויח עלינו כסף. כדי שלא תסתבכו בבחירת מנעולן בחדרה ותוכלו לבחור מנעולן איכותי ומקצועי, אספנו עבורכם מספר קריטריונים חשובים מאוד בעת בחירת מנעולן בחדרה.

 

  • חשוב לבדוק המלצות קודמות – כשם שאנו בודקים המלצות קודמות של כל נותן שירות אליו אנחנו פונים, גם כשזה נוגע למנעולן בחדרה חשוב לבדוק כמה שיותר המלצות קודמות, בחלק גדול מן המקרים הלקוח רוצה רק לסיים עם הסיטואציה הלא נעימה אליה הוא נקלע ולהיכנס אל ביתו, כתוצאה מכך יכול להיווצר מצב בו הלקוח מזמין את שירותיו של מנעולן חסר ניסיון וחסר מקצועיות, לעיתים מנעולן חסר ניסיון עלול לגרום ליותר נזק ממה שהיה לפני כן.

לפני שאתם בוחרים במנעולן כזה או אחר, חפשו ביקורות עליו ברשתות החברתיות השונות, במנועי החיפוש השונים, באתרים של בעלי מקצוע כמו "מדרג" או "המקצוענים", תוכלו לפנות גם אל הקרובים אליכם ולבקש מהם המלצה למנעולן שהם היו מרוצים מהשירות שלו.

 

  • מנעולן בעל תעודת הסמכה – עוד לפני שאתם בוחרים במנעולן כזה או אחר, בקשו ממנו שיראה לכם את תעודת ההסמכה שלו, תעודת ההסמכה של המנעולן היא למעשה ההוכחה כי אותו בעל מקצוע מחזיק בהסמכה הנדרשת על מנת להעניק שירותים שונים של פריצת מנעולים.

לסיום כמה יעלה לנו שירותי מנעולנות בחדרה ? - מחירון מנעולן חדרה מוגש לפניכם באהבה

לקוחות ממליצים

5/5
ממליצים על יוסי המנעולן, הגיע מאוד מהר, תוך שניה הצליח לפרוץ את הדלת, נתן לנו מנעול, מפתחות, אחלה בן אדם, חייכן, ממש מגניב, תודה
ורד ואיתי
פורץ מנעולים מומלץ
5/5
בשעה 3 בלילה נזקקתי לפריצת דלת, לאחר יום עבודה ארוך במטבח, זו דלת קשה, לא ראיתי סבלנות כזו, הוא עשה את העבודה עם מנעולים מקוריים של רב בריח, עבודה הכי מקצועית שיש, בחיים לא עבדתי עם כזה בן אדם, אתה הכי טוב שיש
ירדן שי
פורץ דלתות מומלץ
5/5
יוסי התותח, הציל אותנו פה באמצע היום הולדת, נתקענו עם הרכב, והאלוף הזה הגיע משום מקום, ועשה לנו חגיגה :)
קאשי
מנעולן רכב מומלץ
5/5
נאבד לי המפתח והזמנתי את יוסי, ביררתי כמובן מחירים לפני, קיבלתי את המחיר הכי טוב אצלך, אף אחד גם לא היה זמין באמצע הלילה, ואתה כן הגעת, אז תודה רבה ממש תודה, המפתחות הכל תקין, רבע שעה אנחנו אחרי החלפת הצילינדר ופריצת הדלת, תודה לך!
אריאל
פריצת דלת פלדלת
5/5
הזמנתי את יוסי המנעולן הגיע הכי מהר שיש, אדיב ברמות, אמין ברמות, שירות מעולה ממליצה בחום
שעיה
פורץ מומלץ
5/5
כרגע הוחלף אצלי מנעול, ואני מאוד מאוד מרוצה, ותודה רבה למנעולן
אבי
החלפת צילינדר בדלת פלדלת
5/5
נעזרתי בשירות של יוסף מנעולים, נתקעתי מחוץ לבית, הוא הגיע מאוד מאוד מהר, היה מאוד הוגן, היה מאוד אדיב, המחיר שלו היה מאוד הוגן, ומהר מאוד נכנסתי הבית, תודה רבה רבה יוסף
טל
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
יוסי המנעולן עושה את העבודה שלו בדיוק, בנאמנות, ובחיוך, תודה רבה
בצלאל
תיקון דלתות פלדלת
5/5
איבדתי את המפתח ביום שישי בערב, יוסי הגיע תוך 10 דקות, עבד מאוד קשה על הדלת, דלת מאוד ישנה, והצליח לתקן אותה, עשה אחלה עבודה, אני ממש ממש ממליצה עליו
שירה
פריצה ותיקון דלת
5/5
הוא הגיע אלי תוך 10 דקות, תוך 3 שניות הדלת נפרצה, הוא פשוט חסך לי את כל ההמתנה של הלילה, בלי קשר למחיר שממש ממש שווה, הוא היה אדיב וחייכן
מתן
פריצת דלת טרוקה
5/5
יוסי פשוט הציל אותנו, הוא פרץ לנו את הדלת, בחור מקצוען ממליץ עליו בחום
מאור
פורץ מנעולים 24 שעות
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, איבדתי את המפתח, בשעה 1 בלילה, יוסי ישר הגיע תוך רבע שעה, פתר הכל ברמה מעולה
אביתר
פריצת דלת ללא נזק
5/5
תודה רבה ליוסי המנעולן, מספר 1 בעולם, הציל אותי
אלון
פריצה ותיקון דלת לעסק
5/5
יוסי המנעולן מקצועי, הגיע ב4 בבוקר תוך 20 דקות, פרץ זריז, ממש ממליץ
טאי
מנעולן 24 שעות ביממה
5/5
נתקעתי היום ב2 לפנות בוקר מחוץ לדלת, מנעול לא עובד, ישר גוגל, מצאתי את יוסי, פה 10 דקות, מנעול חדש, והכל עובד פיקס...
ירדן
מנעולן חירום
5/5
עשיתי קניות, השארתי את המפתחות בסוויץ', הכל נתקע בפנים, והבחור הזהב הזה יוסף המקצוען הגיע, וחילץ אותי עם הקניות לארוחה לסבתא
תומר
פורץ רכבים תוך 20 דקות
5/5
אני רוצה להגיד תודה ליוסי, הוא הגיע תוך 5 דקות, הייתי עם הכלבים בחוץ לא יכולה להיכנס הביתה, הוא עשה עבודה מהירה ויפה, תודה רבה
אלינה
פורץ מהיר
5/5
נתקעתי מחוץ לבית, ויוסי בא לחלץ אותי מאוחר בלילה, המנעול בסדר, הכל מושלם
רונה
החלפת מנעולים 24 שעות